nyirfem (114) 90.14% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 128 | 180 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 46 | 53 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 188 | 247 adásvétel |
| Az eladóként kapott 38 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szerintem elkapkodta a vásárlást. Még oda sem ért hozzá közölte nem kell neki. Odaért kiderült én is hibáztam , rossz színüt küldtem . Ez végül is lényegtelen mert az se kellett volna. Árú vissza , pénz vissza. Csak sok idő ment rá !Meg ugye veszteség.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Szerintem elkapkodta a vásárlást.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást!Ajánlom a vásárlót!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, kommunikatív! Ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kismackoka (166) (Eladó)
Negatív
2013.05.11. 09:44:09
1740124880
Nem utalta a vételárat!Negatív!
Másik fél: Most akaram utalni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tökéletesen, rendben és gyorsan zajlott az adás-vétel, nagyon meg vagyok elégedve.Köszönöm!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
moncso2008 (880) (Eladó)
Pozitív
2013.04.17. 10:35:03
1722069197
Csupa++++++++++++Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek szeretettel ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő fix áron mevette a terméket. Én írtam neki, hogy én vagyok az eladó, hogyan szeretné bonyolítani. Nem válaszolt, erre írtam még egy levelet. Arra sem válaszolt, így megkérdeztem, meg akarja e venni egyáltalán. Azt írta, nem, mert nincs pénze! Inkorrekt.
Másik fél: Ha valakinek nincs a pénze mert közbe jött olyan dolog ami nem tartozik a nyilvánosságra akkor az inkorrekt, akkor te mi vagy?Nem érdemelnék mást te is mint negativot.Szégyelheted magad.
nyirfem
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment! Ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elysee01 (141) (Eladó)
Semleges
2013.02.25. 19:48:51
1712235719
Ma reggel levélben jelezte, hogy elnézte a termék méretét, mégsem az Ő mérete, és ezért nem kell neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, gyors partner, ajánlom mindenkinek+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikatív eladó mindenkinek ajánlom !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Outlethome_a (1747) (Eladó)
Semleges
2012.12.14. 16:55:16
1675865018
Kedves, gyors vevő, mindenkinek tiszta szívből ajánlom!++++++++:) Boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk neked és a családodnak!:) Színprobléma miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Outlethome_a (1747) (Eladó)
Semleges
2012.12.13. 00:23:53
1672555082
Kedves, rugalmas partner, majd legközelebb!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okokAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden OK, mindenkinek ajánlom ...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, de Én az ilyen "játékokat" nem szeretem! Egyetlen e-mailemre sem reagált, utalás nem érkezett. A termék itt áll félre téve, nem jelezte, hogy mégsem tart rá igényt! Kiemelt aukció volt, ez nem játék, nekem ez pénzbe kerül! Neked sem tetszene, ha csak úgy 400Ft-okat kellene kidobálnod az ablakon!
Másik fél: A termék kell nekem, csak nem tudom mire utaljak
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brunhilda3561 (5160) (Eladó)
Semleges
2012.09.28. 23:09:54
1632839438
Még nem kaptam vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Még nem kaptam vételárat!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1995842.DIVAT4U (2181) (Eladó)
Pozitív
2012.09.08. 10:54:21
1622461964
Pontos, kedves,kiváló partner, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon rendben volt. A várnak megfelelő volt a ruha és az eladó is kedves volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
979348.CocaCola77_a (2921) (Eladó)
Semleges
2012.07.03. 08:21:08
1590249242
Nem felelt meg neki(Méretileg)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2580260.agiboltja (192) (Eladó)
Semleges
2012.07.02. 18:30:05
1594443209
Nem értem miért ütötte le fixáron a terméket, ha úgyis tudja, hogy nem fogja megvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Leütötte fixáron, de mégse kérte a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fritskaa (2610) (Eladó)
Semleges
2012.06.27. 15:20:33
1589211944
Nem jött össze, sajnálom. Ennek okát a vevő biztosan tudja. Több mint egy hónapot vártam az utalásra!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze, sajnálom. Ennek okát a vevő biztosan tudjaAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ridley77 (244) (Eladó)
Semleges
2012.06.23. 11:04:24
1582813763
Nem jött létre az adásvétel, a vevő tájékoztatott, hogy nem tudja átvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evike810 (1348) (Eladó)
Pozitív
2012.06.12. 15:49:16
1597844408
Kedves, megbízható vásárló! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
htaniko_t (1516) (Eladó)
Negatív
2012.06.07. 05:36:35
1596070730
A vevő miután a termékleírást nem olvasta el figyelmesen, és egy kiemelt aukciót előbb lezáratott 10 nappal a lejárat előtt, mikor már licitált a termékre közölte: "Most olvastam csak el, hogy már viselted a felsőt,akkor ne haragudj nekem nem kell. nyirfem" Komoyltalan és figyelmetlen....
Másik fél: Az eladó uj terméket hirdetett és használt volt, ami
a másik sorban volt olvasható, amit később vettem
észre, és persze nekem nem kellett a használt ruha.
nyirfem
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Geri1986 (2112) (Eladó)
Negatív
2012.06.05. 17:22:53
1594767092
A vevő miután leütötte a terméket, jelezte (idézem) : "Sajna nem utalok,mert nekem nem tetszik a felső mivel hátul a pánt össza van húzva." Csak azt nem értem, hogy mikor leütötte, akkor pánt nem volt összehúzva? Akkor még tetszett?? Először kérdezni kellene, utána leütni a terméket fix áron! Sajnálom de ez negatív, nem ajánlom senkinek sem!!!
Másik fél: Igen rugalmatlanan eladó. később vettem észre, hogy hátul összehuzott, és ez nekem nem kell. Felajánlottam, hogy helyette veszek másikat, de neki
ez nem tetszett. Akkor mit csináljak vessem magára.
nyirfem
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, gyors, megbízható vásárló, mindenkinek szívből ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DivatCsakNeked (425) (Eladó)
Pozitív
2012.05.10. 14:51:36
1570960277
Rendben zajlott. Köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fritskaa (2610) (Eladó)
Pozitív
2012.05.09. 08:17:25
1568822672
Ajánlom másoknak is!!! Csupa++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a Vevő elállt a vásárlástól, de nagyon kedves Vaterás! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitívat adnék, de sajnos nem lehet :( időben tájékoztatott róla, hogy anyagi okok miatt nem tudja átvenni a terméket. Sajnos előfordul az ilyesmi...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: financiális problémák, de ez sajnos előfordulAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adásvétel,de pozitívan értékelem,mert készséges volt és jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csibefutam123 (373) (Eladó)
Semleges
2012.04.11. 10:12:58
1540291844
Nem akartam semlegeset adni, de a rendszer ilyenkor nem enged mást! A vevő meggondolta magát, így nem jött létre az adás-vétel. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő még sem kérte a terméket! Meggondolta magát!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szuleteslap (55) (Vevő)
Pozitív
2012.04.06. 11:14:23
1559011352
Nagyon gyors, nagyon pontos, megbízható, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1995842.DIVAT4U (2181) (Eladó)
Pozitív
2012.04.02. 05:57:21
1553331020
Pontos, kedves, kiváló partner, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1995842.DIVAT4U (2181) (Eladó)
Pozitív
2012.03.27. 16:31:26
1546743596
Pontos, kedves, kiváló partner, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monikanike (2135) (Eladó)
Pozitív
2012.03.20. 11:28:00
1537813913
Megbízható vásárló. Szívesen ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eladokmindent17 (112) (Eladó)
Semleges
2012.03.20. 11:12:36
1548942506
A vevő majd egy hónap ígérgetés után visszalépet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szottyi23 (428) (Eladó)
Semleges
2012.03.13. 20:58:48
1554540083
Aranyos, kedves vevő....de sajnos elállt a vásárlástól! Sajnálom de a rendszer nem engedi h pozitívat adjak...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a vevő elállt a vásárlástól...nem sikerült üzletet kötni :-(Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, jó eladó, szép termék, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és megbízható Vásárló! Ajánlom! sok +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maszatka1977 (183) (Eladó)
Semleges
2012.02.14. 18:00:14
1534870694
Megbeszélt határidöig és azután sem fizetett. Nincs véleményem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
JazminBogi (2594) (Eladó)
Pozitív
2012.01.29. 11:59:04
1525004903
ajánlom mindenkinek korrekt vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
15193371.juci_2010 (582) (Eladó)
Pozitív
2012.01.24. 11:45:24
1530329408
Pontos, megbízható vásárló - ajánlom mindenkinek++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1995842.DIVAT4U (2181) (Eladó)
Pozitív
2012.01.13. 16:01:39
1506772154
Pontos, kedves, kiváló partner, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
15193371.juci_2010 (582) (Eladó)
Pozitív
2012.01.12. 12:15:40
1530331643
Minden rendben, ajánlom másoknak is a vevőt. Gyors, rugalmas, megbízható++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
popjan70 (399) (Eladó)
Semleges
2012.01.02. 12:20:28
1528476059
Sajnos probléma volt az áruval, nem tudtam a vevőnek átadni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos probléma volt az áruval, nem tudtam átadni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos még a mai napig nem érkezett meg az utalás. Sajnos értékelnem kell mert a rendszer letiltott!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
JazminBogi (2594) (Eladó)
Pozitív
2011.12.19. 08:38:15
1508144666
ajánlom minden eladónak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
