fonal55 (314) 99.37% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 315 | 340 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 326 | 351 adásvétel |
| Az eladóként kapott 317 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos először teljesen más terméket kaptam, mint amit rendeltem.Ezt szóvá tettem, ami nem eshetett jól az eladónak, de korrigálta a dolgot, így végül nagyon szép árút kaptam!
Másik fél:
"Nagyon szép árút kaptam" Ez semleges!
Mire adol pozitiv bejegyzést!
Fontos tudni!
Kézműves termék!Minden olyan eredeti, egyedi értéket képviselő termék, amelyet emberi erőforrással (kézimunkával), környezetkímélő módon állítottak elő. Ezek a termékek attól egyediek, hogy egyenként, kézzel készültek, ezért két tökéletesen egyforma darab megalkotása nem lehetséges!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül kedves,kommunikatív és korrekt eladó,a termék nagyon szép! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teszter933 (112) (Vevő)
Pozitív
2011.12.21. 09:24:46
1512266273
Minden rendben ment.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csodálatos kézműves terméket kaptam!!!Természetesen nem ugyan az, mint a képen, sokkal-sokkal szebb!Gyönyörű!Egy tünemény a készítő!Kiemelten ajánlom mindenkinek!Az ajándék sapit még egyszer köszönöm!További sikeres eladást kívánok!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, gyors partner, gyönyörű termékkel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyjolan_t (170) (Vevő)
Pozitív
2011.12.14. 10:08:20
1512249266
Nagyon kedves, gyors partner, nagyon szép termékkel! Csak ajánlani tudom! sok-sok ++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilakata111 (76) (Vevő)
Pozitív
2011.12.12. 20:00:07
1515198602
Kedves, gyors, kommunikatív a készítő. Szép és minőségi darab a sapi, csak szerintem nem pont olyan mint amit a képről rendeltem. Ennek ellenére is csak pozitívat tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brezsnyev4 (300) (Vevő)
Pozitív
2011.12.12. 11:15:33
1512909548
A rendelt darab a leírásnak maradéktalanul megfelel, mint azt tudjuk Kézműves termék esetében nem létezik pont egyforma. Ettől kézműves és nem tucat árú! Az eladó egy angyal! Kedves és segítőkész. Maximálissan POZITÍV ++++++++++++++++++++++! :-) Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm megérkezett a sál nagyon tetszik tiszta szívből ajállak másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LittleSweetThings (1338) (Vevő)
Negatív
2011.12.11. 01:25:28
1511129702
A sapka teljesen más, mit amire licitáltam! Megírtam a problémát az eladónak aki erre nem megfelelő stílusban válaszolt, és nem volt hajlandó megoldani a problémát. A véleményem tehát nagyon negatív, nem ajánlom senkinek! -----
Másik fél: Az én véleményem!
A sapka használható és drága fonalból készült kézműves termék.
Két egyforma nincs: Egyedi darab.
A tappancsok is rajta vannak.
A sapka továbbra is véd a hidegtől!
Azért kaptam negatív véleményt, mert nem vásároltam vissza a sapkát!
A vevő: Az a problémám a sapival, hogy eláltalán nem olyan mint a képen, sajnos felvéve nem olyan mint a fotón, és a kövekkel kirakott tappancsok helyett is teljesen más van rajta, így szeretném ha visszavásárolnád, szeretném visszaküldeni neked, természetesen pozitív értékelés mellett. Ez egy rossz hiszem vásárló!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves, korrekt, pontos Partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes termék, csodás eladó! Mindenkinek ajánlom!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fonal55 tökéletes, gyors , korrekt Vaterás! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész, nagyon gyors és gyönyörű kézimunka. Köszönöm. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rastaganja_a (2) (Vevő)
Pozitív
2011.12.05. 20:26:04
1492157948
Nagyon tetszik a sapka.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyönyörű, meseszép sapkát és sálat kaptunk! Az eladó barátságos, nagyon kedves, rugalmas művész:)) Nagyon köszönjük és szívből ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors,kedves,remek eladó.Minden rendben.Csak is +++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Volt egy pici fent akadás, de ez az én hibám volt, de egyébként nagyon meg vagyok elégedve mind a vásárlással mind a termékkel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyönyörű szép, kézi mester munka egy nagyon kedves, korrekt, előzékeny és gyors vaterástól. Hálás köszönetem a sapkáért, csodás!!! Sok sok pozitív!!!!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük,minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen!! csodálatos sapkám van!!! :-D az előző pozitív hozzászólások mind valósak, én már nem tudom mivel kiegészíteni :-D csak ajánlani tudom!!!! még egyszer köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sandornebakos (147) (Vevő)
Pozitív
2011.11.24. 18:49:49
1506717017
Minden rendben zajlott, nagyon korrekt, segítőkész. Jó kapcsolattartó. Nagyon szép terméket kaptam. Köszönöm. Másnak csakis ajánlani tudom. ++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon elégedett vagyok. A termék nagyon szép, igényes. Az eladó kedves, együttműködő, gyors.Szívből ajánlom mindenkinek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Kedves, pontos Vaterás. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Kedves, pontos Vaterás. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, kapcsolat tartó eladó. Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyönyörű munka, tökéletesen áll a kislányomon! Mindenki megdícséri, akármerre járunk! Köszönöm szépen a gyorsaságot, rugalmasságot! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Örülök, hogy vásárolhattam Tőled!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon megértő, segítőkész vaterás! A vétel egyrészt miattam bukott meg. Egy barátom kért meg, hogy vegyem meg neki a sapkát, de nem volt hajlandó fizetni. Én feladtam a könyörgést, nem ebben állapodtam meg vele. Becsapva érzem magam...! Én megvenném a sapkát, de egyszerűen most nincs rá félretett pénzem és nem bízom abban hogy a "barát" fizetne nekem, mikor ezt eddig sem tette meg. Köszönöm megértését, és nagyon sajnálom! Ezentúl csak magamnak vásárolok, mert eddig sosem volt probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CigiRacing (17) (Vevő)
Semleges
2011.11.10. 11:12:24
1489630304
??????????????
Másik fél: Míg nem utalod, a pénzt nem tudok postázni.
Mikor fizeted be és hová? Sajnos nem érkezett meg!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyönyörű sapkát kaptunk ,látszik rajta, hogy sok szeretettel és hozzáértéssel készült..Mindenkinek csak ajánlani tudom..Köszönjük szépen! Csupa++++++:)))D.& Zs.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macika070103 (439) (Vevő)
Pozitív
2011.11.08. 17:13:05
1493630375
"Minden rendben zajlott"!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperül ment minden!!Nagyon szép a termék, teljesen jó lett!!! Köszönöm!!! Gyors és megbízható eladó!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, kommunikatív Partner! A termék gyönyörű, nagyon szépen köszönöm. Minden rendben ment! Csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos partner! Köszönöm! Ajánlom;-))!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laska_a_hu (187) (Vevő)
Pozitív
2011.11.02. 08:39:23
1491204593
Gyors, korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kriszti272_a (5) (Vevő)
Pozitív
2011.10.26. 18:04:34
1486283810
Nagyon kedves eladó! Gyönyörű sapkát kaptam!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Gyönyörű sapit kaptam! Csak ajánlani tudom! Csupa +++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dobosattila68 (198) (Vevő)
Pozitív
2011.10.20. 17:12:22
1482265382
Nagyon kedves,aranyos,gyors eladó. Csak ajánlani tudom!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bambinopolice (43) (Vevő)
Pozitív
2011.10.17. 08:56:28
1488139043
Kedves, figyelmes, előzékeny partner. A sapka és sál amiket kaptunk csodálatosak. Kiemelkedően szép kézimunka. Köszönjük szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyönyörű!!! Nagyon köszönöm :)))) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors és készséges eladó. Mindenkinek ajánlom! Én biztos visszatérő vevő leszek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors korrekt partner +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
smarianna68 (156) (Vevő)
Pozitív
2011.09.26. 11:26:53
1474785258
Minden rendben +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
yodakiller76 (21) (Vevő)
Pozitív
2011.09.25. 14:15:37
1475163520
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BalintBalage (37) (Vevő)
Pozitív
2011.09.19. 16:13:09
1475164694
Tökéletes minőségben és gyorsan kaptam meg a rendelt terméket! Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ontheshore_a (20) (Vevő)
Pozitív
2011.09.11. 16:25:18
1471645305
Nagyon kedves, gyors eladó! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a sapit, nagyon tetszik! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,közvetlen vaterás!!Ajánlom+++++++++:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors és készséges eladó. Mindenkinek ajánlom! Én biztos visszatérő vevő leszek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, pontos és barátságos! Köszönöm az ajándékot, nagyon tetszik!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
