elek2253 (106) 97.32% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt,megbízható mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendesen postázta az árut
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TIMEJA_2008 (86) (Eladó)
Pozitív
2009.03.11. 22:11:00
566087795
Gyors,korrekt vevő csak pozitiv!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Köszi szépen.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7 napot vártam olyan termékre,amit kézhezvétel után használni sem tudtam mert kiderült,hogy nem jó.4 éve jó volt állítja,de hogy most selejt az biztos.Vissza venni nem akarja,na ja ö sem adna ki érte ennyit,ha nem jó! EZT BEBUKTAM!!!!!
Másik fél: A kultúráltsága nagyon kiütközött. Azt elfelejtette leírni, hogy kevesebb postaktg.-et fizetett, de nem baj. Remélem elégedett. Nagyon nemes bosszú volt. Garatulálok nagyon.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jagoka1984 (1362) (Eladó)
Pozitív
2009.02.13. 20:07:27
532806052
Pontos, kommunikatív teszveszes
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikatív, kedves, gyors Eladó! Minden rendben és gyorsan zajlott! Nagyon szép a cipő! Mindenkinek szívből ajánlom! Csak is +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható korrekt ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petike0611 (257) (Eladó)
Pozitív
2009.02.04. 15:38:19
530527662
Rendes,gyors vevő!Minden OK!Ajánlom mindenkinek!!+++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fehercsoki_t (660) (Eladó)
Pozitív
2009.02.02. 23:08:55
534584261
Minden rendben zajlott. Kedves. Kommunikatív. Köszönöm a vásárlást! Postáztam :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
XtraKidsClothes (1367) (Eladó)
Pozitív
2009.01.30. 13:29:47
532851987
Gyors, pontos, korrekt partner, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
17646158.mimi352 (1227) (Eladó)
Pozitív
2009.01.29. 00:22:06
531020563
Minden rendben zajlott! Megbízható ,kommunikatív vásárló!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
borsomegaheja (7701) (Eladó)
Pozitív
2009.01.28. 15:40:50
527466726
Korrekt vevő,ajánlom szeretettel és köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szokenetimi (487) (Vevő)
Pozitív
2009.01.16. 09:39:58
514311434
Gyors, pontos eladó szép áruval. Köszönöm! AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbízható partner: Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,köszönöm!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment,köszönöm!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, korrekt eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt gyors eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3120694.fogtunder_t (352) (Eladó)
Pozitív
2008.12.06. 22:24:16
473821558
minden rendben ment,köszönöm mégegyszer
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, régi vásárlónk, akivel mindig gyors, korrekt az adás-vétel. Köszönjük, hogy ismét bennünket választott:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fehercsoki_t (660) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 23:59:40
473909900
Minden rendben zajlott. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10606919.bucsus1_t (36) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 18:23:41
478129385
megbizható partner ajánlom minden tesz veszesnek sok sok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner! Ajánlom! Remélem még találkozunk! Sok+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Újra és újra...példás kapcsolattartás, gyors utalás. Csak ajánlani tudom. Köszönjük.:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Újra és újra...példás kapcsolattartás, gyors utalás. Csak ajánlani tudom. Köszönjük.:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Újra és újra...példás kapcsolattartás, gyors utalás. Csak ajánlani tudom. Köszönjük.:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vanyekantal (946) (Eladó)
Pozitív
2008.05.01. 17:45:00
346190883
Megbizható, minden rendben ment. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, kapcsolattartó partner. Örülünk, hogy a termékek elnyerték tetszését. Csak ajánlani tudom. Tőlünk jár a csillag :))Köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, kapcsolattartó partner. Örülünk, hogy a termékek elnyerték tetszését. Csak ajánlani tudom. Tőlünk jár a csillag :))Köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.