macus23 (497) 97.33% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 511 | 936 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 49 | 119 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 14 | 16 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 574 | 1071 adásvétel |
| Az eladóként kapott 294 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható vevő!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alvaro555 (1841) (Eladó)
Pozitív
2010.12.29. 20:15:57
189757823
Minden rendben ment, másoknak is ajánlom! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mimike78_v (206) (Eladó)
Pozitív
2010.12.24. 06:53:06
190100930
Megbízható,korrekt!!Max+++++++++Kellemes Ünnepeket!B.Ú.É.K.!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mimike78_v (206) (Eladó)
Pozitív
2010.12.24. 06:53:06
190100926
Megbízható,korrekt!!Max+++++++++Kellemes Ünnepeket!B.Ú.É.K.!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre időelcsúszás végett. Ettöl a partnert még ajánlani tudom, de a meghiúsult adásvétel miatt vagyok kénytelen semlegesre értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Késve jött létre a kapcsolatAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre időelcsúszás végett. Ettöl a partnert még ajánlani tudom, de a meghiúsult adásvétel miatt vagyok kénytelen semlegesre értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Késve jött létre a kapcsolatAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre időelcsúszás végett. Ettöl a partnert még ajánlani tudom, de a meghiúsult adásvétel miatt vagyok kénytelen semlegesre értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Késve jött létre a kapcsolatAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre időelcsúszás végett. Ettöl a partnert még ajánlani tudom, de a meghiúsult adásvétel miatt vagyok kénytelen semlegesre értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Késve jött létre a kapcsolatAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre időelcsúszás végett. Ettöl a partnert még ajánlani tudom, de a meghiúsult adásvétel miatt vagyok kénytelen semlegesre értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Késve jött létre a kapcsolatAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment,tőlem csakis++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,tőlem csakis++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,tőlem csakis++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,tőlem csakis++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,tőlem csakis++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,tőlem csakis++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,tőlem csakis++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,tőlem csakis++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,tőlem csakis++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
harmatmaci (3505) (Eladó)
Pozitív
2010.12.11. 12:13:03
186404681
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, csak+++++, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, csak+++++, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, csak+++++, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Késve jelentkezett a vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Késve jelentkezett a vevőAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Késve jelentkezett a vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Késve jelentkezett a vevőAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Késve jelentkezett a vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Késve jelentkezett a vevőAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Késve jelentkezett a vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Késve jelentkezett a vevőAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a licit lejárta után késón jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő Késön jelentkezett és mivel más helyen is hirdettem elkelt az árú.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves, gyors, rugalmas partner. Csak ++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy hét telt el a termék megvétele óta. Mivel látom, hogy tapasztalt vaterás és általában gyorsan jelentkezik, ezenkívül a rendszerbe is többször belépett, így gondolom, hogy nem kívánja megvenni az árut. Sajnálom, de nincs rá energiám, hogy bárkinek is könyörögjek, hogy jelentkezzen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gezenguz03 (111) (Eladó)
Semleges
2010.11.24. 17:48:46
165711983
Érdekes, hogy az értékeléseim 98.55%-a pozitív. Azt a cipőt 2 alkalommal HA hordtam,mert ballagásomra vettem.Az, hogy egyik sarka hiányzott, hát az teljesen ledöbbentett...Nem tudom, hogy valaki hogy írhat ilyet, de gondolom örömét leli abban, ha leértékelhet valakit.Eleve le volt fényképezve a cipő,ahol ha hibája is lett volna, látszódott volna.De a vevő biztos arra gondolt, h mikor elpostáztam az árut, akkor letörtem a sarkát.Miért nem utána jelezte, hogy gond van?Érdekes,h 8hónap után értékel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, kapcsolattartó partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
261881.hopihe122 (306) (Eladó)
Pozitív
2010.11.23. 13:02:57
184443545
Megbízhat jó vaterás, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
261881.hopihe122 (306) (Eladó)
Pozitív
2010.11.23. 13:02:57
186547273
Megbízhat jó vaterás, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt-legyen máskor is szerencsénk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igazi vaterás!Csupa+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CsabiSzandra (637) (Eladó)
Pozitív
2010.11.15. 12:08:31
184815418
Minden rendben volt.Gyors,pontos vevő.Mindenkinek ajánlom.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt - legyen máskor is szerencsénk.Még egyszer köszönöm a vásárlás - minden jót kívánok:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt - legyen máskor is szerencsénk.Még egyszer köszönöm a vásárlás - minden jót kívánok:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt - legyen máskor is szerencsénk.Még egyszer köszönöm a vásárlás - minden jót kívánok:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt - legyen máskor is szerencsénk.Még egyszer köszönöm a vásárlás - minden jót kívánok:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt - legyen máskor is szerencsénk.Még egyszer köszönöm a vásárlás - minden jót kívánok:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt - legyen máskor is szerencsénk.Még egyszer köszönöm a vásárlás - minden jót kívánok:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt - legyen máskor is szerencsénk.Még egyszer köszönöm a vásárlás - minden jót kívánok:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt - legyen máskor is szerencsénk.Még egyszer köszönöm a vásárlás - minden jót kívánok:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt - legyen máskor is szerencsénk.Még egyszer köszönöm a vásárlás - minden jót kívánok:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt - legyen máskor is szerencsénk.Még egyszer köszönöm a vásárlás - minden jót kívánok:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kommunikatív, megbízható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
