lilliput83 (24) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves, figyelmes eladó! Szívből ajánlom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, figyelmes eladó! Szívből ajánlom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon Kedves Vaterás! Már vásároltam tőle egy hasonló felsőt, azzal is minden rendben volt, ezt sajnos nem tudtam megvenni, mert nem jó a méret, de nem adok negatívat, mert jó Vaterás! AJÁNLOM!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször írtam, de nem jött válasz. A héten írt egy hasonló nevű személy, hogy ő nem vaterázik és többen is írtak már neki.Mivel kisiklott a kommunikáció és semlegest adott az eladó, már felelsleges mocskolódni.
Másik fél: Kedves Horváthné Mónika Miskolcról!
Nekem írtál többször, és én az ellenkezőjét tudom bizonyítani!!
Többször próbáltalak keresni, de nem írtál , és a telefont sem vetted fel.
Nem mocskolódtam, azt tudod egy kulturált ember nem teszi.
Ha nem értél el, miért nem kerestél a Vaterán keresztül?
Most már el tudnád nekik küldeni a levelezésünk,
de megkeresni azt nem tudtál volna.
Mindegy én már megtettem, döntse el a Vatera, hogy mi legyen.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, megbízható Vaterás-AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
810409.szofimacs_v (130) (Eladó)
Pozitív
2010.04.06. 17:40:18
166315756
Minden rendben zajlott. Korrekt partner. köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
timcsibabuci_v (40) (Vevő)
Pozitív
2010.04.02. 14:49:58
165230464
Nagyon szép áru, gyors és kedves eladó! nagyon-nagyon sok +++++++++++++ !!!!!! :-))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
