KETRYN_a (186) 93.87% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 199 | 391 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 54 | 82 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 266 | 486 adásvétel |
| Az eladóként kapott 28 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2010.12.25. 10:03:52
184497820
November végéig kért haladékot a fizetésre, ezzel szemben most december vége van, de még csak nem is jelentkezik. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2010.12.25. 10:03:24
183775189
November végéig kért haladékot a fizetésre, ezzel szemben most december vége van, de még csak nem is jelentkezik. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2010.12.25. 10:02:53
183752916
November végéig kért haladékot a fizetésre, ezzel szemben most december vége van, de még csak nem is jelentkezik. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2010.12.25. 10:02:29
182804806
November végéig kért haladékot a fizetésre, ezzel szemben most december vége van, de még csak nem is jelentkezik. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2010.12.25. 10:02:06
184596804
November végéig kért haladékot a fizetésre, ezzel szemben most december vége van, de még csak nem is jelentkezik. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2010.12.25. 10:01:42
182498836
November végéig kért haladékot a fizetésre, ezzel szemben most december vége van, de még csak nem is jelentkezik. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2010.12.25. 10:01:17
184323116
November végéig kért haladékot a fizetésre, ezzel szemben most december vége van, de még csak nem is jelentkezik. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.martika123_a (242) (Eladó)
Pozitív
2010.12.24. 19:08:53
189903875
Korrekt, gyors vásárló, remélem tetszett a szoknya.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos vevő.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó , csak ajánlani tudom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Korrekt rendes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Korrekt rendes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Korrekt rendes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Korrekt rendes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Korrekt rendes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő állítólag törötten kapta meg a lámpát,visszautaltam a pénzt,de még egy fényképet se láttam róla,állítólag nem lehet feltölteni sehogy...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Cattani001 (2738) (Eladó)
Pozitív
2010.12.17. 18:01:39
189598239
Megbízható, kedves, gyors vásárló! Szívből ajánlom! Köszönöm!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cattani001 (2738) (Eladó)
Pozitív
2010.12.16. 10:11:18
189598243
Megbízható vásárló! Bátran ajánlom! Köszönöm!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cattani001 (2738) (Eladó)
Pozitív
2010.12.16. 10:11:18
189598241
Megbízható vásárló! Bátran ajánlom! Köszönöm!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cattani001 (2738) (Eladó)
Pozitív
2010.12.16. 10:11:18
189600194
Megbízható vásárló! Bátran ajánlom! Köszönöm!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cattani001 (2738) (Eladó)
Pozitív
2010.12.16. 10:11:18
189600193
Megbízható vásárló! Bátran ajánlom! Köszönöm!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cattani001 (2738) (Eladó)
Pozitív
2010.12.16. 10:11:18
189598245
Megbízható vásárló! Bátran ajánlom! Köszönöm!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cattani001 (2738) (Eladó)
Pozitív
2010.12.16. 10:11:17
189598249
Megbízható vásárló! Bátran ajánlom! Köszönöm!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cattani001 (2738) (Eladó)
Pozitív
2010.12.16. 10:11:17
189598240
Megbízható vásárló! Bátran ajánlom! Köszönöm!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, mindenkinek szívből ajánlom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner, mindenkinek szívből ajánlom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner, mindenkinek szívből ajánlom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner, mindenkinek szívből ajánlom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner, mindenkinek szívből ajánlom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner, ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner, ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner, ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner, ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner, ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner, ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható vásárló,csak ajánlani tudom!Sok++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. A kapcsolattartás Picit lehetne jobb is...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. A kapcsolattartás lehetne jobb is ...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztajatek1 (95) (Eladó)
Pozitív
2010.12.11. 08:17:13
188120406
Minden rendben ment.Köszönöm a vásárlást! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív gondolkodású,kellemes modorú,segítőkész Vaterás.Senkit ne tévesszen meg a róla leadott negatív értékelés,talpig becsületes,megértő partner.Mindenkinek szívből ajánlom,csak sok-sok ++++++++.Jah és Neked is Kellemes ünnepeket!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vásárló. Tudom ajánlani. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabatti67 (2605) (Eladó)
Pozitív
2010.12.10. 10:47:18
188556888
gyors megbízható ajánlom mindenkinek köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható vásárló.Bátran ajánlom mindenkinek!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható , korrekt partner , mindenkinek ajánlom Őt !!! Örülök , hogy tetszett a kabátka.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,csak ajánlani tudom!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó kapcsolat tartó vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: kipróbáláskor a termék akkumulátora nem működött megfelelően.