g-brigi (726) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 726 | 1040 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 728 | 1042 adásvétel |
| Az eladóként kapott 163 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Köszönök mindent, az ajándékot is :). Ajánlom mindenkinek, gyors, korrekt Eladó!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ressmoni_t (325) (Vevő)
Pozitív
2010.10.04. 13:46:32
1201873689
Minden rendben volt! AJánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jakabszzsu (205) (Vevő)
Pozitív
2010.09.30. 13:34:31
1219131061
Kedves, kommunikatív partner. Köszi még 1x, (a bónuszt is) :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jakabszzsu (205) (Vevő)
Pozitív
2010.09.30. 13:34:03
1219133149
Kedves, kommunikatív partner. Köszi még 1x, (a bónuszt is) :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztaparm (3975) (Vevő)
Pozitív
2010.09.28. 11:18:06
1215832750
Kedves, gyors partner, szép áruval! Köszönjük az ajándékot is. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék a leírásnak megfelelő volt; minden rendben volt az eladás - vásárlás alatt :O) CSUPA POZITÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék a leírásnak megfelelő volt; minden rendben volt az eladás - vásárlás alatt :O)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, szép árut és kedvezményt is kaptam :) Köszönöm :)csupa +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hilma_Hooker (290) (Vevő)
Pozitív
2010.09.22. 12:08:46
1201294273
Minden rendben ment. Mindenkinek ajánlom! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.drbodonyi (1282) (Vevő)
Pozitív
2010.09.18. 20:01:10
1201874375
köszi szépen!!!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minimano8 (1370) (Vevő)
Pozitív
2010.09.17. 20:36:11
1201873140
nagyon nagy örömet szereztél köszönöm szépen, a lehető legjobb teszveszes++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10445228.hancsimancsi (118) (Vevő)
Pozitív
2010.09.16. 18:50:21
1201873501
Gyors, megbízható eladó, mindenkinek szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Laraanya_v (570) (Vevő)
Pozitív
2010.09.16. 17:02:46
1215832747
Kedves, jó kapcsolattartó, korrekt partner. A termékkel is maximálisan elégedett vagyok. Köszönünk mindent! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,szimpatikus és korrekt eladó !!! Bátran ajánlom mindenkinek !!! Sok-sok++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos megbízható eladó, bátran ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves eladó! Köszönöm a meglepetést is!!! +++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Timberlike (1204) (Vevő)
Pozitív
2010.09.14. 20:52:55
1201875480
Korrekt,aranyos, partner!! Minden rendben ment! Bátran ajánlom őt mindenkinek!! Csakis+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, türelmes, rugalmas eladó, akit csak ajánlani tudok! TÖKÉLETES áru! :-) Szuper cucc! Már használjuk is! K Ö S Z Ö N Ö M! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, türelmes, rugalmas eladó, akit csak ajánlani tudok! TÖKÉLETES áru! :-) Szuper cucc! Már használjuk is! K Ö S Z Ö N Ö M! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves eladó. Gyönyörű tiszta, illatos terméket kaptam! Még egyszer köszönöm szépen!!!!! Sok ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek szívből ajánlom, köszönöm. Sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek szívből ajánlom, köszönöm. Sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.manchesterutd3 (15) (Vevő)
Pozitív
2010.09.10. 20:38:59
1155867944
kiválo termék köszi mindent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner, szép áruval. Ajánlom++++++++++++ Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner, szép áruval. Ajánlom++++++++++++ Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlani tudom!!!Nagyon korrekt,megbízható eladó!!Tetszik nagyon a fürdőköntös, és nagyon köszönjük a kis ajándékot is, kedves gesztus!!!Csakis +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NAGYON kedves, megbizható, hihetetlen KORREKT teszes. Bátran ajánlom mindenkinek! Nálam csakis ++++++++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép hálózsákot kaptam, aranyos, minden rendben ment. Szívből ajánlom +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors eladó!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható eladó, ajánlom Őt másoknak is! Szép árut kaptam, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors,megbízható partner ! A kardigán gyönyörű ! :) Az ajándékot is köszönjük. Nagyon jó és szép az is ! Minden téren max. +++++++++++++ !!!!!! Remélem még találkozunk ! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, hirdetésnek megfelelt, szép terméket kaptam. Midenkinek szívből ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabozsidek (74) (Vevő)
Pozitív
2010.09.03. 21:25:52
1202510964
Csak ajánlani tudom mindenkinek, nagyon rugalmas, kedves megbízható eladó. Köszönöm a szép hálózsákot+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mano10_2009 (100) (Vevő)
Pozitív
2010.09.03. 14:19:41
1201874169
Megbízható eladó, +++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, megbízható teszveszes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sebeok_reka (133) (Vevő)
Pozitív
2010.09.02. 22:10:16
1201872943
minen rendben ment. gyors, pontos, korrekt eladó. ajánlom mindenkinek! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Floreszita (166) (Vevő)
Pozitív
2010.09.01. 15:08:57
1146044145
Köszönöm szépen (a türelmet főleg) ! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pallazsoltne (309) (Vevő)
Pozitív
2010.09.01. 11:37:41
1192002128
Szívből ajánlom mindenkinek!! Az ágynemű nagyon szép!!!!!!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan elégedett vagyok!Köszönöm a szép terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszi, nagyon jó a csizma! Ajánlom mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom másnak is!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors, kedves,korrekt partner, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors, kedves,korrekt partner, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, nagyon rendes partner!! Mindenképpen ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nellike_2009 (209) (Vevő)
Pozitív
2010.08.14. 15:47:17
1146044144
Gyors, pontos, megbízható eladó, csak ajánlani tudom sok-sok+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tollarmoni (3512) (Vevő)
Pozitív
2010.08.13. 09:22:02
1156695058
Minden OK volt, megérkezett a csomag. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.molnarmarti (424) (Vevő)
Pozitív
2010.08.09. 19:03:44
1156693907
Gyors,pontos,megbízható eladó, szuper termékkel! csak ajánlani tudom! Maximálisan+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.