Mina-34 (35) 97.3% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kár, hogy nincs most futó aukciód! Szívesen üzleteltem Veled! Remélem még találkozunk! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm! Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, rugalmas eladó. Pontos, megbízható. Örülök, hogy üzleteltünk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó vásárló..köszönöm szépen," remélem minden rendben"..Köszönöm...ajánlom mindenkinem 100% -osan..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyfilivi (1316) (Vevő)
Pozitív
2008.03.05. 13:27:06
312404377
Örülök,hogy üzleteltünk,kedves és megbízható vagy,szép áruval.Köszi mindent.+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyfilivi (1316) (Vevő)
Pozitív
2008.03.05. 13:27:06
312409889
Örülök,hogy üzleteltünk,kedves és megbízható vagy,szép áruval.Köszi mindent.+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyfilivi (1316) (Vevő)
Pozitív
2008.03.05. 13:27:06
312413624
Örülök,hogy üzleteltünk,kedves és megbízható vagy,szép áruval.Köszi mindent.+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyfilivi (1316) (Vevő)
Pozitív
2008.03.05. 13:27:06
317393453
Örülök,hogy üzleteltünk,kedves és megbízható vagy,szép áruval.Köszi mindent.+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyfilivi (1316) (Vevő)
Pozitív
2008.03.05. 13:27:06
312411722
Örülök,hogy üzleteltünk,kedves és megbízható vagy,szép áruval.Köszi mindent.+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyfilivi (1316) (Vevő)
Pozitív
2008.03.05. 13:27:06
312402166
Örülök,hogy üzleteltünk,kedves és megbízható vagy,szép áruval.Köszi mindent.+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyfilivi (1316) (Vevő)
Pozitív
2008.03.05. 13:27:05
312396168
Örülök,hogy üzleteltünk,kedves és megbízható vagy,szép áruval.Köszi mindent.+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyfilivi (1316) (Vevő)
Pozitív
2008.03.05. 13:27:05
312399925
Örülök,hogy üzleteltünk,kedves és megbízható vagy,szép áruval.Köszi mindent.+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyfilivi (1316) (Vevő)
Pozitív
2008.03.05. 13:27:05
312386591
Örülök,hogy üzleteltünk,kedves és megbízható vagy,szép áruval.Köszi mindent.+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyfilivi (1316) (Vevő)
Pozitív
2008.03.05. 13:27:05
312393137
Örülök,hogy üzleteltünk,kedves és megbízható vagy,szép áruval.Köszi mindent.+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lizababa2006 (366) (Vevő)
Pozitív
2008.03.03. 17:02:02
311273301
Megbízható partner. Ajánlom másnak is.Minden redben volt.Köszönöm Mina
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és korrekt eladó. Köszönöm a ruhát. Sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és korrekt eladó. Köszönöm a ruhát. Sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,megbízható.Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves gyors +++++++++++++++ köszönöm nagyon szép a nadrág!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, rendkívül gyors, korrekt eladó. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, rendkívül gyors, korrekt eladó. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Gyors, pontos. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, +bíz6ó, gyors és kapcsolattartó eladó - köszönöm a felsőt! ajánlom Mindenkinek! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható, gyors és kapcsolattartó eladó - köszönöm az üzletet! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves rendkivüli rugalmas szimpatikus eladó,kiváló termékekkel.Köszönöm !:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, mert korrekt, gyors, szimpatikus eladó. Maximálisan elégedett vagyok. Remélem még "találkozunk"!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csucsubaba (829) (Eladó)
Pozitív
2008.02.13. 09:15:31
302776664
Örülök, hogy én adhatom az első értékelést. Anita végtelenül kedves, közvetlen, jó kapcsolattartó teszveszes. Másoknak is bátran ajánlom őt! További sok jó tapasztalatot a teszveszen! :) *****
Másik fél: Köszönöm az értékelést, igyekszem hű maradni hozzá! :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
