arumania (10842) 99.6%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 10875 | 13809 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 483 | 513 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 44 | 45 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 11402 | 14367 adásvétel |
| Az eladóként kapott 10561 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt. Tökéletes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon patent volt. Az automatikus fordítást javítani kellene "trancsírozó" késről csipkefaragóra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és korrekt eladó, a termék tökéletes, nagyon köszönöm! Mindenkinek őszintén ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott, köszönöm! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen rendben volt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK .........................!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az aukció lezárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elég későn érkezett meg az akku(14 nap).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos elég későn érkezett meg az árú(14 nap)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden szuper! Ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt,megbízható eladó!! Mindenkinek CSAK ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors. Pontos. Megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben megjött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jól működik nincs panasz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos ,kommunikatív volt.Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és korrekt ügyintézés. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm*********
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm*********
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt korrekt pontos eladó ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azt kaptam amit vártam, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem egyszer vettem tőlük terméket. Pontosan és rendben megérkeztek. Máskor is szívesen vásárolok tőlük. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves eladó, köszönöm. Természetesen pozitív ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SZIASZTOK az eladó nagyon korrekt volt velem sajnos a figyelmetlenségem miatt nem jött össze a vésérlésom ez óton is kérek tőle elnézést. nem tudtam volna ennyit várni a termékre mert nagyon sok munkám esett volna ki. csak ajénlani tudom a srácot mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes termék, korrekt áron ! Köszönöm ! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.