9102442.bebidor (-16) 41.3% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
5080034.Zkriszti (721) (Eladó)
Negatív
2008.02.11. 13:34:03
296141650
Nem igazán értem mit keres még a Teszveszen. Ellicitálta mások elől a ruhákat, aztán meg..... Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dec.27-én járt le az aukció,több mail váltás és ígéret után a pénz a mai napig nem érkezett meg. Látom nem csak engem vágott át..:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Január 1-én járt le az aukció,több mail váltás és ígéret után a pénz a mai napig nem érkezett meg. Látom nem csak engem vágott át..:-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hovirag001 (3839) (Eladó)
Negatív
2008.02.11. 10:31:36
295786262
Egy levelemre se reagált. A többi értékelést nézve nem várok tovább, újra meghirdetem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos én is csak igéretet kaptam a jan.3.-án megnyert árukkal kapcsolatosan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos én is csak igéretet kaptam a jan.3.-án megnyert árukkal kapcsolatosan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos én is csak igéretet kaptam a jan.3.-án megnyert árukkal kapcsolatosan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokáig vártam, sajnálom, úgy látom hiába :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokáig vártam, sajnálom, úgy látom hiába :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokáig vártam, sajnálom, úgy látom hiába :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mosoly2006 (681) (Eladó)
Negatív
2008.02.10. 19:59:48
296168694
Sajnálom hogy negatívot kell adnom, de többszöri keresésemre sem reagált semmit, peddig vártam volna ha váaszolt volna a leveleimre -------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mosoly2006 (681) (Eladó)
Negatív
2008.02.10. 19:57:41
295886607
Sajnálom hogy negatívot kell adnom, mert többszöri keresésemre sem reagált , nem ajánlom senkinek -----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mosoly2006 (681) (Eladó)
Negatív
2008.02.10. 19:55:50
302910223
Sajnálom nem szívesen adok negatívot de többször írtam neki nem válaszolt és a telefont sem vette fel senki , nem ajánlom senkinek---------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresésre sem reagált, bár szinte naponta belépett a teszveszre. Látom, nem csak engem hagyott faképnél...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Monalinedesign (1645) (Eladó)
Negatív
2008.02.09. 15:15:59
295463190
Sajnos nálam sem jelentkezett:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több, mint 2 hét telt el az aukció "megnyerése" óta, nem jelentkezett, e-mailre nem válaszol. Sajnálom! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom hogy odakell adnom az első negatív értékelést. De semmi reakciót nem kaptam az eamilemre, ő nem reagált a megnyert licitre. Úgy látom nem én vagyok az első :(( Ha írtál volna, vártam volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom mert más megvette volna hogy ez miért jo neked
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom mert más megvette volna hogy ez miért jo neked
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom mert más megvette volna hogy ez miért jo neked
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.timea0426 (1499) (Eladó)
Negatív
2008.02.08. 20:46:43
295293894
Rengeteget vártam,pénz sehol!!Ígéretet kaptam én is csak!Csatlakozom az előttem lévőkhöz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ígérte, hogy utal, a mai napig nem érkezett meg a pénz, a fizetési emlékeztetőre sem reagál. Megbízhatatlan!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.15 nap alatt nem sikerült felvenni vele a kapcsolatot,az emailekre nem válaszol! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.calibra_2_0_ (305) (Eladó)
Negatív
2008.02.06. 19:09:40
293415985
Az aukció óta folyamatosan írok, 1Xreagált, de a pénzt a mai napig nem kaptam meg.Sajnálom. HA időkőzben rendezed akkor visszavonatom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon sajnálom,többszöri megkeresésemre,egy ígérő válasz érkezett,hogy fizet,határidő letelt,azóta sem telefonra,sem emailjeimre nem reagált,tényleg sajnálom,kommunikáció hiányában nem tudok mit tenni..:((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon sajnálom,többszöri megkeresésemre,egy ígérő válasz érkezett,hogy fizet,határidő letelt,azóta sem telefonra,sem emailjeimre nem reagált,tényleg sajnálom,kommunikáció hiányában nem tudok mit tenni..:((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan vevő! Egyáltalán nem jelentkezett az aukció lezárta óta, még a fizetési felszólításra sem, pedig a teszveszre folyamatosan bejelentkezik. Így sajnos negatív az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható vásárló, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri figyelmeztetésem ellenére, mégcsak nem is válaszolt a leveleimre. Abszolút gázos partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.grobnoemi (256) (Eladó)
Semleges
2008.02.02. 13:15:04
293211713
1 ftért vette meg a nadrágot.Csak a postaköltséget kellett volna kifizetnie.Még a fizetési emlékeztetőmre se reagált.Sajnálom ,hogy így jött ki a helyzet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.8791102.seva1975 (52) (Eladó)
Semleges
2008.02.01. 14:27:45
1433073951
Nem jelenkezett az áruért több mint egy hónapon keresztül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyongyvirag1 (173) (Eladó)
Negatív
2008.02.01. 11:08:08
293011023
Sajnálom letelt az egy hét.. Idézet a leveléből: "Mindenképp fizetem,de ha nem gond,csak kb 1 hét múlva. Nem az enyém lesz,s csak akkor tudják ideadni rá a pénzt."
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.diana2213 (1415) (Eladó)
Negatív
2008.01.31. 13:03:20
294567574
Nem jelentkezett az áruért. Sem e-mailben, se telefonon. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Maszatanya (912) (Eladó)
Pozitív
2008.01.29. 18:20:25
293512843
Gyors,korrekt partner,ajánlom :) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tocsita03 (1054) (Eladó)
Negatív
2008.01.28. 19:24:24
288103569
Sajnálom, hogy nem jött létre a termék, pedig szép árut kapott volna. Dec. 30-án ért véget az aukció, azóta számtalan levelemre egyetlen egyszer válaszolt, de az abban tett ígéretét sem tartotta be... Nincs értelme tovább várnom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tocsita03 (1054) (Eladó)
Negatív
2008.01.28. 19:21:52
288100214
Sajnálom, de tovább nem tudok várni. Igaz hogy gyorsan jelentkezett, de két hétig nem fizetett, majd többszöri megkeresésemre és fizetési emlékeztetőmre ígérte hogy utal, de ennek is már lassan két hete...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.boszimama76 (597) (Eladó)
Pozitív
2008.01.28. 10:30:34
293581654
Kedves, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szkrisztukatab (512) (Eladó)
Pozitív
2008.01.27. 17:02:02
1432855913
Nagyon kedves megbízható partner. Szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, de nem várok tovább a jelentkezésedre és a levelemre sem kaptam választ.
Másik fél: Syscattal közösen postáztok,azt vártuk össze.Azok az aukciók most jártak le,ezért nem jelentkeztem eddig.
1 hét után sem jelentkezett, és írtam neki, hogy mi legyen a termékkel, amire csak annyit írt, hogy simán adjam fel a postán. Meg sem kérdezte, hogy hogyan fizessen. Ez 1hete volt. Azóta is csak várok. Nem fogok könyörögni senkinek.
Másik fél: Megkérdeztem,hogy feladod e simán!Válasz azóta se jött!
9030771.zg78 (30) (Eladó)
Pozitív
2008.01.24. 08:19:24
1432596609
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan, pontosan lezárult az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megnyerte az aukciót, írtam, vártam, vártam, 1 levelemre sem volt képes válaszolni. már látom nem hiába kapta a negatívokat. talán máshol kellene kiélni a játék szenvedélyedet. tisztességtelen vagy! NEGATÍV-------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megnyerte az aukciót, írtam, vártam, vártam, 1 levelemre sem volt képes válaszolni. már látom nem hiába kapta a negatívokat. talán máshol kellene kiélni a játék szenvedélyedet. tisztességtelen vagy! NEGATÍV-------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hangyacska (157) (Eladó)
Pozitív
2008.01.17. 19:33:46
294562572
megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet létrejött, minden rendben! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Első osztályú teszveszező!Mindenkinek ilyen partnert kívánok!Maximálisan++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.