ballos (540) 96.39% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 561 | 1016 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 37 | 66 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 21 | 47 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 619 | 1129 adásvétel |
| Az eladóként kapott 343 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, pontos vevő! Köszönöm a vásárlást! Csupa+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lszilvuc (2424) (Eladó)
Pozitív
2014.02.16. 16:51:59
1858483064
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött össze, de a rendszer csak semlegeset enged adni eladóként.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kiderült, hogy fiú lesz a születendő baba.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze, de a rendszer csak semlegeset enged adni eladóként.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kiderült, hogy fiú lesz a születendő baba.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze, de a rendszer csak semlegeset enged adni eladóként.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kiderült, hogy fiú lesz a születendő baba.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze, de a rendszer csak semlegeset enged adni eladóként.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kiderült, hogy fiú lesz a születendő baba.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden szuper, csak++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Babavar1 (10657) (Eladó)
Semleges
2014.02.10. 08:43:41
1839431804
Utánanéztem az utolsó levelednek amire hivatkoztál.Abban azt kérdezted hogy megérkezett-e az utalás. Mivel nem lett postázva biztosan nem, de az értékelésedből gondolván akkor nem is utaltál. Az utalási adatokat tartalmazó levelet megkaptad, a csomagod csak az utalás beérkezését várta útra készítve. Akkor ezt én most töröltem és a terméket visszateszem hírdetésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A többi felhasználónak:
Vigyázat sunyi!
Neked:
Lehet, hogy hibáztam (bár már nem vagyok annyira biztos ebben sem), te viszont nagyon tisztességtelen voltál!
És bár az értékelésedben (szemben a leveleiddel) azt írod nem veszel semmit, erről az aukcióról megint megfeledkeztél.
Másik fél: Ne haragudj már, de én írtam neked! Attól mert te vagy az eladó, még egy levelet nyugodtan írhatnál másnak, legalább az ember tudja, mi van, és nincs ez a félre értés!! Az meg, hogy a terméket visszatetted, leszedni állítólag már nem tudod, mert van rajta licit, és én ezért kapok szar értékelést, ez b...ta ki a biztosítékot nálam, bocs ha ezek után nem akarok inkább tőled vásárolni!! A levélben írtam, hogy kell még pár terméked, és licitálnék, de az az értékelésed leadása előtt volt!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
levitian (867) (Eladó)
Semleges
2014.02.07. 11:17:40
1851394436
Az adás-vétel az én hibámból nem jött létre. Írt egy emailt, amit a levelezési rendszer nem jelenített meg nálam, ezért 10 nap után negatívra értékeltem, amit miután tisztáztuk a félreértést, ezúton semlegesre módosítok, mert időközben újraindítottam az aukciót és érvényes licit van rajta mástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én hibám volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsizsi484 (803) (Eladó)
Pozitív
2014.02.07. 10:34:47
1850032547
Gyors,pontos,megbízható,mindenkinek szívből ajánlom+++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lilien053 (512) (Eladó)
Pozitív
2014.02.03. 18:05:06
1848402374
Gyors,megbízható vásárló,mindenkinek ajánlom,csak+++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható vásárló. Csak +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DesignerMe (35) (Eladó)
Semleges
2014.01.21. 20:02:16
1835063831
Fennakadások voltak a termék átvételében, a tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szupicucc71 (1853) (Eladó)
Pozitív
2014.01.21. 19:07:56
1850500196
Minden rendben.Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Csakis ++++++++++!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szitakoto_ (41) (Eladó)
Pozitív
2014.01.16. 17:28:07
1833268886
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
doranora222 (1250) (Eladó)
Semleges
2014.01.13. 08:36:13
1843677347
Abszolút pozitív, csak a rendszer nem engedi! Megértő, megbízható partner, az én hibámból nem jött létre ez a bolt. Elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos egy másik fórumon már elvitték a terméket, az én figyelmetlenségem volt, elnézést!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
doranora222 (1250) (Eladó)
Semleges
2014.01.13. 08:35:23
1839379172
Abszolút pozitív, csak a rendszer nem engedi! Megértő, megbízható partner, az én hibámból nem jött létre ez a bolt. Elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy másik termékkel együtt vette volna ezt is, és mivel az az én hibámból nem lett teljesítve ettől a vételtől is visszalépett a vevő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, kommunikatív Vevő! Mindenkinek szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3498910.zsolti614 (447) (Eladó)
Pozitív
2013.12.29. 01:34:27
1831439819
minden rendben ment ajánlom mindenkinek bizalommal csakis pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kommunikatív vásárló! Örülök, hogy megfelelt a nadrág :)! Csupa +++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szorgoshangya76 (916) (Eladó)
Pozitív
2013.12.21. 12:53:16
1835523800
Szeretettel vissza várlak jövőre is:)++++ Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és gyors partner. Köszönöm a vásárlást. Sok+++++++++++++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szedit811 (885) (Eladó)
Semleges
2013.11.22. 21:30:05
1804339169
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert a vevő nem reagál a levelemre, pedig már lassan két hónapja, hogy megnyert nyolc aukciómat. Sajnálom, hogy mástól elvette ezzel a lehetőséget. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
szedit811 (885) (Eladó)
Semleges
2013.11.22. 21:29:36
1803936788
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert a vevő nem reagál a levelemre, pedig már lassan két hónapja, hogy megnyert nyolc aukciómat. Sajnálom, hogy mástól elvette ezzel a lehetőséget. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
szedit811 (885) (Eladó)
Semleges
2013.11.22. 21:28:51
1803933938
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert a vevő nem reagál a levelemre, pedig már lassan két hónapja, hogy megnyert nyolc aukciómat. Sajnálom, hogy mástól elvette ezzel a lehetőséget. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
szedit811 (885) (Eladó)
Semleges
2013.11.22. 21:28:22
1803904508
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert a vevő nem reagál a levelemre, pedig már lassan két hónapja, hogy megnyert nyolc aukciómat. Sajnálom, hogy mástól elvette ezzel a lehetőséget. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
szedit811 (885) (Eladó)
Semleges
2013.11.22. 21:26:48
1802863514
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert a vevő nem reagál a levelemre, pedig már lassan két hónapja, hogy megnyert nyolc aukciómat. Sajnálom, hogy mástól elvette ezzel a lehetőséget. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
szedit811 (885) (Eladó)
Semleges
2013.11.22. 21:26:03
1802860709
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert a vevő nem reagál a levelemre, pedig már lassan két hónapja, hogy megnyert nyolc aukciómat. Sajnálom, hogy mástól elvette ezzel a lehetőséget. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
szedit811 (885) (Eladó)
Semleges
2013.11.22. 21:25:09
1802793167
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert a vevő nem reagál a levelemre, pedig már lassan két hónapja, hogy megnyert nyolc aukciómat. Sajnálom, hogy mástól elvette ezzel a lehetőséget. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
szedit811 (885) (Eladó)
Semleges
2013.11.22. 21:24:16
1802791994
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert a vevő nem reagál a levelemre, pedig már lassan két hónapja, hogy megnyert nyolc aukciómat. Sajnálom, hogy mástól elvette ezzel a lehetőséget.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
anyuka802 (886) (Eladó)
Semleges
2013.11.02. 11:55:52
1794906137
Sajnos egyáltalán nem jelentkezett a kedves vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos egyáltalán nem jelentkezett a kedves vásárlózsuzsa415 (424) (Eladó)
Semleges
2013.11.01. 10:21:41
1801960034
Nem károsított meg, ezért nem adok negatívat, viszont pár kommunikáció után eltűnt, nem jött létre az adás-vétel.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
giduska65 (551) (Vevő)
Semleges
2013.11.01. 10:02:03
1810119530
Nem sikerült felvennem az eladóval a kapcsolatot
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
giduska65 (551) (Vevő)
Semleges
2013.11.01. 10:01:14
1810119122
Nem sikerült felvennem a kapcsolatot az eladóval.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem reagál a levelekre.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem reagál a levelekre.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem reagál a levelekre.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem reagál a levelekre.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő sokszori megkeresésem ellenére sem utalta át a vételárat, már 1 hónapja lejárt a licit... Teljesen NEGATÍV értékelést adok, nem értem, mit keresnek az ilyen emberek itt...
Csak -----------------------------!
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
Több mint egy hónapja vásárolta meg a terméket, de azóta sem fizette ki a vételárat, és többszöri megkeresésre sem reagált, elérhetetlen. Sajnálom de nem ajánlom, megbízhatatlan vevő.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
Több mint egy hónapja vásárolta meg a terméket, de azóta sem fizette ki a vételárat, és többszöri megkeresésre sem reagált, elérhetetlen. Sajnálom de nem ajánlom, megbízhatatlan vevő.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
Több email is írtam az átvétellel kapcsolatban, amire egyszer reagált, majd többé nem jelentkezett a kabátért, hiába kerestem. Tovább nem várok. Legalább annyit írhatott volna, hogy mégsem kell neki.
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
fkatalin75 (328) (Vevő)
Negatív
2013.10.23. 09:57:47
1808680799
A terméket személyesen szerettem volna átvenni, ugyanis a termék a lakcímemmel megegyező kerületben lett meghirdetve és így is jelöltem meg a licit leadásakor. Az eladó ezek után jelezte, hogy mégsem tudja megoldani a személyes átvételt. Az utána küldött levelemre nem válaszolt, így elállok a vásárlástól! Nem ajánlom
Másik fél: Sajnálom, kórházban voltam, ezért nem tudtam rendezni az adás-vételt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbigirl05 (867) (Vevő)
Pozitív
2013.10.21. 12:00:29
1796220764
minden rendben ment.köszönöm!gyors,korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ABSZOLÚT NEM VOLT SIKERES AZ ADÁSVÉTEL! VÉLETLENÜL EGY MEGVÁSÁROLT TERMÉKET MÁR SIKERESNEK JELÖLTEM, ÍGY A VATERA VEVŐBARÁT SZABÁLYZATA SZERINT MEGÚSZTA A NEGATÍV ÉRTÉKELÉST! TÖBB TERMÉKRE LICITÁLT ÉS TÖBBSZÖRI FELSZÓLÍTÁSRA SEM JELENTKEZETT, KAPCSOLATOT NEM KEZDEMÉNYEZETT,NEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ABSZOLÚT NEM VOLT SIKERES AZ ADÁSVÉTEL! VÉLETLENÜL EGY MEGVÁSÁROLT TERMÉKET MÁR SIKERESNEK JELÖLTEM, ÍGY A VATERA VEVŐBARÁT SZABÁLYZATA SZERINT MEGÚSZTA A NEGATÍV ÉRTÉKELÉST! TÖBB TERMÉKRE LICITÁLT ÉS TÖBBSZÖRI FELSZÓLÍTÁSRA SEM JELENTKEZETT, KAPCSOLATOT NEM KEZDEMÉNYEZETT,NEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.molnaremate_t (265) (Eladó)
Pozitív
2013.10.20. 20:34:59
1800143723
Minden rendben volt. Korrekt, megbízható vásárló. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
