gumimaci00 (299) 85.68% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ninemeth83 (95) (Eladó)
Pozitív
2013.01.09. 22:17:12
1659613430
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sarah64_a (571) (Eladó)
Pozitív
2013.01.08. 12:45:40
1669710101
minden rendben ment szeretettel visszavárlak! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Belvestito (504) (Eladó)
Pozitív
2013.01.01. 18:57:09
1675783751
Korrekt vaterás partner. Köszönöm szépen a vásárlást. sok sok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rebarbara73 (3938) (Eladó)
Pozitív
2012.12.31. 18:08:09
1677627101
Mimden rendben ment,kedves vevő,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rebarbara73 (3938) (Eladó)
Pozitív
2012.12.31. 18:07:59
1677627098
Mimden rendben ment,kedves vevő,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rebarbara73 (3938) (Eladó)
Pozitív
2012.12.31. 18:07:45
1677627092
Mimden rendben ment,kedves vevő,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves, korrekt megbízható vásárló! AJÁNLOM mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kolipka197 (1577) (Eladó)
Pozitív
2012.12.25. 21:33:39
1677627080
"Minden rendben ment!!Ajánlom mindenkinek!""
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresés után a számlaszámot elkérte, de azóta sem a levelekre nem válaszol, sem a telefont nem veszi fel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagymariann79 (120) (Eladó)
Pozitív
2012.12.16. 19:23:27
1669592414
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,nagyon kedves, visszatérő vásárló akinek köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,nagyon kedves, visszatérő vásárló akinek köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,rendes vevő.Köszönjük a vásárlást!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos véletlen maradt aktív az aukció nem volt már a megfelelő méret ezért nem tudtam küldeni belőle!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem volt a rendelt méretben!A késést eltekintve minden rendben ment. A karácsonyi őrület mindenkit elér. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.RasTamasss (518) (Eladó)
Negatív
2012.12.12. 19:17:55
1675412990
Többszöri megkeresésemre sem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.brendonbaby (616) (Eladó)
Pozitív
2012.12.11. 13:29:21
1667834081
Minden ok!Ajánlom másoknak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Okt.8-án vásárolta meg a terméket, azóta sem jelentkezett.Figyelmeztető email-t is küldtem.Semmi!Nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2012.12.10. 08:32:48
1663919135
Köszönöm a vásárlást! :-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is. Én pedig máskor is visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható partner. Minden a legnagyobb rendben ment. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nedina777 (590) (Eladó)
Pozitív
2012.12.08. 14:16:05
1667588213
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kandi723 (2144) (Eladó)
Pozitív
2012.12.08. 11:51:57
1673471675
Kedves, megbízható vevő.+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kovimacko082 (96) (Eladó)
Pozitív
2012.12.06. 22:50:41
1667815250
Megbízható vásárló, mindenkinek csak ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Corizalia_v (556) (Eladó)
Pozitív
2012.12.05. 22:33:34
1655681447
Korrekt vásárló.Minden rendben volt,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mariana72 (2993) (Eladó)
Pozitív
2012.12.05. 09:23:51
1660290875
Az üzlet lezajlott, köszi szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mariana72 (2993) (Eladó)
Pozitív
2012.12.05. 09:23:51
1670295251
Az üzlet lezajlott, köszi szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható vásárló minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Aranyhal03 (84) (Eladó)
Negatív
2012.12.03. 20:26:00
1659437882
Nem jelentkezett a vevő a termékért, e-mailemre nem válaszol, október vége óta várok. Sajnos erre nem tudok mást adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett, megkeresésemre nem reagált, én pedig már több, mint 1 hónapot vártam. Sajnálom.721590.portoheni (573) (Eladó)
Pozitív
2012.12.03. 17:32:20
1666906136
Minden rendben ment!!!Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.teoferika (502) (Eladó)
Pozitív
2012.12.03. 12:55:12
1667433593
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.karinamail (3205) (Eladó)
Pozitív
2012.12.03. 10:04:51
1669874717
Kedves, megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható teszvesz-vaterás partner. Ajánlom másoknak is. Köszönöm a vásárlást!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, ajánlom++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rebarbara73 (3938) (Eladó)
Pozitív
2012.12.01. 15:04:19
1667433581
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lencsowood (9162) (Eladó)
Negatív
2012.11.30. 18:29:30
1667433587
Többszöri keresésre sem utalt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott ,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mesesrucik (2026) (Eladó)
Pozitív
2012.11.30. 16:05:39
1665768281
Csomi ma feladva!Gyors,kedves,megbízható vevő,KÖSZI!Nézz be máskor is!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jatekhaboru (3137) (Eladó)
Pozitív
2012.11.30. 15:42:19
1672156505
Minden a legnagyobb rendben ment, és nagyon gyorsan.Maximálisan megbízható, jó kapcsolattartó,határozott üzleti partner. Bátran ajánlom mindenkinek. 100%+++++++ +++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható teszvesz-vaterás partner. Ajánlom másoknak is. Köszönöm a vásárlást!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen a vásárlást!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen a vásárlást!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dinidani68 (1957) (Eladó)
Pozitív
2012.11.30. 10:00:15
1671850520
KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST, ++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.huszti674 (184) (Eladó)
Negatív
2012.11.29. 13:57:42
1675861352
Sajnos a vevő több mint egy hete nem válaszol a levelekre és nem is jelentkezik!!Nem ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csiperke5 (748) (Eladó)
Pozitív
2012.11.29. 09:06:38
1670692835
Pontos,megbízható vásárló! Sajnos amíg nem küldesz címet nem tudom postára adni a nacit, már SMS-ben is kértem , hogy küld el!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.domper27_t (9299) (Eladó)
Semleges
2012.11.28. 19:48:43
1653661517
Sajnos az adás-vétel a mai napig nem történt meg. Értékelnem muszáj volt a saját oldalamra nem tudok belépni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.