greenpack_a (23) 78.05% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
casanovaaaa (113) (Vevő)
Pozitív
2009.04.20. 19:07:15
143651099
Hibátlan minden, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben van az eladó teljesen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész, korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magdibaba984 (281) (Vevő)
Pozitív
2009.04.17. 09:57:18
143399483
Minden rendben lezajlott, gyors és korrekt volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magdibaba984 (281) (Vevő)
Pozitív
2009.04.17. 09:54:24
143400262
Én mindenképpen ajánlom, pozitív tapasztalatom van az eladóval. Korrekt termékek, korrekt árakon, gyors tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magdibaba984 (281) (Vevő)
Pozitív
2009.04.17. 09:54:24
143400278
Én mindenképpen ajánlom, pozitív tapasztalatom van az eladóval. Korrekt termékek, korrekt árakon, gyors tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magdibaba984 (281) (Vevő)
Pozitív
2009.04.17. 09:54:24
143378490
Én mindenképpen ajánlom, pozitív tapasztalatom van az eladóval. Korrekt termékek, korrekt árakon, gyors tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magdibaba984 (281) (Vevő)
Pozitív
2009.04.17. 09:53:15
143399485
Nekem csak pozitív tapasztalatom van az eladóval, ezek alapján én ajánlom! A termékek is rendben vannak, és gyorsan lezajlott a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív, mert válaszolt, de negatív, mert nem volt meg az a könyv, amit hirdetett . . . .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitív amennyiben válaszolt a leütésemre, de negatív, amnnyiben nem volt meg neki az a könyv amit hirdetet. Én meg már örültem, hogy megtaláltam . . . .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó olyan árut hirdetett meg eladásra, amely nem volt a birtokában, ezért az adásvétel nem jött létre, második levelemre nem is válaszolt. Mivel az eljárás mind a Vatera szabályzatával, mind a Ptk.-val ütközik kénytelen vagyok negatívat adni és a Vaterának a szabálytalanságot jelezni.
Másik fél: Kedves Lesusius,elnézést,hogy csak most reagálok a visszajelzésére,cégünk apparátusa nincs még teljesen kiépítve.Megértem felháborodását.Az egy hónapos időszak egy teszt fázis volt,megpróbáltuk feltenni több ezer terméket.Bemutatkozó szövegükben beírtuk,hogy változó raktárkészlettel dolgozunk.Kezdő vaterás-ként nem számoltunk nagyon sok felmerült olyan problémával,amit nem tudtunk kiküszöbölni.Igen, hiányosságaink voltak az ilyen irányú kereskedelemben.Azóta átgondoltuk a helyzetet.Szeretnénk újra termékeinket feltenni.Hogy ezt megtehessük,szükségünk lenne az Ön semleges értékelésére.Köszönöm,hogy elolvasta válaszomat.Üdvözlettel,Monika,GreenPackBiosystem
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló minőségű termék!!Kedves,segytőkész partner!!!Szívből ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, szimpatikus partner, korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
