csenge197 (480) 98.19% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 489 | 536 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 32 | 38 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 530 | 585 adásvétel |
| Az eladóként kapott 252 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Pontos, megbízható, másoknak is szívesen ajánlom. Remélem, még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ablakemelokjavitasa (1033) (Eladó)
Semleges
2015.04.16. 09:33:59
2066940044
Véletlenül 2 x ütötte le ugyanazt a terméket a vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül 2 x ütötte le ugyanazt a terméket a vevő!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ablakemelokjavitasa (1033) (Eladó)
Pozitív
2015.04.16. 09:32:54
2066940029
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Retrotech1 (159) (Eladó)
Pozitív
2015.04.12. 09:00:15
2045252273
Kiváló vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner!! csupa++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm :)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikatív,gyors,maximálisan megbízható partner!+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikatív,gyors,maximálisan megbízható partner!+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szivdobbanas (688) (Eladó)
Pozitív
2015.03.10. 17:41:07
2042575748
Minden rendben ment, gyors, kommunikatív partner, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
keresztyenne (467) (Eladó)
Pozitív
2015.02.18. 13:00:53
2027997626
Minden rendben ment. Megbízható kommunikatív vásárló. Bátran merem ajánlani másoknak is. ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egyszeruvasarlo (2345) (Eladó)
Pozitív
2015.02.16. 01:39:06
2035687445
Minden rendben ment, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. Csak ajánlani tudom++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bulldog51 (2356) (Eladó)
Pozitív
2015.02.08. 20:58:03
2026025360
Megbízható, pontos vevő, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ablakemelokjavitasa (1033) (Eladó)
Pozitív
2015.02.06. 09:16:53
2034029867
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztina1970-30 (1954) (Eladó)
Pozitív
2015.02.05. 10:48:36
2032374143
Kedves ,gyors, kiváló vásárló,Akit szívből tudok ajánlani. Maximálisan+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
chanel774 (1422) (Eladó)
Pozitív
2015.02.04. 21:26:06
2032347095
Minden rendben volt, köszönöm szépen a vásárlást! Pozitív, ajánlom másoknak is.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ablakemelokjavitasa (1033) (Eladó)
Semleges
2015.02.04. 10:38:14
2034029876
Véletlenül 2 x ütötte le ugyanazt a terméket a vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül 2 x ütötte le ugyanazt a terméket a vevő!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem xxl-es hanem l-es.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cervusdama (492) (Eladó)
Pozitív
2015.01.29. 07:15:57
1965392216
Villámgyors ,korrekt partner.Maximálisan+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt,megbízható Partner!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
libertas64 (133) (Eladó)
Pozitív
2015.01.21. 16:34:13
2019082364
Korrekt partner, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, megbízható, korrekt Partner, ajánlom! ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kazarjuda (264) (Eladó)
Pozitív
2015.01.15. 07:34:22
2020496795
Gyors, korrekt, megbizhato vevo! Csak ajanlani tudom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MiniToys (4554) (Eladó)
Semleges
2015.01.05. 15:33:21
2018873132
A termék kifogyott a nagykerben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék kifogyott a nagykerben.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Így van,nem érdekel a negatív ebben az esetben , bár ezt így nem írtam. Véletlen licitáltam,ahogy korábban már te is, sztem megérthető. Nem kértem, hogy add olcsóbban, azt mondtam max 5500-6000-t szántam, te ajánlottad a 6000-t,amit legfőképp a "nem kinlódok tovább" mondat miatt utasítottam el.Nem szerettem volna,hogy elutalom,aztán meg nem kapok semmit.Nem számít a negatív,mert nekem összesen van ezzel együtt 2,neked meg CSAK az elmúlt pár hónapban 4 az enyém nélkül,mert én csak semlegest adok.
Másik fél: Igazad van, de egy valamit elfelejtesz.
Nekem nem volt olyan, hogy utaltak és nem küldtem el a terméket!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sajnálom, pedig szuper lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"Gyors pontos,megbízható eladó ajánlom mindenkinek."
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pucoka99 (2026) (Eladó)
Pozitív
2014.12.19. 19:15:25
2018900108
Nagyon köszönöm a vásárlást!Csakis ++++++ Remélem még üzletelünk. Kellemes karácsonyi ünnepeket,Boldog Új évet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pucoka99 (2026) (Eladó)
Pozitív
2014.12.19. 19:15:25
2018911229
Nagyon köszönöm a vásárlást!Csakis ++++++ Remélem még üzletelünk. Kellemes karácsonyi ünnepeket,Boldog Új évet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható, gyors vásárló, köszönöm! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
555princesssophie (617) (Eladó)
Pozitív
2014.11.19. 17:28:56
1999788206
Gyors,pontos és korrekt partner,akit csakis ajánlani tudok mások figyelmébe is! Köszönöm a vásárlást,viseld egészséggel a felsőt! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lola62_a (1120) (Eladó)
Pozitív
2014.11.15. 17:58:42
1996718480
Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1651366.sehere85 (155) (Eladó)
Negatív
2014.10.24. 14:37:17
1974612212
A vevő negatív értékelést adott, teljes mértékben valótlan állítással , miszerint a nadrág használt. Nekem azzal a kifogással élt levélben, hogy a nadrág DISZPERZIT FOLTOS !Miután fényképpel stb igazoltam, hogy az a modell bizony egy szórt mintával lett gyártva, már az szerepelt az értékelés szövegében,hogy a ruha használt, nem az hogy festékes. ÉRDEKES..A vevő levelezése és későbbi értékelése közötti ellentmondást megküldtem a vatera felé,hogy látszódjon,a vevő egy DURVA HIBÁT próbál leplezni.
Másik fél: A "kedves" "eladó" tele van hazugsággal! Turkálós ruhát újként árul internetről leszedett fotókkal. Nem a vaterával kéne takarózni hanem mélyen magadba nézni lenne mit kipucolni. De tudd nem úsztad meg!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos vásárló!Csak ajánlani tudom!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:37707431 (-1) (Vevő)
Negatív
2014.09.14. 22:27:33
1963676870
CSALÓKKAL NE KEZDJETEK--------------NAGYON NAGYON NEGATÍV!!!!!!
Másik fél: Mit keresel te a vaterán unod magad?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:37707431 (-1) (Vevő)
Negatív
2014.09.14. 22:26:41
1963676873
A világ legnagyobb csaló hazug embere!!!!!!ócska termékekkel NAGYON NEGATÍVVVVV!!!!!!!!!!!!!!!!!!----------------
Másik fél: A termékemet nem láttad,véleményt addig te ne mondj!
Közönséges vagy és primitív! Gratula a minuszhoz így kell kezdeni...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:37707431 (-1) (Vevő)
Negatív
2014.09.14. 22:24:48
1963676879
Inkább hagyjuk,hogy ki szava hihetetlen és csaló!!Szerintem nálad nagyobb hazug csaló ember nincs a földön!!!!Te hívtál??Mikor??Abszolút nem jelezte ki a te számodat,mert valószínű rejtett számon hívtál ami szerintem nem korrekt!!Látom nem csak az én szememet szúrta a titkolózás!!!CSALLLLLÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: Elfelejtettél utalni vagy téged ez nem zavar?
Én vagyok a szavahihetetlen s közben te ígérgetsz?
Büszke lehetsz magadra...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissngabi72 (4433) (Eladó)
Pozitív
2014.08.28. 14:22:27
1961589227
Megbízható partner,ajánlom.úton a csomag
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
No comment!!!!Ezt pont te mondod!!Atya isten,hogy nem szakad rád az ég!!csak ezzel az emberrel ne kössetek üzletet!!Bocsi nem 3 nap alatt ment tönkre az az MBT,hanem 1 nap alatt ez azért nagyon durva átverés vagy nem??Kimostad mosógépbe és csodálkozol,hogy szétjön Zorro???Elérhetetlen telefon számmal regisztrálsz és a mailra is csak egyszer válaszoltál"BOCSI ÍGY JÁRTÁL 9000 FT-ÉRT".Nagyon sajnálom,hogy a vatera az ilyen hazug disznókat nem tudja KIZÁRNI!Költsd gyógyszerre a pénzt!!!
Másik fél: Rám fogod,hogy kimostam...ez csak a te verziód, de tudod mit nem magyarázkodok mert értelmetlen vagy.
Téged az utolsó két mondatod minősít igazán, soha nem tudnék ilyet mondani senkinek...neked sem.
Szia.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csobadka (776) (Eladó)
Semleges
2014.08.25. 08:53:28
1963767917
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül vásárolt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen volt és véletlenül vásároltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, gyors, kedves eladó! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elizabethadler (153) (Vevő)
Pozitív
2014.08.12. 13:03:13
1940485136
Minden rendben ment, remek eladó, szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes lett volna ha nagyobb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A licit során nézeteltérésünk támadt, az eladó barátságtalan megjegyzést küldött. A licitet én nyertem az első licitálásommal, ám ezek után nem kívántam tranzakció kezdeményezést, mert a visszajelzés alapján elbizonytalanodtam az előre utalással. Email-ban erről intelligens módon tájékoztattam, de választ nem kaptam tőle. Így a tranzakció meghíusult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
