zsuzsana1 (323) 91.3% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 357 | 462 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 26 | 32 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 34 | 40 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 417 | 534 adásvétel |
| Az eladóként kapott 32 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
FORGACSKA (139) (Eladó)
Pozitív
2011.10.06. 19:40:50
1478711660
Minden a megbeszéltek szerint,rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabatti67 (2605) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 09:18:10
1478503568
köszönöm a vásárlást csak ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MissBoszy01 (113) (Eladó)
Negatív
2011.10.04. 05:59:26
1474678418
Három hét alatt nem jelentkezett, a termék árát nem rendezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mezomeli1 (569) (Eladó)
Negatív
2011.09.26. 12:49:13
1471902356
Sajnálom,de több mint 2hét eltelt és a mai napig nem kaptam meg a vételárat!!!!!!!Meddig várjak??????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: eltelt több,mint 2hét a vétalárat nem kaptam meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lola93_v (2727) (Eladó)
Semleges
2011.09.02. 08:06:10
1468691763
A vevő első levelét a levelezési rendszer a szemétmappába kézbesítette, második levelére azonnal reagáltam, de akkorra már nem tartott igényt a cipőre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: levelezési rendszer hibaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
moncybaba (1893) (Eladó)
Pozitív
2011.08.28. 18:42:04
1468490658
Minden rendben ment. Gyors,megbízható vaterás. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ildiko_2014 (4154) (Eladó)
Pozitív
2011.08.27. 14:08:30
1471672714
Köszönöm a vásárlást.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
solymarszasza (415) (Eladó)
Pozitív
2011.08.23. 21:47:19
1468803652
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Snowflake17 (48) (Vevő)
Pozitív
2011.08.12. 15:29:11
1464632481
++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dicuska_a (509) (Eladó)
Semleges
2011.08.06. 10:50:44
1465333040
Sajnos nem tudok pozitívat adni, mert az adásvétel nem jött létre és a rendszer nem engedi. A vevő nagyon kedves, kommunikatív. A tranzakció nem jött létre, de szívből ajánlom mindenkinek! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okból nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
evethomas (137) (Eladó)
Pozitív
2011.08.04. 17:39:15
1469002507
Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evethomas (137) (Eladó)
Pozitív
2011.08.04. 17:39:15
1469003339
Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbatrukk (27) (Eladó)
Pozitív
2011.07.26. 17:43:20
1464862736
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1403084.vasasegy (263) (Eladó)
Semleges
2011.07.20. 21:41:25
1462470209
Semmi gond, de a vevő visszalépett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Visszalépett.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiskedwes (393) (Eladó)
Pozitív
2011.07.20. 12:18:54
1462627929
Minden a megbeszéltek szerint zajlott!Pozitiv!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiskedwes (393) (Eladó)
Pozitív
2011.07.20. 12:18:54
1462627448
Minden a megbeszéltek szerint zajlott!Pozitiv!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiskedwes (393) (Eladó)
Pozitív
2011.07.20. 12:18:54
1462626917
Minden a megbeszéltek szerint zajlott!Pozitiv!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mintaremek (88) (Eladó)
Pozitív
2011.07.17. 11:24:54
1465018841
Minden rendben! +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megadjaaniko (6429) (Eladó)
Pozitív
2011.07.16. 10:27:58
1463043460
Köszönöm!!!!!!!!!!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
meseauto1 (1025) (Eladó)
Negatív
2011.07.16. 09:03:27
1462201584
Csatlakozom az előttem negatívot adott eladókhoz, nem is értem akkor minek egyáltalán felelőtlenül licitálni. Meg kellett volna néznem az értékeléseit, és nem engedni licitálni, sajnos ezt nem tettem meg. Sajnálom de NEGATÍV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Családi okokra hivatkozva nem kellett neki az árúAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papu720 (10381) (Eladó)
Negatív
2011.07.14. 21:55:42
1460131277
6 hétig vártam, hogy jelentkezzen. Ennyi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Könnyen megtörtént az árú eladása!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, megbízható vásárló! szívől ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zordkorn (1126) (Eladó)
Pozitív
2011.07.06. 22:49:03
1460940677
Köszönjük a vásárlást.Ajánljuk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint alakult! köszönöm a vásárlást! Ajánlom a vevőt! Értékelésem csakis ++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alapi67_v (279) (Eladó)
Pozitív
2011.07.06. 07:49:54
1462737034
Gyors korrekt megbízható csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizható,korrekt vásárló,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megadjaaniko (6429) (Eladó)
Pozitív
2011.07.05. 14:53:12
1463040952
Köszönöm!!!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szerencsére nem én vagyok az első a negatívval! Egy darabig hitegetett, hogy küldi a pénzt, majd már nem is válaszolt a felszólításaimra. Persze előtte lealkudta a terméket, majdnem a felére!!! Jó lenne ha nem lenne közöttünk! Legközelebbre ajánlom neki, ha nem kell a termék, kérjen elnézést az eladótól és közölje a tényeket. Nagy eséllyel megússza egy semlegessel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gumimacimama (843) (Eladó)
Semleges
2011.06.24. 09:15:12
1457649774
Többszöri megkeresésre sem jelentkezett. Mivel semmilyen visszajelzést nem kaptam, nem tudom miért nem sikerült lebonyolítani az adásvételt, nem feltételezek rossz szándékot, bár csak egy sor e-mailben, hogy mégsem kéri, és még pozitívan is értékeltem volna...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szivarvanyszinei (2679) (Eladó)
Pozitív
2011.06.23. 22:31:31
1460771787
Minden rendben ment, korrekt, kedves és gyors eladó, szívből ajánlom mindenkinek! Csupa ++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, megbízható vásárló, a csomag úton van, használjátok egészséggel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!Gyors, pontos, megbízható vevő!Sok +++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!Gyors, pontos, megbízható vevő!Sok +++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sancibanci (286) (Eladó)
Semleges
2011.06.22. 08:58:16
1461022657
szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sancibanci (286) (Eladó)
Semleges
2011.06.22. 08:57:58
1461022588
szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sancibanci (286) (Eladó)
Semleges
2011.06.22. 08:57:42
1461022570
szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sancibanci (286) (Eladó)
Semleges
2011.06.22. 08:57:26
1461022549
szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sancibanci (286) (Eladó)
Semleges
2011.06.22. 08:57:07
1461022393
szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sancibanci (286) (Eladó)
Semleges
2011.06.22. 08:56:34
1461022237
szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szállítási gondok miatt visszamondta a vételi szándékátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Három termékemet megnyerte, többszöri megkeresésre sem jelentkezett!! Az oldalra folyamatosan be volt jelentkezve! Nem értem az ilyen miért licitál!! Senkinek nem ajánlom!! EGYÉRTELMŰEN: NEGATÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Három termékemet megnyerte, többszöri megkeresésre sem jelentkezett!!! Közben mindig be jelentkezett az oldalra, legalább annyi,hogy ne várjak rá nem kell neki a termék! Senkinek sem ajánlom megbízhatatlan!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett! Közben folyamatosan be volt jelentkezve az oldalra!!Legalább akkor azt mondta volna,hogy nem kell neki az a három termék amit megnyert! Nem értem az ilyen miért licitál!! EGYÉRTELMŰEN: NEGATÍV!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
