9355468.tutimi1 (66) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves, gyors vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom! Sok-sok ++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom! Sok-sok ++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom! Sok-sok ++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom! Sok-sok ++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom! Sok-sok ++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom! Sok-sok ++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom! Sok-sok ++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom! Sok-sok ++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sok ++++++.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves vevő.Ajánlom-ajánlom-ajánlom mindenkinek.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szaboszi1 (2437) (Eladó)
Pozitív
2008.07.28. 20:04:36
403888973
Rendes és megbízható vevő! POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors, megbízható vevő! Mindenkinek ajánlom! Megy a csomag! Köszönöm szépen!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
perika2138 (1345) (Eladó)
Pozitív
2008.07.15. 20:26:17
383564401
Kedves, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek! Remélem, még találkozunk! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható vásárló. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható vásárló. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendesaron (699) (Eladó)
Pozitív
2008.05.09. 12:23:26
343438489
Minden rendben és gyorsan zajlott, szuper teszveszes!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos partner.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7249353.aniko33_2007 (358) (Eladó)
Pozitív
2008.04.25. 11:03:43
339513026
Megbízható, korrekt, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves és segítőkész eladó! Csak ajánlani tudom:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsokucika76 (525) (Eladó)
Pozitív
2008.04.11. 18:41:53
341321342
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsokucika76 (525) (Eladó)
Pozitív
2008.04.11. 18:41:53
341321990
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsokucika76 (525) (Eladó)
Pozitív
2008.04.11. 18:41:52
341319786
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hihetetlenül korrekt, gyors, pontos vásárló, akinek hálásan köszönöm a bizalmat és a vásárlást.Legkésőbb holnap postázok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bettina75 (1109) (Eladó)
Pozitív
2008.01.30. 08:56:41
300344223
Gyors, korrekt megbízható partner. Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Anita1015 (502) (Eladó)
Pozitív
2008.01.08. 14:15:45
1433631196
Megbízható,gyors,kedves,jó kapcsolattartó vásárló,mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!Köszönöm a vásárlást.Úton a csomi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
