tiebie_a (276) 97.59% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, pontos, rugalmas eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
104630.TMester_a (8) (Vevő)
Negatív
2006.10.27. 10:53:28
13628541
Teljesen átvert.Új áruként hírdette,de használt volt, össze volt karcolva az mp3 lejátszó és ráadásul már egyszer szét is szedte,ami után nem sikerült jól összeraknia mert tönkre tette benne a meneteket a kis béna.Ezért összeragasztotta de a ragasztóval össze-vissza összekente a gépet.Az igért garanciát nem tartja be,nem vette vissza vagy cserélte volna ki.Teljesen hazugság volt amit hírdetett az aukcióban.Ráadásul pimasz és szidalmazza ez embert az ő hülyeségei miatt.Nem ajánlom, mert átver!!!
Másik fél: Kedden átvette, majd csütörtökön rápróbált, hogy nem kapta meg. Miután a posta a ragszám alapján megmondta, hogy kedden átvette azt találta ki, hogy használt a cucc. gondolom valami használt vacakot ki akart cserélni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas. Minden rendben lezajlott. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
