Czjimi (56) 95.16% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm a negatív értékelést. A vevő
személyesen eljött átvenni az alaplapot, amely teljesen működő konfigurációként össze volt állítva.
Minden esetben 100% tesztelt, működő dolgokat adok el. A vevővel folytatott levelezésből egyértelműen kiderült hozzá nem értése, illetve minősíthetetlen fenyegetőző stílusa. Amikor a alaplapot átvette el is mondtam neki, hogy hozzá nem értő beszerelésért vagy inkompatibilitásért nem tudok felelősséget (a korábbi alapját is elfüstölte) vállalni.
Másik fél: Nem te, hanem a testvéred adta át, ez a mondat "hogy hozzá nem értő beszerelésért vagy inkompatibilitásért nem tudok felelősséget (a korábbi alapját is elfüstölte) vállalni." nem hangzott el! Képzeld el a korábbi lapomat nem én tettem tönkre! Értek hozzá, Te nem tesztelted le rendesen, erre a legjobb példa, hogy mivel ez nem ment kénytelen voltam venni boltból egy újat és azzal minden tökéletesem megy, de Te szerintem még most sem hiszed el hogy rossz! Nem hallottál még gyári hibás lapról? Mondtam, hogy visszaviszem és próbáljuk ki, de Te nem akartál hallani semmiről! Én bukam 8500at, de nekem lett igazam és megy a gépem! Ennyi!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jatekboltom (6052) (Eladó)
Pozitív
2009.12.29. 00:58:47
158940803
Gyors pontos vásárló, mindenkinek bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsirafokkft (1488) (Eladó)
Pozitív
2009.12.11. 09:21:03
158288802
"Korrekt vásárló, ajánlom!!!"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
367744.Barni006_v (106) (Eladó)
Pozitív
2009.11.27. 21:02:21
157567262
gyors megbízható pontos vaterás csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, megbízható partner, csupa +++++++++++++.....Ma feladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, alkalmazkodó, pontos partner. Gyorsan bizniszeltünk. Ajánlom. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1105033.Bazijek_v (48) (Vevő)
Pozitív
2009.10.08. 21:08:12
153486147
Remek!Rendben ment minden!Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sammysilver (255) (Vevő)
Negatív
2009.10.07. 20:27:56
151815822
Sajnos a termékleirásban nem volt jelezve hogy azért van annyira lekopva a tolókaron lévő gumi (álmomban nem gondoltam rá) mert nagyerővel, két kézzel ellen kell tartani a tolásnál, különben az árokba megy a kocsi a babával együtt. Nem találom korrektnak, hogy Eladó ezt nem jelezte, hiszen akkor nem vettem volna meg.Panaszomra negativan reagált.Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség.Mivel unokám látogatóba nemrég érkezett(1 hétre) igy csak ekkor derült ki a hiba.
Másik fél: Én az egészhez csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy részemről minden korrekt volt. A babakocsit használtan kaptuk, az említett hiba nem nálunk keletkezett. Nem értek egyet a vevővel!A levelezésünket becsatoltam a termékhez, így mindenki eldöntheti kinek ad igazat.
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=151815822
Sajnos rendkívül agresszív, fenyegetőző vevő, aki nem képes elhinni azt, hogy én korrekt voltam és meggyőződése van arról, hogy szándékosan csaptam be.Sajnos igazságtalan és rosszindulatú.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
november22 (366) (Eladó)
Pozitív
2009.07.01. 19:51:18
148416930
Minden rendben ment,korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
91631.KZsoltne (942) (Eladó)
Pozitív
2009.07.01. 14:01:48
149462050
Kedves, megbízható, becsületes, jó kapcsolattartó, korrekt, remek partner. Nagyon ajánlom mindenkinek! Csupa-csupa POZITÍÍÍV!!++++++++++ Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors,megbízható partner,szívből ajánlom mindenkinek.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,pontos vevő,mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cserezsuzsa (372) (Eladó)
Pozitív
2009.06.08. 15:41:08
148198324
Pontos, kedves és gyors vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors partner!!!! Mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
513024.korobi1 (1240) (Eladó)
Pozitív
2009.05.09. 21:05:37
146920098
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ruszkipapa (541) (Eladó)
Pozitív
2009.04.30. 21:38:44
145413701
Minden rendben ment, köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
827545.Pretty77_a (329) (Eladó)
Pozitív
2009.04.10. 07:09:30
145756075
Nagyon gyors, korrekt partner. Szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Germania89_v (131) (Eladó)
Pozitív
2009.03.17. 11:18:31
134836249
Minden rendben zajlott, megbízható, gyors partner, ajánlom, és köszönöm a vásárlást! Remélem, tetszik a babának a játszószőnyeg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
91631.KZsoltne (942) (Eladó)
Pozitív
2009.03.11. 08:14:01
134773200
Nagyon kedves, gyors, pontos, megbízható, szimpatikus partner. Ajánlom mindenkinek! POZITÍV!!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, gyors, megbízható, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
