lord65_a (278) 91.62% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 306 | 443 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 28 | 33 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 352 | 494 adásvétel |
| Az eladóként kapott 19 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
anyuka54_t (188) (Eladó)
Pozitív
2012.12.09. 10:26:24
1681241651
Minden rendben zajlott rendes megbízható váasárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anyuka54_t (188) (Eladó)
Pozitív
2012.12.09. 10:26:24
1681255157
Minden rendben zajlott rendes megbízható váasárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anyuka54_t (188) (Eladó)
Pozitív
2012.12.09. 10:26:23
1681231370
Minden rendben zajlott rendes megbízható váasárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anyuka54_t (188) (Eladó)
Pozitív
2012.12.09. 10:26:23
1680999527
Minden rendben zajlott rendes megbízható váasárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anyuka54_t (188) (Eladó)
Pozitív
2012.12.09. 10:26:23
1681244606
Minden rendben zajlott rendes megbízható váasárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anyuka54_t (188) (Eladó)
Pozitív
2012.12.09. 10:26:23
1680999377
Minden rendben zajlott rendes megbízható váasárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anyuka54_t (188) (Eladó)
Pozitív
2012.12.09. 10:26:23
1681243622
Minden rendben zajlott rendes megbízható váasárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anyuka54_t (188) (Eladó)
Pozitív
2012.12.09. 10:26:23
1681237628
Minden rendben zajlott rendes megbízható váasárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anyuka54_t (188) (Eladó)
Pozitív
2012.12.09. 10:26:23
1681239509
Minden rendben zajlott rendes megbízható váasárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anyuka54_t (188) (Eladó)
Pozitív
2012.12.09. 10:26:22
1681246436
Minden rendben zajlott rendes megbízható váasárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt vásárló, másoknak is csak ajánlani tudom+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.integralkft (13208) (Eladó)
Pozitív
2012.12.04. 10:28:22
1676546654
Megbízható, gyors, pontos vásárló. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, korrekt vevők!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lord65 megbízható, pontos, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csupa +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csupa +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csupa +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tonysirico (327) (Eladó)
Pozitív
2012.09.15. 09:02:28
1625421596
Maximálisan pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dancsaboy (18) (Eladó)
Semleges
2012.08.12. 14:38:09
1619101319
Érdemes vele üzletelni, mert elérhető és a megbeszéltek alapján járúl el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nyusz948 (5001) (Eladó)
Pozitív
2012.04.25. 21:28:15
1569864212
Minden rendben+++ mai nap postáztam a jelmez felsőt és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
miden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissarmand_v (476) (Eladó)
Pozitív
2012.03.20. 11:53:21
1555550570
Kedves, megbízható, kapcsolattartó vevő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem utalta el a vételárat, így nem jött létre az adásvétel. Többszöri telefonos megbeszélés után sem ért el hozzánk az összeg. Azt gondolom elég lehetett volna neki a 2 hónap türelem (január 13.-án nyerte az aukciót)!! Sajnos azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem ajánlom senkinek!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem utalta a vételárat a vevő!hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Negatív
2012.03.12. 15:31:04
1536985085
nem vette át a terméket, nem is jelentkezett érte
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.NemethFCB013 (85) (Vevő)
Pozitív
2012.03.08. 20:50:43
1539434522
Minden rendben ment. Csak ajanlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többször beszéltem vele telefonon, sms és e-mailt is küldtem. Egy idő után semmire sem reagált. Senkinek sem ajánlom.
Másik fél: Valóban többszöri egyeztetés történt,konkrétan az üzlet lebonyolítása ügyében!!Az eladó először készséges volt majd arra való hivatkozással hogy neki nagyon nagy szüksége van a pénzre s.o.s-ben ezért az eredeti menetrendet felrúgva csak és kizárólag előreutalás után hajlandó tovább lépni!Ennek hatására felvetődhet a vásárló részéről is hogy a termék talán nem is fog megérkezni,hisz ő negatív tapasztalataira hivatkozott másodsorban!!ettől a ponttól nem lehetett az eladóval kommunikálni!Egyoldalú,rugalmatlan,a valóságtól eltérő dolgokról beszélt,ezért NEM AJÁNLOM senkinek - esetleg csak azoknak akik szeretik az izgalmakat és a kalandot!
unoturboie13 (89) (Eladó)
Semleges
2012.02.18. 17:24:27
1542801275
Korrektül válaszolt minden levélre. Számomra túlságosan távoli időpontot kért az utalás teljesítésére, így is túl vagyunk a 20 napon. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pongraczne67 (5) (Eladó)
Semleges
2012.02.13. 11:59:46
1534955678
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon jó partner ajánlom mindenkinek ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a csomag bombabiztos volt, minden sérülés mentesen megérkezett!csak pozitívan tudok nyilatkozni!!!korrekt,megbízható,pontos,gyors!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Meg bízható korrekt ajánlom mindenkinek!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
margareta08 (305) (Vevő)
Pozitív
2012.02.02. 15:36:45
1541409560
Gyors, pontos, megbízható, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sandiandi (3546) (Eladó)
Pozitív
2012.01.30. 08:23:18
1522321085
Gyors , kedves vaterás !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
notkiller_a (12) (Vevő)
Pozitív
2012.01.26. 17:06:12
1539239873
korrekt vaterás ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors pontos megbizhato elado
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon szépen köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors pontos, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan ++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
balintzoltan (79) (Eladó)
Pozitív
2012.01.05. 09:41:43
1471047488
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a laptop lett volna a kislányom karácsonyi ajándéka, több hete egy levelet se, semmit nem kaptam, jó oké átverni a felnőtteket, DE EGY KISLÁNYT????????????Még jó hogy a pénzt nem utaltam el, és nem én vagyok az első akivel ezt megcsinálta. 100%-ban negatív. BOLDOG KARÁCSONYT NEKED IS.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.handyshop (2610) (Eladó)
Pozitív
2011.12.24. 19:40:42
1523226923
Pozitív, minden rendben zajlott!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos vásárló-ajánlom jó szívvel és köszönöm +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
425200.lizzy25 (38) (Vevő)
Pozitív
2011.12.17. 06:43:36
1507841315
nagyon ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
realbreki (218) (Eladó)
Pozitív
2011.11.25. 08:51:51
1504779068
Minden rendben, AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom! ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adásvétel nem jött létre. Többször kerestem e-mailben, amiknek egy részét megkapta, de nem kaptam választ. Kerestem telefonon, rá egy hetére felhívott, ígérgetett, de a mai napig semmi. Sajnos nem tudok tovább várni, a terméket ismét meghirdetem. Megbízhatatlan partner, nem tudom, hogy minek licitál, ha utána nem akarja az adásvételt. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevővel a kapcsolatfelvétel nehézked volt, ígérgetett, de nem lett semmi az üzletbőlAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
