budha28 (5037) 97.89% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 5148 | 6444 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 336 | 352 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 111 | 122 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 5595 | 6918 adásvétel |
| Az eladóként kapott 5080 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
saját hibámból nem sikerült
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt , megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó kicsit értetlen és körülményes volt. Ha nem képes teljesíteni, amit bevállalt, akkor azzal egyetértek, h törölte is aukcióióit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékkel nincs semmi baj, nagyon örülök hogy megvehettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Blondydream (220) (Vevő)
Pozitív
2012.07.06. 22:44:21
1594057616
Tökéletes vétel volt,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem kaptam meg a terméket. Többször írtam e-mailt, pár nappal a leütés után átutaltam a vételárat és a szállítási költséget, ahogyan a termék lapján fel volt tüntetve. Vártam türelmesen kb. 2 hetet, nem történt semmi, így felhívtam az eladót, aki kőkeményen kioktatott, és közölte hogy nem küld semmit. Azt az ígéretet kaptam, hogy visszautalja a pénzem. Ez a mai napig sem történt meg, pedig az aukció már másfél hónapja lezárult. SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!! NE VÁSÁROLJ TŐLE!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A szállító cég hibájából a szemüveg törötten érkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Blackhawk918 (42) (Vevő)
Pozitív
2012.07.04. 15:17:03
1595444960
Bátran ajánlom mindenkinek! Csak +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt átutaltam, de se kép, se hang, se válasz, se póló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a terméket és az eladóval elégedett voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó felfüggesztése miatt, és kommunikáció hiánya miatt hiúsult meg az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.noname77_a (105) (Vevő)
Pozitív
2012.07.03. 10:05:36
1592430419
Volt egy kis gond az eladó kommunikációjával, mert kicsit később érkezett meg a termék az előre megbeszélteknél, de a lényeg, hogy ideért, és minden rendben volt a termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit vártam rá, de minden rendben volt végül. Szimpatikus eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hasadt, repedt mindkettő. Hibás áru. Nem szeretnék ügyet csinálni belőle, ezért adtam semlegest - már kezdem megszokni a szemetet és a rengeteg hamisítványt ezen a portálon - de többet biztosan nem rendelek. .............. Jeleztem az eladónak is, hogy hibásan kaptam mindkettőt, de nem szeretnék problémázni rajta, tekintettel a kis összegre. Mégcsak annyit sem válaszolt, hogy elnézést. SZÉGYEN. NEM AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hasadt, repedt mindkettő. Hibás áru. Nem szeretnék ügyet csinálni belőle, ezért adtam semlegest - már kezdem megszokni a szemetet és a rengeteg hamisítványt ezen a portálon - de többet biztosan nem rendelek. Jeleztem az eladónak is, hogy hibásan kaptam mindkettőt, de nem szeretnék problémázni rajta, tekintettel a kis összegre. Mégcsak annyit sem válaszolt, hogy elnézést. SZÉGYEN. NEM AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció gyorsan és sikeresen létrejött!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sziasztok korrekt ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendeben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.DrSandokan (82) (Vevő)
Semleges
2012.06.29. 07:36:38
1596584141
A vásárlás nem jött létre, de nem utaltam előre pénzt így kár nem ért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem túl korrekt vaterás! Nem tudom ajánlani fellengzős nagyképű stílusa nem ide való!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eddigi,sok pozitív értékelés után sajna kaptam egy sms-t amiben közölte,hogy nincs áru,mielőbb várom a 15087Ft-ot,sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eddigi,sok pozitív értékelés után sajna kaptam egy sms-t amiben közölte,hogy nincs áru,mielőbb várom a 15087Ft-ot,sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eddigi,sok pozitív értékelés után sajna kaptam egy sms-t amiben közölte,hogy nincs áru,mielőbb várom a 15087Ft-ot,sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eddigi,sok pozitív értékelés után sajna kaptam egy sms-t amiben közölte,hogy nincs áru,mielőbb várom a 15087Ft-ot,sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztavolgyi_v (199) (Vevő)
Negatív
2012.06.26. 19:22:26
1596565325
Sajnos, nem én vagyok az egyetlen, aki utalt neki,de nem kapott semmit. Azt javaslom, fogjunk össze és menjünk a rendőrségre. Aki támogat írjon!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, korrekt eladó! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.norbert-s_a (39) (Vevő)
Pozitív
2012.06.25. 20:52:17
1473633401
Maximálisan elégedett vagyok mindenkinek csak ajánlani tudom és köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit lassan jött össze, de minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.semmi. nem vagyok megelégedve. nem kaptam meg a szemüveget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
EXGMICHAEL_a (1572) (Vevő)
Pozitív
2012.06.25. 15:50:22
1587342179
Korrekt gyors partner csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.EXGMICHAEL_a (1572) (Vevő)
Pozitív
2012.06.25. 15:50:22
1585633088
Korrekt gyors partner csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.EXGMICHAEL_a (1572) (Vevő)
Pozitív
2012.06.25. 15:50:22
1589288963
Korrekt gyors partner csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.EXGMICHAEL_a (1572) (Vevő)
Pozitív
2012.06.25. 15:50:22
1591590878
Korrekt gyors partner csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.EXGMICHAEL_a (1572) (Vevő)
Pozitív
2012.06.25. 15:50:22
1588776512
Korrekt gyors partner csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvételt sikeresen lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.19499973.africanbasenji (10) (Vevő)
Semleges
2012.06.24. 19:30:56
1585005428
Kedves Eladó, de nem értettük meg egymást... inkább nc
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött öszze sajna de én adok neki egy pozitivot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
strictlynight (7) (Vevő)
Pozitív
2012.06.23. 22:52:03
1589720150
Mindenkinek rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszönöm! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel az eladó hanyagsága és közömbössége miatt nem jött létre többszöri megkeresésre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék sokat késve de megérkezett, a csomagolásból kivéve vettem észre, hogy a bal oldaláról hiányzik a logó, valószínűleg ragasztva volt. Sejtettem hogy nem eredeti(replika) ennyi pénzért(hamisítványnak is gyenge) , de azért a leírásban fel kellene tüntetni ezt az információt, akkor lenne korrekt a hirdetés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Másfél hét után felhivtam az eladót,h miért nem válaszol az e-mailjeimre. Erre azt a választ kaptam,h ő nem ér rá foglalkozni holmi filléres dologgal,miért nem ütöm le inkább az autóját a Vaterán.A többi megjegyzését inkább nem irom le.. Az eladó hangneme és hozzá állása is kívánni valót hagy maga után.A szemüveg is olcsó utánzat, valamint az ígért kiegészítők sem érkezetek meg. A szemüveget pedig majdnem 3 hét után vettem át. Sajnálom,de senkinek sem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.