890971.biguci79 (289) 97.69% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 296 | 1123 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 39 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 38 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 320 | 1200 adásvétel |
| Az eladóként kapott 72 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon köszönöm a termékeket király. Gyors pontos és megbízható szívből ajánlom mindenkienk. Köszönöm szépen mégegyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm a termékeket király. Gyors pontos és megbízható szívből ajánlom mindenkienk. Köszönöm szépen mégegyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm a termékeket király. Gyors pontos és megbízható szívből ajánlom mindenkienk. Köszönöm szépen mégegyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm a termékeket király. Gyors pontos és megbízható szívből ajánlom mindenkienk. Köszönöm szépen mégegyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm a termékeket király. Gyors pontos és megbízható szívből ajánlom mindenkienk. Köszönöm szépen mégegyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm a termékeket király. Gyors pontos és megbízható szívből ajánlom mindenkienk. Köszönöm szépen mégegyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm a termékeket király. Gyors pontos és megbízható szívből ajánlom mindenkienk. Köszönöm szépen mégegyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm a termékeket király. Gyors pontos és megbízható szívből ajánlom mindenkienk. Köszönöm szépen mégegyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos, megbízható eladó! Köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az
adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A
Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már
többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az
üzlet,de sajnos azóta sem jelentkezett, így látom felsleges tovább várnom.
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az
adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A
Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már
többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az
üzlet,de sajnos azóta sem jelentkezett, így látom felsleges tovább várnom.
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az
adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A
Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már
többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az
üzlet,de sajnos azóta sem jelentkezett, így látom felsleges tovább várnom.
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az
adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A
Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már
többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az
üzlet,de sajnos azóta sem jelentkezett, így látom felsleges tovább várnom.
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy
2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de sajnos azóta sem jelentkezett, így látom felsleges tovább várnom.
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy
2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de sajnos azóta sem jelentkezett, így látom felsleges tovább várnom.
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy
2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de sajnos azóta sem jelentkezett, így látom felsleges tovább várnom.
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy
2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de sajnos azóta sem jelentkezett, így látom felsleges tovább várnom.
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
Pontos és megbízható. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Meg persze jó cucca is vannak. Én biztosan fogok máskor is tőlle vásárolni. Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos és megbízható. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Meg persze jó cucca is vannak. Én biztosan fogok máskor is tőlle vásárolni. Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos és megbízható. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Meg persze jó cucca is vannak. Én biztosan fogok máskor is tőlle vásárolni. Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de már látom,felsleges várnom. Legalább szólhatott volna,hogy ne várjak,vagy ne vette volna el mástól a lehetőséget
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de már látom,felsleges várnom. Legalább szólhatott volna,hogy ne várjak,vagy ne vette volna el mástól a lehetőséget
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de már látom,felsleges várnom. Legalább szólhatott volna,hogy ne várjak,vagy ne vette volna el mástól a lehetőséget
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de már látom,felsleges várnom. Legalább szólhatott volna,hogy ne várjak,vagy ne vette volna el mástól a lehetőséget
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de már látom,felsleges várnom. Legalább szólhatott volna,hogy ne várjak,vagy ne vette volna el mástól a lehetőséget
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de már látom,felsleges várnom. Legalább szólhatott volna,hogy ne várjak,vagy ne vette volna el mástól a lehetőséget
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de már látom,felsleges várnom. Legalább szólhatott volna,hogy ne várjak,vagy ne vette volna el mástól a lehetőséget
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de már látom,felsleges várnom. Legalább szólhatott volna,hogy ne várjak,vagy ne vette volna el mástól a lehetőséget
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
A vevő november óta megnyert 37 terméket.Dec-ben elküldtem neki az utaláshoz az adatokat,ígérte,hogy 2 hét múlva fizet,de azóta sem fizetett,és most már a leveleimre sem válaszol.A Vaterán keresztül is többször próbáltam vele kapcsolatba lépni,de itt sem reagált,pedig azóta már többször is belépett.A többi termékre semlegest adtam,mert akkor még bíztam bent,hogy létrejöhet az üzlet,de már látom,felsleges várnom. Legalább szólhatott volna,hogy ne várjak,vagy ne vette volna el mástól a lehetőséget
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
Sajnos még mindig nemtudtuk megoldani az adásvételt, pedig az első aukciók már 2 hónapja lejártak. December 30-án ígérte, hogy 2 hét múlva fizet, ami már lejárt, de sajnos pénzt azóta sem kaptam, sőt már a leveleimre sem válaszol, pedig látom, hogy ide naponta többször is belép. Már többször kérdeztem, amire semmi reakció nem érkezett, légyszíves legalább arra méltass, hogy válaszolj, hogy egyáltalán érdemes-e tovább tartogatnom a megnyert 37 db termékedet!!
Másik fél: Én szoltam előre, hogy időre van szükségem. Jelen pillanatban sincs netem. Ezt is a barátnőmtől írom mert ugye itt nincs annyi időm hogy mindent átnézzek mindenre válaszoljak főleg hogy itt a kisfiam is aki még csak 2 éves. Tehát nincs rá időm hogy mindet megnézzek . Most is csak 10 percem van hogy elintézzem amit kell. Tehát fogok válaszolni amint rendeződnek a dolgaim . De ezt le is írtam. Elnézést ha te sem olvasod el amit írok. Licitálni azért licitáltam mert a termékek kellenek.
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!!! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt hittem, hogy mindkét szalvéta különböző, de ugyanaz volt mindkettő, csak más-más oldala volt lefotózva. Ezt azért mondhattad volna... De azért köszi, majd megpróbálom elcserélni. Amúgy minden rendben ment. Ajánlani azért ajánlom ám mindenkinek! Kössz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, megérkezett a megrendelt termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves, megbízható vaterás! Csak ajánlani tudom! +++++ a pénzt utaltam, várom a mágneseket :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható vaterás! Csak ajánlani tudom! +++++ a pénzt utaltam, várom a mágneseket :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható vaterás! Csak ajánlani tudom! +++++ a pénzt utaltam, várom a mágneseket :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat, pedig az aukció már 11.23-án lejárt, 1 Ft-ért. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem amiatt, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat, pedig az aukció már 11.28-án lejárt. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem amiatt, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat, pedig az aukció már egy hónapja lejárt. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem amiatt, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat, pedig az aukció már egy hónapja lejárt. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem amiatt, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat, pedig az aukció már több mint egy hónapja lejárt. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem amiatt, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat, pedig az aukció már egy hónapja lejárt. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem amiatt, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat, pedig az aukció már egy hónapja lejárt. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem amiatt, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat, pedig az aukció már egy hónapja lejárt. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem amiatt, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat, pedig az aukció nov.24-én lejárt már. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem amiatt, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyelőre nem fizette ki a vételárat. Az értékelést muszály megírnom, mivel a Vatera ma korlátozta a hozzáférésem, hogy ilyen sokáig nem tettem ezt meg. Így egyelőre a fent említett okok miatt nem tudok tovább várni és ennél jobb értékelést adni.
Másik fél: Semmi gond nincs ez is köszönöm és neharagudj hogy meg kell várakoztatnom . Fogok jelentkezni majd az áruért. kÖszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
