slomos1 (23) 71.7% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, bár irtó lassan érkezett meg a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.856551.Gemini25 (78) (Eladó)
Semleges
2009.04.06. 11:48:01
133508195
A kedves vevő eljött megnézni az árut de nem tetszett neki !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem kaptam meg az eladó elérhetőségeit így sajnos nem tudtam vele fel venni a kapcsolatot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.828863.Majom79 (90) (Vevő)
Pozitív
2009.03.24. 02:24:23
134373826
Korrekt Vaterás!! Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárolt áru ára: 201 Ft.Eladó ezt küldte levélbe,hello te nyerted meg a kék gyerek cipőmet erre a szszámra utalj a cipő árát ami 550ft és a posta költséget ami 800ft., majd ezt, Értem a mottod ok utald az összeget akkor a 1150ftot postávaL üdv.. Tehát nem annyiért adta a terméket, mint amennyiért megnyertem. Más mondandóm nincs.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nelsonmandelaaa (495) (Vevő)
Pozitív
2009.03.18. 15:41:13
132656673
Korrekt , megbízható Vaterás ! Ajánlom mások figyelmébe is ! Üdv ! Nelsonmandela
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt lebnyolitás. köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Renden volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a képen tokban levő lemezből csak lemezt kaptam papirtasakban.A postaköltségre 400ft-ot kért ajánlott levélre gondoltam(és amikor érdeklődtem,azt válaszolta,hogy nem találja a feladóvevényt)...végűl 105ft sima levél lett 8 napig hánykolódott a postán,mire végűl ideért.Szerintem ez nem volt korekt,amit jeleztem neki,hogy tisztázzuk a dolgot,de erre nem válaszolt!
Másik fél: igen véletlen sima levélként lett feladva sorry de arrol nem dumál a kedves vevö hogy a 10ezres játékot 600ftért vette meg biztos jo szarul járt vele ja a tokkot még ennyiért nem tudtam hozzáadni :) egy szivességet tehetne ...... arogáns türelmetlen nem toleráns lenéző vevő!!! MINDENKINEK AJÁNLOM (HOGY VIGYÁZZON VELE) :-) !!! LEHET HOGY MÉG AZT IS MEGENNÉ HA NEM LENNE SZAGA??? A CD TOKKJÁT:)))
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Korrekt vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, preciz, megbízható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.19062.fokt89 (86) (Vevő)
Pozitív
2009.03.08. 17:51:52
131748524
++++++++++++korrekt+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fodoranna4 (602) (Eladó)
Pozitív
2009.03.08. 10:11:15
126097446
minden rendben ment, csak ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RelicsHunter (809) (Vevő)
Negatív
2009.03.08. 01:44:22
129082553
A partner nem együttműködő, lekezelő.
Másik fél: nem együtmüködö ki mondta hogy akár hajlando vok várni is nem is keveset te mondtad hogy nem tudod átvenni a POSTÁT HÁT EZ A VICCC UGY VIGYÁZZANAK VELE LEÜTI A TERMÉKET ÉS NEM TUDJA ÁTVENNI A POSTÁN HIHIHI EZ JOO ILYET MÉG NEM HALLOTAM SOK SIKERT!!!--------LUZER---------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ért véget az üzlet. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt rugalmas eladó.Mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csupa ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,nagyon korrekt eladó.Köszönöm a küldeményt.Bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a csomagot.A termékekkel is elégedett vagyok.Nagyon köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vételnél minden rendben zajlott.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bátran ajánlom mindenkinek.Nagyon jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megértő, korrekt partner, ajánlhatom nyugodt szívvel mindenkinek. Köszi az átadást! Mindkét baki szuper!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megértő, korrekt partner, ajánlhatom nyugodt szívvel mindenkinek. Köszi az átadást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megértő, korrekt partner, ajánlhatom nyugodt szívvel mindenkinek. Köszi az átadást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
203116.djshiry (48) (Vevő)
Pozitív
2009.03.04. 16:38:01
128462732
Korrekt, megbízható eladó mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++POZITÍV! Minden a megbeszéltek szerint történt, maximálisan korrekt gyors Vaterás,bizalommal ajánlom mindenkinek.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú rendben megérkezet! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
