baumag_a (46) 97.92% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kisvacak50 (12833) (Eladó)
Pozitív
2013.04.16. 17:33:32
1723910567
Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anjinsan_a (157) (Eladó)
Semleges
2013.03.18. 11:47:10
1725449183
remek vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: megoldódottAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a gyors,preciz adás-vételt.Ajánlom mindenkinek.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nostradam (1966) (Eladó)
Pozitív
2013.02.04. 21:26:13
1703053262
Minden rendben ment. Ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiskiller017 (106) (Eladó)
Pozitív
2012.10.26. 09:33:29
1612928381
Minden rendben zajlott, pozitív+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3512860.marosmentine (153) (Eladó)
Pozitív
2012.10.02. 08:33:41
1635715838
Ajánlom mindenkinek!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a pozitív leírást. Örülök hogy mindenben elégedett vagy. Szintén ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szimpatikus, kedves ember. Érdemes tőle is vásárolni, illetve eladni a cuccokat neki :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos megbízható csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, korrekt vevő. Mindenképpen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zellercomp (730) (Eladó)
Semleges
2012.07.31. 11:03:21
1614938075
A vevő tájékoztatása szerint csak 2 hét múlva tudja átvenni a terméket, mi ennyit nem tudunk várni.
Másik fél: Kedves eladó!
Elérhetőnek, és egyértelműnek kellene lennie, mert ha határozottan kijelenti, hogy annyira pénzéhes hogy nem tud 10napig várni, akkor elhozza a fiam. Vallja be, hogy nem ezen az áron akarta eladni a termékét, mert kevesellte. Ha kereskedéssel foglalkozik, akkor nem csavarognia kellene egész nap, hogy elérhetetlen legyen, vagy válaszolni kellene az elküldött e-mailra.
Remélem egyre kevesebb embernek tud ezután rosszat tenni. Venekei úr véleménye szerint nem mindig volt ilyen gerinctelen, és embertelen. Szedje össze magát, mert ez a stílus nem vezet a kereskedelemben semmire sem. A Vatera tekintélyét is rombolni fogja.
Javaslom, hogy válasszon más szakmát, mert ez nem önnek való.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Fizetési kötelezettségét probléma nélkül teljesítette...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt gyors vásárló csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Korrekt. Ajánlom mindenkinek! Sok++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++++ KÍVÁLÓ VEVŐ +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,ajánlom másoknak is.+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elektromixoutlet (1818) (Eladó)
Pozitív
2011.12.12. 13:13:21
1519473485
Korrekt gyors vásárló! Ajánlom mindenkinek! POZITÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabriel77vat (216) (Eladó)
Pozitív
2011.02.17. 21:13:32
1437534277
Minden rendben volt. Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrek partner, mindenkinek ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
euro-elektronic (6348) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 10:39:19
123231454
Csak annyit fűznék hozzá az esethez, hogy nem árt megtanulni olvasni, és nem az eladót megpróbálni lehúzni az értékelésben a saját hibánk miatt. A termék egyébként nem használhatatlan, hanem meg kell venni hozzá a gyári akkuadaptert, bele is írtam a leírásba nagy piros betűkkel, ha pedig nem tud szöveget értelmezni, leütés előtt kérjen meg valakit erre, aki megfelelő szellemi szinten van ehhez a feladathoz.
Másik fél: Kedves Zoltán !
Én a Panasonicot hibáztattam, hiszen ők adapter nélkül javasolták az akkut. Kár egymást sértegetni. Az viszont tény, hogy használni így nem tudom. 16000-forintért meg nem veszek adaptert, mert ez a műanyag mütyür a kamera árának a negyedét teszi ki.
Már írtam, hogy hülye voltam, hogy készpénznek fogadtam el egy gyári gépkönyvet, le is vontam belőle a tanulságokat.
Sértegetés helyett inkább próbáljon meg beszerezni egy adaptert elfogadható áron.
Amit meg írtam a Panasonicnak, és a fogyasztóvédelemnek ők megsértődhetnek, de Önt kihagytam az egész folyamatból.Ha meg kérdeznek, hát miért írjam azt, hogy tudom használni az akkut, amikor nem tudom. Önt nem hibáztattam ezért.
