szekely5 (318) 99.69% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
537646.szandris328 (356) (Eladó)
Pozitív
2009.06.08. 11:27:47
147625301
Kedves, gyors, korrekt vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, szimpatikus, kedves partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egoviranyi_v (1062) (Eladó)
Pozitív
2009.05.04. 20:05:15
143549698
korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
illesgyula (1357) (Eladó)
Pozitív
2009.05.02. 20:02:43
138019440
Minden rendben , jó vaterás , ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ealmarium (1017) (Eladó)
Negatív
2009.04.28. 18:58:56
143677083
A vevő több, mint két hete SZEMÉLYESEN, MEGTEKINTVE vette át a terméket, amire akkor azt mondta, "Gyönyörű". Közel 3 hét elteltével ad negativot, UTÁNA ir egy levelet, hogy mennyire szomorú, hogy negativot kellett adnia, de a csipke nem antik és hibás. Ha az elmúlt két-három hét alatt ir, szó nélkül visszaveszem (bár nem értem, hogy ez miért 2-3 hét alatt merül fel). Ezt a hozzáállást elfogadhatatlannak tartom.
Másik fél: Sajnos abból ahogy az értékelésemre reagál már tudom,hogy jól döntöttem.Az első pillanatban még bántott a lelkiismeret,talán önhibáján kívül vert át,de megerősítem első negatív értékelésemet.Az átvátelkor a csipkét nem néztem meg,mert eddig soha nem csalódtam a vaterás társaimban,és még aznap a munkám külföldre szólított,de abból,hogy kivárt az értékeléssel,látom már eleve át lettem verve!!A hirdetésben gyönyörűnek,és legalább 100 évesnek ítélte az árut,én megettem,azt hittem,kézi készítésű darab,cérnából,még a fotó is úgy készült,hogy a hibák ne látszanak.Ha a levelemre annyit ír,elnézést,elfogadom,de már tudom,ezen túl nem szabad minden vaterásnak hinni.A NYLON-t nem száz éve ta
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
IMPERIAL72_a (394) (Eladó)
Pozitív
2009.04.09. 08:30:51
143699058
GYORS,PONTOS,KORREKT,KIVÁLÓ VATERÁS,AJÁNLOM MINDENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++ kitünő helyre került ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mindentviszek (1168) (Eladó)
Pozitív
2009.03.27. 21:52:52
125287172
Korrekt, kedves, pontos vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dorcsika82 (1338) (Eladó)
Pozitív
2009.03.27. 18:24:31
135381334
Nagyon rendes vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mmagdolna (1933) (Eladó)
Pozitív
2009.03.24. 09:59:43
126016341
Minden rendben, korrekt, szimpatikus vevő. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagymedve66 (4036) (Eladó)
Pozitív
2009.03.20. 20:08:39
133994690
köszönöm a vételt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan korrekt,gyors partner! Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
winklizozó (3512) (Eladó)
Pozitív
2009.03.17. 07:17:14
134664727
Minden OK, pontos, gyors partner, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, rugalmas, gyors partner! Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nondracositmihidux (4194) (Eladó)
Pozitív
2009.03.06. 08:30:03
129260046
Köszönöm a vásárlást, korrekt partner! Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Juanita77_a (966) (Eladó)
Pozitív
2009.03.04. 16:46:47
123224801
Gyors, pontos, megbízható, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
653720.colin26_a (132) (Eladó)
Pozitív
2009.02.26. 15:01:11
129935041
köszönöm a vásásrlást.Kedves,Szimpatikus vevőt ismertem meg.............
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gaborrefi61 (1057) (Eladó)
Pozitív
2009.02.25. 11:49:45
124952024
Megbízható, gyors vaterás. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, megtisztelve érzem magam. Vakon ajánlom mindenkinek, aki a gyors lebonyolítás híve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nosztalgiabazar (1041) (Eladó)
Pozitív
2009.01.28. 11:59:02
123015851
Gyors, pontos, kellemes partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
