gumimaci00 (299) 85.68% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, megbízható partner!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, megbízható partner!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.janeszka65 (2969) (Eladó)
Pozitív
2012.11.27. 20:01:17
1670189606
Gyors utalás, megbízható, kedves Partner, szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagymariann79 (120) (Eladó)
Semleges
2012.11.27. 10:05:49
1669586705
Sajnos nem jött létre az adásvétel, kb. 3 hete írta a kedves vevő, hogy kéri, de a vételár nem érkezett meg, sajnálom, hogy nem sikerült. Talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a vételár nem érkezett meg, kb. 3 hét telt el, tovább az értékelés leadása miatt nem tudok várniTöbbszöri megkeresésre nem reagál, nem ajánlom. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1mikike60 (112) (Eladó)
Negatív
2012.11.26. 13:13:58
1667046458
E-mailen is, telefonon is volt megkeresés. 18 napig vártam, nem ajánlom senkinek. Szerintem azt sem tudja, hogy miket rendel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.viki3200 (1116) (Eladó)
Pozitív
2012.11.23. 19:50:53
1669247024
Minden rendben ment,mindenkinek ajánlom a vevőt partnernek!!+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos úgy licitált,hogy a termék leírását nem olvasta el előtte....sajnálom :( de azért negatívat nem szerettem volna adni,a jutalék miatt viszont muszály értékelnem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő figyelmetlen volt,a termék leírást nem olvasta eleperkewebshop (555) (Eladó)
Pozitív
2012.11.23. 08:38:29
1657683698
Maximálisan megbízható, jó kapcsolattartó, kedves vásárló. Csak is +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.agbolnahor (919) (Eladó)
Negatív
2012.11.23. 06:13:02
1660290842
Sajnálom,lejárt az 1 hónap.Muszáj értékelnem.A vevő 2szer ígérte,hogy fizet.Másnál vásárolt,sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.FelicityBababolt (13304) (Eladó)
Pozitív
2012.11.21. 09:58:37
1667654315
Kedves, gyors, korrekt partner, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.helenakovacs (75) (Eladó)
Pozitív
2012.11.20. 06:41:16
1667951879
Kedves,maximálisan megbízható partner csak ajánlani tudom!Sok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gardrobszoba (493) (Eladó)
Pozitív
2012.11.19. 15:22:45
1665776507
Korrekt, megbízható, csak ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2454074.mindenelado36 (1396) (Eladó)
Pozitív
2012.11.19. 12:22:37
1670295254
Korrekt megbízható vásárló csak is pozitív!!!+++++++++++++ Remélem még benézel:))Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2454074.mindenelado36 (1396) (Eladó)
Pozitív
2012.11.19. 12:22:37
1670295272
Korrekt megbízható vásárló csak is pozitív!!!+++++++++++++ Remélem még benézel:))Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2454074.mindenelado36 (1396) (Eladó)
Pozitív
2012.11.19. 12:22:37
1670295260
Korrekt megbízható vásárló csak is pozitív!!!+++++++++++++ Remélem még benézel:))Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2454074.mindenelado36 (1396) (Eladó)
Pozitív
2012.11.19. 12:22:37
1670295269
Korrekt megbízható vásárló csak is pozitív!!!+++++++++++++ Remélem még benézel:))Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2454074.mindenelado36 (1396) (Eladó)
Pozitív
2012.11.19. 12:22:37
1670295266
Korrekt megbízható vásárló csak is pozitív!!!+++++++++++++ Remélem még benézel:))Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2454074.mindenelado36 (1396) (Eladó)
Pozitív
2012.11.19. 12:22:37
1670295257
Korrekt megbízható vásárló csak is pozitív!!!+++++++++++++ Remélem még benézel:))Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2454074.mindenelado36 (1396) (Eladó)
Pozitív
2012.11.19. 12:22:36
1670295263
Korrekt megbízható vásárló csak is pozitív!!!+++++++++++++ Remélem még benézel:))Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2012.11.18. 18:01:00
1655935181
Köszönöm a vásárlást! :-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is. Én pedig máskor is visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4237268.Europenettrade (469) (Eladó)
Semleges
2012.11.17. 13:30:16
1667433596
Nem sikerült a kapcsolatfelvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mentana_a (104) (Eladó)
Pozitív
2012.11.13. 15:14:37
1656105593
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyetértek a már negatívot adottak mellett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, korrekt vaterás. Ajánlom. Úton a cipő. Köszönöm a vásárlást.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors, megbízható, jó kapcsolattartó vevő! Mindenkinek teljes szívből ajánlom! ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csokihab (3233) (Eladó)
Pozitív
2012.11.09. 19:42:49
1667433584
Kedves, megbízható partner. Mindenkinek szívből ajánlom. A csomag úton van! :) Használjátok egészséggel! Köszönöm a vásárlást. Csupa+++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.paul27_a (159) (Eladó)
Semleges
2012.11.08. 14:32:47
1660186328
A vevő a megkeresésemre nem válaszolt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kovacskoti (375) (Eladó)
Pozitív
2012.11.07. 14:04:43
1659095942
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hamelinda_t (434) (Eladó)
Pozitív
2012.11.06. 18:41:36
1660290836
Kedves, kommunikatív, vásárló. Szívesen ajánlom. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2454074.mindenelado36 (1396) (Eladó)
Semleges
2012.11.06. 13:13:52
1660290860
Sajnálom hogy nem jeleztél vissza egyik levelemre sem:((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Zuzu1969 (7134) (Eladó)
Pozitív
2012.11.06. 10:10:32
1651299644
minden rendben volt, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt vevő, ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szimo76 (12086) (Eladó)
Pozitív
2012.11.05. 14:55:59
1659673091
Nagyon kedves,megbízható partner!Bátran ajánlom másoknak is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3492052.bettiruhazat01 (287) (Eladó)
Pozitív
2012.11.05. 13:04:27
1660290851
Köszönöm a vásárlást!! Minden rendben volt!! Remélem még találkozunk!!!!:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bogianyu30 (313) (Eladó)
Pozitív
2012.10.30. 17:50:04
1657224641
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.reababy_v (345) (Eladó)
Negatív
2012.10.28. 12:28:51
1657324259
Többszöri megkeresésem ellenére sem jelentkezett a megvásárolt termék miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Próbáltam felvenni a vevővel a kapcsolatot, de nem tudtam. Többszöri megkeresésemre sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható partner! Ajánlom mindenkinek! Megérkezett a levél, hétfőn küldöm a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.meseboltom (3135) (Eladó)
Semleges
2012.10.20. 10:51:52
1647709322
Sajnos nem jelentkezett a termékért, nagyon sajnálom, de a jutalék miatt csak semlegeset tudok adni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.meseboltom (3135) (Eladó)
Semleges
2012.10.20. 10:51:37
1647709319
Sajnos nem jelentkezett a termékért, nagyon sajnálom, de a jutalék miatt csak semlegeset tudok adni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.meseboltom (3135) (Eladó)
Semleges
2012.10.20. 10:51:21
1642903376
Sajnos nem jelentkezett a termékért, nagyon sajnálom, de a jutalék miatt csak semlegeset tudok adni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dinidani68 (1957) (Eladó)
Semleges
2012.10.16. 12:08:08
1647139466
ANNYI JÓ ÉRZÉSSEL KELLENE RENDELKEZNED HOGY KÖZÖLD VELEM AZT HOGY NEM KÉRED A NACIT!!! A SOK NEGATÍV MINŐSÍTENEK TÉGED ÉS A VÁSÁRLÁSI SZOKÁSAIDAT IS.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lelkesa_t (226) (Eladó)
Negatív
2012.10.15. 12:06:11
1646239415
Többszöri e-mail megkeresésre sem reagált. Úgy tűnik több negatív értékelést is begyűjtött emiatt. Szerintem elég türelmes voltam... szeptember 19-e óta vártam eddig a pillanatig. Soha senkinek nem adtam még negatív értékelést, de az ilyen embereket sosem fogom megérteni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Micike55 (550) (Eladó)
Semleges
2012.10.02. 11:35:34
1588070759
Nem jött létre miattam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kórházba kerültem, így nem tudtam kontaktba kerülni a vásárlóval.e-mail-re nem válaszolt, telefont nem vette fel,10 napot vártam,nem jelentkezett,nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gyors,kedves,megbízható vásárló+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dkriszta11 (970) (Eladó)
Pozitív
2012.09.24. 17:35:21
1639844285
Minden rendben ment, köszi a vásárlást! Ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.