89679.jantko_a (57) 72.44% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors korrekt csak ajánlani tudom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kaptam egy e-mailt,amiban ottvolt a telefonszáma..De azon nemlehetett elérni sehogyse..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Walter88_a (90) (Eladó)
Semleges
2010.10.05. 13:52:54
181974138
Majdnem két hét telt el a leütés óta, ez alatt négyszer hívtam fel. Állandóan csak hadart valamit, aztán gyorsan le akarta zárni a beszélgetést. Visszahívásokat ígért az átvételt illetően, de érdekes módon mindíg elfelejtette. Teszem hozzá, hogy a bank számlaszámomat és az elérhetőségeimet még sms-ben is elküldtem neki. A sumákolás helyett nem lett volna egyszerűbb bejelenteni, ha még sem kell? Hogy az előttem neked negatívat adók szavaival éljek: helyette szórakozgatsz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
361877.pinkbaby16 (-6) (Eladó)
Negatív
2010.06.21. 05:00:56
172976493
Vevő szórakozgat magának.Abszolut komolytalan.Negatív.
Másik fél: Nos: Leütés után azonnal utaljak másnap 10.00-ig,mert.Jelzem,h én személyesen venném át ott,ahol megjelöli!Erre azt mondja nem jó mert két nap múlva elutazik!Mondom neki,h akkor ma is,és holnap is jó lenne nem?????Nem maj értesít ha visszajött!!! Tehát:ha nem utalok előre azonnal,akkor neki nem jó sehogy sem!!! szerintem ez elég egyértelmű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Csak annak ajánlom,aki az ablakon szeretné a pénzét szórni!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az "üzlettárs" nem volt hajlandó felvenni a kapcsolatot velem! Komolytalan...
Másik fél: Detto...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dealer79_v (126) (Eladó)
Negatív
2010.06.19. 16:40:44
171567861
Se kép, se hang. A telefon kikapcsolva, az emailra nincs válasz. Ez sajnos negatív. Plusz miatta lettem felfüggesztve, mert a termék eladásából származó összeg ment volna a vaterának. Köszi szépen!
Másik fél: Egyáltalán nem ajánlom,és vitázni sem fogok itt.Komolytalan!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden kitünően működött. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
628537.Angeli77_v (255) (Eladó)
Negatív
2010.06.11. 21:09:35
169828315
A vevő a termékért nem jelentkezett. Többszöri e-mail megkeresésemre nem válaszolt. Telefonon elérni nem lehetett. Komolytalan vevő, aki rendszeresen minden nap vaterázik. Még annyira sem méltatott, hogy legalább azt közölje, hogy nem kéri a terméket. Ilyen hozzáállású vevőt nem ajánlok senkinek.
Másik fél: Tudatlanul semmire sem megy az ember,csak tapogatózik...Egyáltalán nem ajánlom!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gordangabi (255) (Eladó)
Pozitív
2010.06.09. 21:40:44
172053003
Nagyon gyors, kedves, kapcsolattartó partner, mindenkinek csak ajánlani tudom, csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oroszisasa (189) (Eladó)
Pozitív
2010.05.06. 10:19:28
167844125
Minden rendben történt-ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vaterás. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárló jelölt figyelmetlen volt és az átvétel előtt jelezte, hogy nem volt körültekintő.
Vásárlás nem jött létre.
A terméket újra árusítom.
Másik fél: Így történt,ezúton is elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ReelFactory (4132) (Eladó)
Pozitív
2009.12.05. 09:35:57
156914767
Köszönöm a vásárlást! A vevőt ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rosszkisordog (167) (Eladó)
Pozitív
2009.10.06. 12:40:39
153547416
Minden a megbeszéltek szerint ment. + Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csilla40 (2670) (Eladó)
Semleges
2009.06.21. 20:52:26
148337566
Sajnos,az áru nem felelt meg a vásárlónak!
Másik fél: Sajnos nem felelt meg az áru!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Néhányszor berszéltünk, hogy jön és átveszi a cuccot, de végül nem történt semmi. Néhány hétig e-mailben több alkalommal is kerestem, de nem válaszolt, pedig a negatív értékelés lehetőségére is felhívtam a figyelmét. Muszály ismét meghirdetnem, nem tudok tovább várni, Sajnálom!
Másik fél: nem jött létre az átvétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Telefonos egyeztetés után hiába vártam az utalást. Semmi gondot nem jelzett, egyszerűen nem jelentkezett azóta.
Másik fél: Így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt partner ajánlom köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mediatorkft (454) (Eladó)
Pozitív
2009.03.03. 17:49:30
133189759
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
felhasznalonev1 (228) (Eladó)
Semleges
2009.01.17. 01:22:27
116735570
Két hét eltelt.Sajnos tovább nem tudok várni.Köszönöm.
Másik fél: ????????? !!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mivel nem jött létre az adás-vétel a vatera nem enged pozitiv értékelést adni, de a partner hozzáállása pozitív volt, mivel azonnal szólt hogy már nem aktuális részéről a vásárlás, ezt kulon koszonom.
Másik fél: Köszönöm!Csak nyerhet,aki a termékei közül választ!Jó szívvel,mndenképpen ajánlom Őt!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
r2d2sagaris (16209) (Eladó)
Pozitív
2009.01.12. 20:28:53
118481014
minden rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK! Korrekt, pontos partner. Köszönöm a vásárlást:-) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Localmatador (331) (Eladó)
Pozitív
2008.11.07. 00:16:07
100959210
A licittől a vásárlásig minden teljesen rendben zajlott. Jó vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
matraibacsi (197) (Eladó)
Semleges
2008.11.06. 13:48:08
100862599
Megbeszéltük a dolgokat, és az adás vétel nem valósult meg!
Másik fél: Valóban!Össze kevertem a tranzakciókat,melynek a végeredménye az lett,h nem a megfelelő terméket,adás-vételt értékeltem!Jelen tranzakció nem valósult meg!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
17206.VincentWega_a (100) (Eladó)
Pozitív
2008.10.12. 13:01:52
87715894
Minden rendben zajlott. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás.
Másik fél: Megbízható,korrekt,ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon szimpatikus korrekt partner ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Esetemben igencsak szőrszálhasogatóan viselkedett, már-már a negatív kritika határát súrolta, de végül megegyeztünk. Ettől függetlenül megbízható.
Másik fél: Szőrszálhasogatás?????????????????????????????????
Inkább alaposság!Nem tetszenek a valótlan állítások,nagyon nem!!Kicsit elfelejted,h a hibás 6310i-vel kapcsolatban kellene értékelni!Találkoztunk,átvettem,fizettem!Hol volt itt szőrszálhasogatás?????????Korrektnek ismertelek meg,s a magam viselkedése is maximálisan az volt!!Nem értem miért értékeltél a fennti módon!De kicsi a világ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Melyiknemfoglaltbazzeg (152) (Eladó)
Pozitív
2008.05.02. 22:32:07
66296731
Korrekt, gyors vevő.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajna nem lett üzlet de etől függetlenül bátran ajánlom mindenkinek
Másik fél: csak idézni tudom az joco83-at: nem jött össze,de mindenképpen ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
570568.mobilpisti_v (6) (Eladó)
Pozitív
2008.04.08. 15:22:03
62327379
korrekt ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
314216.kutinnyu_v (31) (Eladó)
Pozitív
2008.03.29. 11:18:17
52647615
Sajnálom hogy nem jött össze, de szólt, korrekt volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
151384.lacowap (192) (Eladó)
Semleges
2008.03.27. 17:19:34
55385292
Nem értem miért nem jelentkeztél a termékért...
Másik fél: ...valahogy elmaradt...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment. Korrekt partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
telefonmagus (3732) (Eladó)
Pozitív
2008.03.13. 10:15:45
54596102
Nagyon szimpatikus, és remek partner! Mindenkinek bátran ajánlom. Köszönöm a bizalmát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
219976.pusztaiatis (51) (Eladó)
Pozitív
2008.03.10. 18:09:12
53631954
Tökéletesen rendben volt korekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt.Amúgy minden rendben volt.Mindenkinek ajánlom.
Másik fél: minden rendben történt,megbízható partner,csak ajánalani tudom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
115515.rockfordpunch_v (256) (Eladó)
Pozitív
2008.03.06. 13:30:13
54503633
korrekt pontos ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GreggPopovich (63) (Eladó)
Pozitív
2008.02.22. 07:54:23
50135152
Szuper mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
164779.a111szoba_v (708) (Eladó)
Semleges
2008.02.21. 17:53:32
48303202
A vevő nem jelentkezett.
Másik fél: önhibámon kívül sajnos nem jött létre az adásvétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
182595.mohapeti (787) (Eladó)
Pozitív
2008.02.20. 06:52:18
51136285
megbízható,korrekt.Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
182595.mohapeti (787) (Eladó)
Pozitív
2008.02.20. 06:52:17
51135812
megbízható,korrekt.Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
182595.mohapeti (787) (Eladó)
Pozitív
2008.02.20. 06:52:17
51135986
megbízható,korrekt.Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
316658.motosz (56) (Eladó)
Pozitív
2008.02.19. 15:17:35
52956259
Kiváló vaterás. Pontos, gyors, korrekt, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő több mint 20. sikeres vatera vásárlás után azt adta elő, hogy nem a villámárra kívánt kattintani, így 2.000. Ftal a leütött áron alul kívánta megvásárolni. Így más potenciális vevő licitálását is meghiúsította. Köszönöm!
Másik fél: Nem "adok elő"semmit,felhívtalak azonnal,és az igazat mondtam!!!!De majd egyszer felnősz Te is ,pici hiszti!Jó éjt...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
