galagonyavirag (57) 95.24% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kiemelten ajánlom. Kedves , korrekt jó vaterás. Pozitív+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
milan18ju (734) (Eladó)
Pozitív
2012.07.06. 23:39:57
1597753748
Minden rendben ment, másoknak is bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
suzukimaruti949 (1149) (Eladó)
Negatív
2012.07.05. 14:18:15
1607051594
A vevő kérésére tettem vissza a terméket. Leütés után viszont sokáig nem volt hajlandó válaszolni a leveleimre. Mikor végre válaszolt megpróbált idiótának nézni, hogy mikorra beszéltük meg, rávilágítás után kaptam ígéretet mikor jön. Részéről természetes, hogy akkor sem jött és nekem kellett megint csak jelentkezni nála. Na itt keveredett ellentmondásokba. Ami azért sem állja meg a helyét mivel az utánam vásárolt termékeket viszont rendezte. Ez a hozzáállás nálam negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő lehetne máskor öszintébb.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, a partnert ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
scrutarius (534) (Eladó)
Pozitív
2012.07.04. 09:58:06
1604505836
Megbízható vaterás partner ! Köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kapcsolattartó, szívesen visszavárt vásárló. Bizalommal ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kapcsolattartó, szívesen visszavárt vásárló. Bizalommal ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
XxChuckyxX (2232) (Eladó)
Pozitív
2012.06.28. 21:20:05
1598433098
Nagyon kedves, villámgyors, jó kapcsolattartó kiváló vásárló! Jó szívvel ajánlom Őt másoknak is! Maximálisan++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, korrekt....bátran ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
santozollo (779) (Eladó)
Pozitív
2012.06.26. 08:08:28
1596162653
Megbízható ,pontos, gyors, korrekt vaterás! Mindenkinek ajánlom! Köszönöm !+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,a termék postázva.Köszönöm a vásárlást.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cattani001 (2738) (Eladó)
Pozitív
2012.06.18. 15:23:42
1604089337
Megbízható vásárló! Bátran ajánlom! Köszönöm!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kuvaszka (2546) (Eladó)
Pozitív
2012.06.16. 22:23:54
1601055335
Köszönöm a vásárlást korrekt , megbizható Partner,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kuvaszka (2546) (Eladó)
Pozitív
2012.06.16. 22:23:54
1598265596
Köszönöm a vásárlást korrekt , megbizható Partner,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kuvaszka (2546) (Eladó)
Pozitív
2012.06.16. 22:23:54
1592415476
Köszönöm a vásárlást korrekt , megbizható Partner,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kuvaszka (2546) (Eladó)
Pozitív
2012.06.16. 22:22:34
1598433296
Nagyon megbízható! Köszönöm a vásárlást , ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, kommunikatív, vásárló, mindenkinek kiemelten ajánlom pozitív++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pancika321 (1117) (Eladó)
Semleges
2012.06.06. 08:08:21
1591201025
A vevő nem akarta ezt a terméket véletlenül licitált rá, elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
konteszka (969) (Eladó)
Pozitív
2012.06.05. 13:03:18
1597514000
Szimpatikus, korrekt és megbízható partner, bátran ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő pozitív hozzáállást tanusított, de ennek ellenére - rajtunk kívül álló okok miatt - nem jött létre az adás-vétel. Sajnos, itt csak semleges értékelést adhatok, de a véleményem POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő pozitív hozzáállást tanusított, de ennek ellenére - rajtunk kívül álló okok miatt - nem jött létre az adás-vétel. Sajnos, itt csak semleges értékelést adhatok, de a véleményem POZITÍV!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő hozzáállása POZITÍV, rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő pozitív hozzáállást tanusított, de ennek ellenére - rajtunk kívül álló okok miatt - nem jött létre az adás-vétel. Sajnos, itt csak semleges értékelést adhatok, de a véleményem POZITÍV!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő hozzáállása POZITÍV, rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő pozitív hozzáállást tanusított, de ennek ellenére - rajtunk kívül álló okok miatt - nem jött létre az adás-vétel. Sajnos, itt csak semleges értékelést adhatok, de a véleményem POZITÍV!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kapcsolattartó, gyors, maximálisan pozitív, szívesen visszavárt vásárló. Nagy bizalommal ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mjmteleki (2561) (Eladó)
Pozitív
2012.06.01. 21:54:35
1587362213
Gyors, pontos, megbízható. Másnak is bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolattartó, gyors, maximálisan pozitív, szívesen visszavárt vásárló. Bizalommal ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolattartó, gyors, maximálisan pozitív, szívesen visszavárt vásárló. Bizalommal ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolattartó, gyors, maximálisan pozitív, szívesen visszavárt vásárló. Bizalommal ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vásárló.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lemonaprofi (7635) (Eladó)
Semleges
2012.04.06. 07:41:19
1546646534
amire megszereztem a filmet, már nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: amire megszereztem a filmet, már nem jelentkezettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SensualCorset (432) (Eladó)
Pozitív
2012.01.05. 21:21:50
1508505779
Megbízható, gyors, pontos Vevő! Bátran ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dominooo_a (212) (Eladó)
Negatív
2011.10.30. 19:54:07
1487537294
A vevő nem jelentkezett az áruért, megkeresésre sem reagált.
Másik fél: Valóban nem kértem az árut mivel kiderült, hogy azon festékfolt volt, aminek eltávolíthatósága bizonytalan volt az eladó szerint. Én ugyan küldtem email-t arról, hogy "nagyon köszönöm a korrektségét de ez esetben nem kérem a cipőt". Ezek után én nem tartom korrektnek a negatív értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sziszmosz (229) (Eladó)
Pozitív
2011.07.07. 12:35:36
1452255782
Nagynehezen, de sikerült! Köszönöm a vásárlást! Ajánlom bárkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
favoritsystem (682) (Eladó)
Pozitív
2011.07.03. 20:46:30
1455719813
Köszönöm a vásárlást!További jó vaterázást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló! Szívesen ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fashionmania1 (882) (Eladó)
Pozitív
2011.06.08. 17:21:30
1458474245
Minden rendben ment,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1099155.PORCEK_a (740) (Eladó)
Pozitív
2011.06.07. 11:40:46
1456439576
Kedves, kommunikatív, megbízható vásárló, mindenkinek szívesen ajánlom!sok+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1099155.PORCEK_a (740) (Eladó)
Pozitív
2011.06.07. 11:40:46
1458973448
Kedves, kommunikatív, megbízható vásárló, mindenkinek szívesen ajánlom!sok+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves ,rendes vevő .Jó kapcsolattartó .Mindenkinek ajánlom.Minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
