gyongyvilag (1276) 99.46% 
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1275 | 4838 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 39 | 75 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1321 | 4930 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1038 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szépek a termékei
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adasvetel megtortent , koszonom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adasvetel megtortent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló vaterás partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adasvetel megtortent , koszonom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Koszonom szépen ,meg vagyok elégedve a termékkel nagyon. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,kiváló partner! Szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, az eladó mindet egyeztetett velem és meg vagyok elégedve. Csak ajánlani tudom. Ezúton is köszönöm ????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, az eladó mindet egyeztetett velem és meg vagyok elégedve. Csak ajánlani tudom. Ezúton is köszönöm ????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, az eladó mindet egyeztetett velem és meg vagyok elégedve. Csak ajánlani tudom. Ezúton is köszönöm ????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, az eladó mindet egyeztetett velem és meg vagyok elégedve. Csak ajánlani tudom. Ezúton is köszönöm ????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, az eladó mindet egyeztetett velem és meg vagyok elégedve. Csak ajánlani tudom. Ezúton is köszönöm ????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, az eladó mindet egyeztetett velem és meg vagyok elégedve. Csak ajánlani tudom. Ezúton is köszönöm ????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, mindenkinek ajánlom!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló vaterás partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors, precíz, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt Partner, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt Partner, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt Partner, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt Partner, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt Partner, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt Partner, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt, gyors Partner. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké, készséges eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké, készséges eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, kiváló Vaterás! Mindenkinek csak AJÁNLANI tudom!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, kiváló Vaterás! Mindenkinek csak AJÁNLANI tudom!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt, köszönöm szépen:) Sok++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt, köszönöm szépen:) Sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,segítőkész
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt, köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt, köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész, kreatív és meghatóan szív-lélek Eladó! Szeretettel köszönök mindent Erzsike!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész, kreatív és meghatóan szív-lélek Eladó! Szeretettel köszönök mindent Erzsike!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész, kreatív és meghatóan szív-lélek Eladó! Szeretettel köszönök mindent Erzsike!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész, kreatív és meghatóan szív-lélek Eladó! Szeretettel köszönök mindent Erzsike!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész, kreatív és meghatóan szív-lélek Eladó! Szeretettel köszönök mindent Erzsike!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész, kreatív és meghatóan szív-lélek Eladó! Szeretettel köszönök mindent Erzsike!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.