Atcsi111 (3108) 92.95% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 3363 | 4533 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1116 | 1268 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 255 | 271 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 4734 | 6072 adásvétel |
| Az eladóként kapott 4973 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék megfelel az elvárásaimnak. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még replikának se nevezhető. Egy nagyon rossz minőségű hamisítvány.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nem utalással hanem rózsaszín csekken kérte a pénzt ami plusz 750 ft ba kerül.jelen esetbe a posta költség drágább volt mint a termék maga
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Közös megeggyezéssel el álltunk az adás-vételtől.
Másik fél: Nem jött létre közös megegyezéssel az adásvétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyetlen megjegyzés. Sajnos a leírásban nincs feltüntetve, hogy kizárólag rózsaszín csekken lehet feladni a vételárat, aminek plusz költsége van, így aki leüti, nem a végső költségekkel tud kalkulálni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az első alkalommal rossz volt a cím amit a befizetéshez megadtak. Amikor szóltam, hogy valami nem jo, akkor eléggé arogáns és lekezelő stílusban kaptam választ... Ezt leszámítva minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.medvebarbie (144) (Vevő)
Pozitív
2018.01.27. 11:23:08
2577828497
Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kekmadar01_t (148) (Vevő)
Pozitív
2018.01.25. 11:37:53
2565554234
Minden rendben, az illat szuper! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezt a két tételt lemondtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezt a két tételt lemondtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A körülményekhez képest korrekt volt.
Másik fél: Kösz
A tranzakció nem jött létre, közös megegyezéssel visszaléptünk.
Másik fél: Nem jött létre adásvétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A rózsaszín csekkes megoldás miatt visszalépek a vásárlástól
Másik fél: Máskor megfontoltabban, és a leütés előtt gondolja meg a vásárlási szándék komolyságát, mert így másoktól veszi el a lehetőséget!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Precíz, pontos. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó. Jó minőségű árú. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Blackjack71 (23) (Vevő)
Negatív
2018.01.18. 19:03:27
2578431599
Az eladót nem jellemezném, mindenki maga dönti el.
Másik fél: A partnerrel nagyon nehéz volt kommunikálni. Erőszakos és értetlen volt. Felhívott, hogy mikor jön már meg a termék, köszönés nélkül. Teljesen korrektül tájékoztattam, hogy úton van a termék, türelmét kérem, de neki nem volt elég, ő azonnal akart rakszámot a csomaghoz, miközben én úton voltam, így ezt nem tudtam rögvest a rendelkezésére bocsájtani, ami számára hihetetlen és felfoghatatlan volt. Nem ajánlom senkinek, a terméket megkapta és még ezek után ő ír negatív kritikát. Senkinek nem ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok! Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható, rozsaszin csekkes megoldas kicsit hosszadalmas,de amugy minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Banki átutalás rugalmasabb, olcsóbb lenne. Gyors, pontos, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:36934320 (9) (Vevő)
Semleges
2018.01.16. 18:13:24
2579290565
Az eladó rózsaszín csekken kérte a befizetest,pedig elől a termek oldalan utalás opció is látható.
A termék sértetlen csomagolasban jött, de belül a szorófej törött. Így lejár.
Gyakorlatilag rózsaszín csekken ez drága kör. Az eredetihez hasonló illat. Még egyszer nem választanám.
Másik fél: Minden befizetés megoldható, ha nem lett volna megfelelő akkor azt jelezhette volna, nem volt kötelező tőlem vásárolni, továbbá a termék bontatlan, a dobozba bele nem látok én sem, de lehet a postán dobálták, de azt vissza lehet pattintani simán, ha valóban így lenne a dolog. Köszönöm.
A termék megérkezett egy másikkal együtt, de a parfüm fele hiányzott az üvegből. Kértem a megoldást, hogy visszaküldhessem, de az eladó a felelősséget elhárította és egy legközelebbi vásárlásnál ajánlott fel kompenzációt. A termék használhatatlan, a doboz teljesen ép volt, tehát nem szállítás közben sérült.
Másik fél: A termék új, bontatlan, soha ilyen jellegű probléma nem adódott, valószínűleg a postán dobálták és esetleg így folyhatott ki belőle minimális, de nem törékeny csomagban kérte, se nem úgy hirdettem, ha úgy kérte volna meg tudtam volna oldani törékeny csomagként, de akkor meg nem annyi a posta, akkor meg az a baj, az ide-oda küldözgetés több lenne mint maga a termék vételára ezért nem lenne értelme és ezért ajánlottam fel a kedvezményt pusztán jó szándékból, önhibámon kívül. Nagyon nem értek egyet önnel.
A termék rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aniknight (355) (Eladó)
Pozitív
2018.01.13. 12:46:16
2567640806
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aniknight (355) (Eladó)
Pozitív
2018.01.13. 12:46:16
2567640833
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jozsamaria13 (91) (Vevő)
Pozitív
2018.01.13. 10:39:22
2563318166
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nem egy barátkozós típus (nyers, szájbarágós stílusú), de a termékkel és a lebonyolítással minden okés volt, ahogy megbeszéltük. Ez tisztán üzlet és ezzel nincs is gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.remek vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.remek vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2 db parfümöt rendeltem,s csak az egyiket kaptam meg. Az ünnepi mizéria miatt csak a mai napon telefonáltam az eladónak, aki nem túl kedvesen próbálta elhitetni, hogy én vagyok a hülye, mert én biztos csak egy terméknevet írtam rá, s miért csak most telefonálok. Már az elején sem volt túl megnyerő a stílusa, de ezek után tőle biztos többet nem rendelek. Még utána sem próbált nézni, hogy nem tévedett-e, hanem rögtön én lettem a hibás és a buta. Soha nem csalódtam még a Vatera-ban.
Másik fél: Ha nem kapta volna meg a terméket, akkor azt nem 1 hónappal később kellene jelezni, de egyébként erőteljesen kétlem amit állít, mivel a közleményben szereplő terméket, (termékeket) küldöm minden esetben,ebből soha nem volt probléma, valamint összeg szerint is ellenőrzöm a beérkezését követően, valamint a csomagolásnál is feltűnt volna, hogy valami nem stimmel, úgyhogy ez nem korrekt állítás, egyszerűbb lett volna azt mondani, hogy eltörte vagy valami, mert ez így elég gyenge próbálkozás, kikérem magamnak, ez sértő.
Sajnálom nem olvastam el figyelmesen . de ajánlom mindenkinek .
Másik fél: Köszi, máskor figyelmesebben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajanlom m,asnak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajanlom masnak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.