946930.levainati (92) 78.4% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
martunnortun (94) (Vevő)
Negatív
2009.12.01. 20:20:29
153084990
Ez egy nem normális szemét HAZUG rosszindulatú.............................................................................. Mikor zárják már ki?
Másik fél: hazug? mit akartál 200 forintos postát? akkor keress olyat
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmilyen információt nem kaptam az átvétellel és a fizetéssel kapcsolatban, aztán meg fel van háborodva, hogy nem akarok vásárolni. Hát hogyan? Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmilyen információt nem kaptam az átvétellel és a fizetéssel kapcsolatban, aztán meg fel van háborodva, hogy nem akarok vásárolni. Hát hogyan? Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmilyen információt nem kaptam az átvétellel és a fizetéssel kapcsolatban, aztán meg fel van háborodva, hogy nem akarok vásárolni. Hát hogyan? Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semmilyen információt nem kaptam az átvétellel és a fizetéssel kapcsolatban, aztán meg fel van háborodva, hogy nem akarok vásárolni. Hát hogyan? Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semmilyen információt nem kaptam az átvétellel és a fizetéssel kapcsolatban, aztán meg fel van háborodva, hogy nem akarok vásárolni. Hát hogyan? Senkinek nem ajánlom!
Másik fél: emailjaimra nem válaszol nem is keres akkor mit vár?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékről nem voltak megfelelő információk feltüntetve, főleg a hibáiról. Lehet nekem kellett volna megkérdeznem hogy milyen állapotban van! Ugyan az adás-vétel létre jött, de elég silány volt az áru! Bocsi :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és kedves vásárló! Köszönöm szépen a vásálást!!!! Mindenkinek szívből ajánlom!!!! SOK sok sok :) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az én hibámbol nem jött összeAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++++++++++++++++++++++++Gyors,pontos, mindenkinek ajánlom!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és kedves vásárló! Köszönöm szépen a vásálást!!!! Mindenkinek szívből ajánlom!!!! SOK sok sok :) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ildiko170 (1927) (Eladó)
Negatív
2009.11.28. 16:33:09
153964197
Igéretett kaptam hogy utal de ez nem történt meg.2009.10.17.-e óta várok azt hiszem elég türelmes voltam, ha jelezte volna hogy nem tart rá igényt akkor ez most nem negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kiralylaaany (117) (Eladó)
Pozitív
2009.11.27. 09:58:31
155852729
Köszönöm a vásárlást!Kedves,megbízható,gyors, tökéletes üzleti partner!Sok-sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1089768.KANTUSKA (389) (Vevő)
Pozitív
2009.11.27. 08:21:38
154264062
ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem vétel volt! csak kép!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt,megbízható,rugalmas.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PinkyMaggie (204) (Eladó)
Semleges
2009.11.23. 15:38:47
155512750
Az átutalás még mindig nem történt meg. Én csak vártam és vártam. Nagyon megértő vagyok, ha csak egy emailt ír, hogy köszi, de mégsem kell a termék. Tényleg csak ennyi és nem haragszom meg. Kezdetben még jelentkezett, később már nem. Utánna néztem a róla alkotott véleményeket. Később értékelésben azt írja, minden rendben zajlott. Lehet összekever valakivel?:) Üdv M.
Másik fél: Közben elutaltam a vétel árat csak csúsztam kicsit
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri megkeresésemre sem reagál ,telefon kikapcsolva,másik termékén keresztűl is próbáltam vele felvenni a kapcsolatot amit kitörölt,tehát nem mondhatja,hogy nem kerestem.Közben mikor leütöttem a termékét automatikus válaszként ez jött: "3napig vagyok hajlandó várni a leütéstöl mivel foyamatosan leütik a > terméket és hetekig nem jelentkeznek elnézést a normális fizető > vásárlóktól de eladni szeretnék nem várni" Kizárni az ilyet a vateráról! TÖBBSZÖRÖS NEGATÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésem sem járt eredménnyel.Először kibúvókat keresett,majd rákérdezett miről is van szó,mert nem tudja.Kb.:2 hete felszólítottam újra,felhívva figyelmét a Vatera szabályzatára.Sem a válasz,sem a vételár nem érkezett meg azóta sem.Úgy gondolom,elolvasva róla mások negatív értékelését is,a Vaterának nem kéne megtűrnie az ilyen inkorrekt partnereket.Mások becsapása,és-elnézést a kifejezésért-hülyének nézése elegendő indok kell hogy legyen,a Vaterából való kizárására.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1059453.bartal39_v (65) (Eladó)
Pozitív
2009.11.20. 06:13:49
156685520
Gyors.Pontos!Köszi a vásárlást!Ajánlom!!!!!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
luckymariann (105) (Vevő)
Pozitív
2009.11.19. 15:20:57
156056197
Minden rendben zajlott!Szép nadrágot kaptunk!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Bátran ajánlom mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Bátran ajánlom mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket nem kaptam meg, mivel többször próbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval, de nem reagált, sem e-mailre, sem sms-re.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen pozitív partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MangoOutlet (1232) (Eladó)
Pozitív
2009.11.10. 11:57:10
155185949
Megbízható vevő,ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Korrekt eladó. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt , ajánlom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:51
153010907
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:51
153010395
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:51
154011653
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:50
154011656
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:50
154142860
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:50
154011666
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:50
153010815
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:50
154010626
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:50
154674800
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:50
153087452
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:50
154603553
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155632.fekicuka (5) (Vevő)
Pozitív
2009.11.08. 13:05:50
154142079
minden ok rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN,KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST ÉS AJÁNLOM!!!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben!korrekt partner!Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szivarvanyx (223) (Vevő)
Semleges
2009.11.06. 12:25:42
156055618
Nem jött létre az áru megvétele,de az eladó önhibáján kívül történt és előre szólt!Ezért korrekt és megbízható,hisz ez mással is előfordulhat.Így merem ajánlani ettől függetlenül másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
628537.Angeli77_v (255) (Eladó)
Pozitív
2009.11.05. 12:17:50
154945462
Minden rendben ment. Bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm!!!Nagyon szép Új árut kaptam és 1-ft-ért!!Ajánlom mindenkinek!!!A gépe nem volt jó.,de ezt jelezte nagyon korrekt:)+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
755166.fishingstore (124) (Eladó)
Pozitív
2009.11.04. 09:59:38
154937759
Köszönöm a vásárlást! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
