vini66_a (159) 86.3% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 189 | 229 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 30 | 35 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 243 | 288 adásvétel |
| Az eladóként kapott 239 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megkaptuk, köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem volt jó a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A csillagok mindent elmondanak...de különben ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1217616.audicsabi (48) (Vevő)
Negatív
2011.07.24. 10:17:31
1459123149
4 db polót rendeltem és csak kettőt kaptam meg,választ nem kapok hiába irok... NEGATIV.........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1217616.audicsabi (48) (Vevő)
Negatív
2011.07.24. 10:17:00
1459123586
4 db polót rendeltem és csak kettőt kaptam meg,választ nem kapok hiába irok... NEGATIV.........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1217616.audicsabi (48) (Vevő)
Negatív
2011.07.24. 10:16:31
1459125003
4 db polót rendeltem és csak kettőt kaptam meg,választ nem kapok hiába irok... NEGATIV.........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1217616.audicsabi (48) (Vevő)
Negatív
2011.07.24. 10:15:55
1459127910
4 db polót rendeltem és csak kettőt kaptam meg,választ nem kapok hiába irok... NEGATIV.........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Inkorrekt. Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a legnagyobb rendben ment, csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1453260.fradiimi28 (201) (Vevő)
Negatív
2011.07.22. 20:15:14
1464750367
Sajnos hiába "ütöttem"le az árut és hiába irtam az eladónak hogy küldje a számlaszámát mégcsak válaszra sem méltatott.Ugyhogy az üzlet nem jött létre:-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.köszönöm, mind a ketten tudjuk a fennakadásokat, de 1hónap múlva rendeződtek a dolgok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, mind a ketten tudjuk a fennakadásokat, de 1hónap múlva rendeződtek a dolgok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, mind a ketten tudjuk a fennakadásokat, de 1hónap múlva rendeződtek a dolgok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, mind a ketten tudjuk a fennakadásokat, de 1hónap múlva rendeződtek a dolgok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm, mind a ketten tudjuk a fennakadásokat, de 1hónap múlva rendeződtek a dolgok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1962909.Dzsinetta (2) (Vevő)
Pozitív
2011.07.21. 15:56:31
1461627576
Nem az eladó volt a hibás, az adás-vétellel kapcsolatban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2011. július 7-én átutaltam a pénzt. Alább nevezett illető (Viniczai Attila 8152 Kőszárhegy)ezt válaszolta: "Az 1 db cipő ára 6500-ft +a posta 1000-ft= 7500-ft Ahogy itt a pénz S.O.S küldöm. Kérlek nézd meg folyamatosan bővülő termék palettámat. Köszönöm a vásárlást." üdv: vini66 (Viniczai Attila) Holnap lesz két hete, hogy elutaltam a pénzt a kért 1000 Ft postaköltséggel megtoldva. Eddig semmi sem érkezett! Mi ez, ha nem átverés?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon rugalmas, gyors vaterás, mindenkinek ajánlom!! Elégedett vagyok a termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pepperoni65 (94) (Vevő)
Pozitív
2011.07.20. 18:18:27
1462669186
A késedelmet kompenzálta egy plusz termékkel. Minden jó, ha a vége jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit lassan, de végül megkaptam az árut. Rendben van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A posta hibájából sokat késett, de megérte rá várni. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kriszta197 (409) (Vevő)
Semleges
2011.07.19. 20:55:02
1453907569
Sajnos méretbeli hibák miatt hónapokig húzódott a vásárlási folyamat, sokszor kellett telefonálnom mire történt valami....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karolin1_a (249) (Vevő)
Pozitív
2011.07.19. 15:08:25
1465253694
Tökéletes termék, korrekt, gyors partner! Ajánlom és köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az aukció miattam nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személy szerint többször nem szeretnék vele kapcsolatba lépni..egyáltalán nem ajánlom senkinek..egy hónapot váratott a pénzt már másnap elutaltam..az oldalon feltüntette hogy 8 nap és megkapom meg hogy futárszolgálat utánvéttel ez mind nem volt igaz..a lepedő kisebb mint ahogy fel volt tüntetve a takaróhuzat már elfeslett a varrásnál..nagyon rossz és idegölő élmény ráadásul a másik ágyneműre még mindig várok pedig a kettőt egyszerre elutaltam..totális csőd......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Precíz, pontos,segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.15824724.dezsy92 (0) (Vevő)
Pozitív
2011.07.17. 17:20:12
1463724323
Késtél, nem hívtál vissza többszöri ígéret után sem, ezért ideges voltam a napokban hogy vajon meg fog-e jönni a cipő. Végül megérkezett a cucc, nagyon meg vagyok elégedve vele. Kérlek máskor ne késs ennyit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru megérkezett és megfelelt a leírásnak , jó minőségűek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru megérkezett és megfelelt a leírásnak , jó minőségűek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru megérkezett és megfelelt a leírásnak , jó minőségűek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru megérkezett és megfelelt a leírásnak , jó minőségűek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzokeNapsugar (98) (Vevő)
Pozitív
2011.07.14. 22:24:49
1453625179
Az ügylet létrejött, nem túl gyors, de korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó nagyon. csak sajnos a posta eltört valamit és leöntötte a melegítőt, tehát mire megkaptam foltos volt, tehát most járkálok a postára hogy elérjem hogy megfizessék a károm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megkaptam ugyan,de..S.o.s.-küldést ígért utalás után,ehhez képest egy hétig semmi,majd hívást követően ígéretek..megint megkeresés,majd az ígéret hogy lassan megérkezik a készletük a hétre...(mégsem volt készleten?!)Másfél hét semmi,végül közöltem,ha adott napra nem kapom a pénzt vissza v.az árut feljelentem,és érdekes,olvasást követően aznap feladta amit meg is írt akkor..:-S.Az már mellékes hogy csomagküldősként ütöttem le,és postai csomi lett,a lényeg h.meglett,mindez 1 hónap volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt bár csak néhány hét csúszással kaptuk meg...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az első negatív értékelésem,de sajnos mást nem adhatok ezek után!Hívtam,hívtam és csak hazudot,hazudott!Már az első kapcsolatfelvételnél kamuzott,küldöm sms-ben a postai azonosítót meg bla,bla,bla,persze nem érkezett meg.Majd miután a rendőrséggel be lett fenyítve vissza utalta a pénzt!Szemét ember,és a felesége természetesen segít neki!Gratula...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szuper vaterás! Mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, rugalmas, korrekt!! Kell ennél több??? HATALMAS +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak ajánlani tudom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak ajánlani tudom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, az én hibámból nem sikerült az áruért elmennem Fehérvárra. Elnézést az eladótól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mindenkinek ajánlom nagyon korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom,nagyon korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1422436.lonsdawe (66) (Vevő)
Semleges
2011.07.07. 09:47:23
1461491172
Nehézkes, nem elég gyors a kummunikációja, nem az ígérteknek megfelelően teljesít, de legalább azt a táskát küldte, amit rendeltünk. Fenntartásokkal, de ajánlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A mai napig nem kaptam meg a terméket, több alkalommal beszéltem az eladóval mindig ígérte pár nap és meg lesz, azóta eltelt 1 hónap,a pénzt elutaltam előre mint azt kérte, is, Június 7-én netbankon. Nem ajánlom senkinek,nem megbízható a kereskedelemben. Inkorrekt magatartás. Üdv. Sz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szimpatikus partner, remek árukkal!! Ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olcsosagok01 (116) (Vevő)
Semleges
2011.07.02. 17:36:13
1457037661
nem jók a méretek, nem értékelnék még de muszáj a vatera miatt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
