pitigabi (62) 91.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kedves, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9891562.balogedi_t (134) (Vevő)
Pozitív
2008.05.30. 12:30:07
362098095
Minden rendben zajlott, köszönöm. Megbízható partner, ajánlom.++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9891562.balogedi_t (134) (Vevő)
Pozitív
2008.05.30. 12:30:07
362097566
Minden rendben zajlott, köszönöm. Megbízható partner, ajánlom.++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9891562.balogedi_t (134) (Vevő)
Pozitív
2008.05.30. 12:30:07
362096908
Minden rendben zajlott, köszönöm. Megbízható partner, ajánlom.++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korreket eladó!Ajánlom mindenkinek!Köszönöm!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsirosildiko (483) (Vevő)
Pozitív
2008.04.30. 13:59:27
353945537
Gyors, kedves eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szupergyors, kedves, megbízható eladó. Nagyon köszönöm, jár a sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kirakarina (2144) (Eladó)
Negatív
2008.04.26. 15:09:00
339891099
nagyon piti vagy ahogy a neved is és nagyon hazudós, és főként nem idevaló, egyszer sem jelentkeztél ellentétben velem, remélem hamar véget ér a karriered.Senkinek nem ajánlom!!!
Másik fél: Rohadt hazug állat!A nevem kettő "t" te elmebeteg,barom!!!ÓVAKODJATOK TŐLE DE NAGYON!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5775203.ggff62_t (270) (Vevő)
Negatív
2008.04.23. 22:39:04
342082835
Még te adsz nekem negativat! Leveleimre nem válaszolsz (biztos máshol már elattad a telefont és igy akarod tisztára mosni magad). Ilyen sötét, hazug alakokat kitiltanák a Teszveszről, Nézz a tükörbe és nézd meg az én kapott értékel
Másik fél: Nem egy email írtam 1re se volt válasz!Hogy mersz negát adni te ...? Eladtam???NÉzd már meg hogy ujra hírdetésben van,mivel nem reagáltál!Érdekes a negát észre vetted!Pasi!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
És még nagyon sok pozzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!! Valami kis csodát kaptam. Bátran ajánlom mindenkinek, kapcsolattartó, gyors, megbízható, szuper eladó!!!!!!!!!!!! Mégegyszer nagyon kösssssssssssssssszi!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szívből ajánlom mindnekinek. Gyors, pontos, kapcsolattartó, rendkívül rugalmas és segítőkész. Köszönöm, hogy a helyembe hoztad a megnyert terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jo vásárlo,kedves és megbizhato,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Január 20-a óta nem tudom felvenni vele a kapcsolatot, levelekre sem reagál. Eltelt másfél hónap, elfogyott a türelmem.
Másik fél: ???
ivett7_2006 (918) (Vevő)
Pozitív
2008.02.28. 07:03:03
309997983
Megbízható,gyors,kedves,korrekt partner,kifogástalan termék.Sok+++++ ! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sandor7402 (269) (Eladó)
Pozitív
2008.02.26. 20:28:52
316298510
Minden rendben,jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors szimpatikus vevő,szívből ajánlom mindenkinek.Köszönöm a vásárlást!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pocakmano5 (2126) (Eladó)
Pozitív
2008.02.21. 21:15:55
311670702
Gyors, megbízható partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MiniMoni_2007 (223) (Vevő)
Pozitív
2008.02.21. 20:04:16
305881225
Kedves,gyors és megbízható partner.Szívből ajánlom mindenkinek.Csomagocska rendben és gyorsan megérkezett.Köszönöm a bizalmat és a szép rucikak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MiniMoni_2007 (223) (Vevő)
Pozitív
2008.02.21. 20:04:16
305885684
Kedves,gyors és megbízható partner.Szívből ajánlom mindenkinek.Csomagocska rendben és gyorsan megérkezett.Köszönöm a bizalmat és a szép rucikak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MiniMoni_2007 (223) (Vevő)
Pozitív
2008.02.21. 20:04:16
305883247
Kedves,gyors és megbízható partner.Szívből ajánlom mindenkinek.Csomagocska rendben és gyorsan megérkezett.Köszönöm a bizalmat és a szép rucikak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5893823.Lilibogi (197) (Eladó)
Negatív
2008.02.16. 11:23:59
296856025
A Kedves Vásárló engem okol amiért a külön kérésére feladott sima csomagot, nem kapta meg. Soha senkit nem csaptam még be és nem is fogok.--------
Másik fél: köszi.Ablakon kidobott pénz volt,de tanultam belőle!Többet nem veszek tőled semmit.Nem hiszek neked!Lenyultad a pénzt!Minimum visszaadnád!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5922429.boti2006 (1603) (Eladó)
Negatív
2008.02.14. 16:56:40
302061763
Sajnos az adás-vétel nem jött létre a vevő hibájából!
Másik fél: Utaltam pénzt,nem tudom,hogy hogy nem ért oda?
Kedves,gyors vevő.+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6766552.henci_2007 (1100) (Eladó)
Negatív
2008.02.11. 08:35:25
298394902
Janu.21.-e óta keresem,de választ nem kapok!Majd mikor írtam neki,hogy ha nem fizet,negát adok,egyből meg is előzött!Adott gyorsan ő egyet,minden szó nélkül!Ő nem fizet és én kapok negát,mert ő idegbeteg!Azért ezt nem vártam!
Másik fél: Idegbeteg aki ilyen stílusban üzenget!Külföldön voltam,kár hogy nincs szűrés bolondokra,mert így te nem lehetnél eladó!!És ne fenyegess hogy negát adsz,te szánalmas kis...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, korrekt, megbízható eladó! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, megbízható eladó! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, megbízható eladó! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, megbízható eladó! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7307615.fusti32_t (282) (Eladó)
Pozitív
2008.02.07. 15:32:05
299935384
Köszönöm a sok vásárlást,gyors,pontos!Sok+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, korrekt partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner, mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
family_2007 (63) (Eladó)
Pozitív
2008.02.04. 12:56:21
296378878
Minden rendben ment!Köszönöm a vásárlást!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.moniteszvesz (402) (Eladó)
Pozitív
2008.01.31. 15:16:25
295195843
Nagyon gyorsan lebonyolítottuk az üzletet.Csak++++++++++Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gazella40gazella (551) (Eladó)
Pozitív
2008.01.31. 11:44:12
295876543
Gyors pontos megbízható vevő. Szívesen ajánlom mindenkinek. Köszi a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, szívesen akánlom másoknak is ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7732478.minizsu (2952) (Eladó)
Pozitív
2008.01.29. 15:59:36
295759979
Megbízható vevő,ajánlom++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos és megbízható partner. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.