Indiana777_a (234) 86.79% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízhatatlan,többszöri megkeresés után sem kaptam meg a kifizetett terméket.Az e-mailekre sem válaszol.Nem ajánlom!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1001409.almababa75_v (0) (Vevő)
Semleges
2009.07.11. 19:14:43
146765444
minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez az Indiana777 egy megbízhatatlan kamugép!!! Senki ne rendeljen tőle semmit. Beszéltem vele, írtam neki, de nem küldte el amit rendeltem! A fickó átvert!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék használhatatlan, hoányos, levelemre nem is reagál, de látom mást is becsapott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elküldte az előlapot, megérkezett, kb 2 hétig használtam, és darabokra hulott, olyan minőségű, visszaküldtem, megbeszéltük ,hogy visszautalja, a pénzt,de várok rá, már 2 hete, de remélem visszafogja!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladásra kínált termék csak képen volt meg a valóságban nemvolt az eladó tulajdonában!! Ennek ellenére az áru árát hagyta át utaltatni majd közölte hogy a licitált áru nincs meg válasszak mást! Közöltem vele nemkell más ez kelettvolna ha nincs kérem vissza utalni a pénzt. A vissza utalás is a második felszólítás után történt meg, 3 hét ráment az egész hercehurcára!! Ha valaki ugy dönt hogy vásásrol ettöl az eladótól, még licitálás elött ajánlom gyözödjön meg a felkínált áru valóban megvan e!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez az ember nem való a vaterára! Apénzt elküldtem termék sehol másfél hónapja! undorító egy alak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben zajlott ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztoferbaby (0) (Vevő)
Negatív
2009.07.06. 10:53:23
148422285
Megbízhatatlan.Mi felvettük vele a kapcsolatot,de még vissza se jelzett.hát erről ennyit.Biztos csaló,ahogy írták róla a vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.314591.vajkaramella_v (14) (Vevő)
Pozitív
2009.07.05. 23:31:30
148107081
Köszönöm a gyorsaságot! Kedves, pontos, megbízható partner. Ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a pénzt elküldtem,az árú sehol...buktam 2000-et...kössz :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.niigata_a (301) (Eladó)
Semleges
2009.07.04. 12:35:22
147187765
Korrekt,megértő vevő.ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka:Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Tévesen licitáltam:tudatlanságomban összekevertem a különböző Nokia típusokat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MINDEN RENDBEN.AJÁNLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok volt.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9472852.sajovolgyi (440) (Vevő)
Pozitív
2009.06.30. 07:33:01
148258000
Minden rendben ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy hónap alatt nem küldte el a terméket,hanem eladta másnak annak ellenére,hogy a zárás után 3 nappal átutaltam az árát.A pénzt vissza nem küldte,telefont nem veszi fel vissza nem hív.A email-re szintén nem válaszol.NEM AJÁNLOM SENKINEK.Az ilyet ki kellene zárni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.732763.balog87 (1) (Vevő)
Negatív
2009.06.29. 08:41:00
148258131
nem tudtam felenni a kapcsolatott
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Először azt irta hogy utánvéttel nem küldi el de felhivtam és megigérte elküldi.A cimemet 3x elküldtem kb hetente 1x de semmi reakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendbe, korrekt, megbízható vaterás, csak ajánlani tudom+++++ Érdekes, ha valaki nem tud válaszolni (mert inaktív jelen esetbe) azt jól le kell húzni ugye????? TIPIKUS MAGYAR MENTALITÁS! Nézzetek már magatokba!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem mertem elküldeni a pénzösszeget a sok negatív miatt! Mert egy 1700ft-os termékért nem szeretnék aggodalmaskodni! E-mailre nem válaszolt, telefont nem vette fel és ráadásul innaktív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden OK. Pontos, megbízható vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.564610.idomar (14) (Vevő)
Semleges
2009.06.25. 12:26:07
148422266
Felvettem az eladóval a kapcsolatot,de ő nemküldte el a dolgot! Pedig megbeszéltünk mindent a szállitással és a fizetéssel kapcsolatban!!! Töbször próbáltam azóta hivni de sajnos elérni nemtudom!!??
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Picit későn válaszolt a levelemre s mire visszírt ráá azaz 4 nap után arra másik előlapot szereztem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.857560.mazledek (15) (Vevő)
Negatív
2009.06.23. 23:03:10
148107102
az úrimeber elküldte a headsettet,4 napja,de aheadset kontakt hibásan érdkezett,azota probálom hivni,küldtem emailt,és sehogyan sem lehet elérni,még 2 napig probálkozok aztán betelfonálok a vaterához,hogy tiltsák le,aztán bucsut mondhat a +++ainak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.genyokapitany (133) (Vevő)
Pozitív
2009.06.23. 22:45:22
148422261
köszi!!minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Link alak! Nem ajánlom senkikek! Miután utaltam a pénz, eszébe jutott, hogy nincs is komplett háza csak előlapja, és azt sem sikerült postára adnia lassan már harmadik hete. Telefonon elérni szinte nem lehet, az e-mail címe megtelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Túl lassu volt a termék elküldésében !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A partner nem volt elérhető a megadott telefonszámon és a megadott személyes átvétel helye sem volt a valóságnak megfelelő! Csak e-mailban lehetett vele felvenni a kapcsolatot, ott pedig érdekes stílusban beszélt az emberrel, kérdésre nem válaszolt, csak a számlaszámát küldte el vagy háromszor. Talán nem meglepő hogy nem utaltam:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bátran ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Átutalás után két héttel kaptam meg az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Majdnem egy hónapot kellett várnom mire megérkezett a termék, amikor azt a megvásárlást követö 1 héten belül már befizettem. A termék nem volt eredeti csak utánzat,ami azt jelenti,hogy lényeges hiányosság adodott, ami nekem ujabb 4000 ft-os kiadást jelent. Sajnos ezt csak igy tudom értékelni, mert nem vagyok elégedett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csnperformance (33) (Vevő)
Pozitív
2009.06.18. 23:18:32
148107054
Minden ok volt! A pénzt utaltam, a termék pedig megérkezett. Pont azt kaptam amit vártam:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.223608.REALM_a (77) (Vevő)
Pozitív
2009.06.18. 22:08:38
147113383
Nagy nehezen, de végre megérkezett a vásárolt termék. Utólag okés. Amúgy rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vallserrano (19562) (Eladó)
Pozitív
2009.06.18. 17:53:41
146597965
Csak elismerően tudok nyilatkozni. Pontos, szupergyors fizetőképes vásárló. További sok sikert kívánok a piactéren. Mindenkinek ajánlhatom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött létre az üzlet ,de korrekt eladó!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
390958.jeby11 (356) (Vevő)
Pozitív
2009.06.18. 11:49:13
148532489
Minden rendben ment pontosan,időben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, bár vajszínűt szerettem volna, feketét kértem helyette.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Miután rákérdeztewm a "többféle" előlapra: Rózsaszínt szerettem volna. Ezek után hosszú idő után kaptam 1 pirosat :( Csak mert elszállt a mérgem nem küldök negatívot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel nem jött létre mert a rendelt árú már nem állt rendelkezésére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.972812.Kisfocista20 (59) (Vevő)
Pozitív
2009.06.17. 16:45:27
143504875
Minden rendben ment!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
05.18-án átutaltam a pénzt az automata értesítés alapján megadott számlára. Azóta telefonon 1 alkalommal beszéltünk, össze-vissza hazudozott, süketelt, állítása szerint feladta, amit nem tud bizonyítani. E-mailjeimre nem válaszolt. A Vatera javaslata alapján, rendőrségi feljelentést tervezek ellene tenni. Sajnos, csak késve olvastam el a negatív értékeléseit! MINDENKIT ÓVOK ETTŐL A MEGBÍZHATATLAN CSALÓTÓL! REMÉLEM ÖRÖKRE KITILITJÁK ÉS NEM ENGEDIK VISSZA SEMMILYEN NÉVVEL. SENKINEK NEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.