barkoczi82 (884) 96.61% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 911 | 1036 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 133 | 135 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 32 | 34 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1076 | 1205 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1113 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt partner, minden a megbeszéltek szerint történt, a termékek is megfelelnek a hirdetésben megadottakkal, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, minden a megbeszéltek szerint történt, a termékek is megfelelnek a hirdetésben megadottakkal, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru még nem érkezett meg, de sajnos a szabályzat szerint értékelnem kell. Rendelés, fizetés október 10-én megtörtént, a visszajelzés alapján legkésőbb okt.21-én került feladásra a csomag külföldön. Azóta 30 munkanap telt el, tehát a legrosszabb esetben is félidőben vagyunk a maximális szállítási idő tekintetében. Mivel ezt a leírásban és mailben is korrekten leírta az eladó, így várok türelmesen. A kommunikáció rendben volt. Kár, hogy már értékelni kell az áru érkezése előtt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megrendelt termék még nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megérkezett, szép termék köszönöm a cipőt ajánlom másoknak is!! :) POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos még nem érkezett meg a rendelt termék, igy nem áll még módomban értékelni. Remélem minden rendben lesz és ajánlatom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem jött létre a tranzakció, saját hibából. (jobb ajánlatot találtam)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:37884099 (10) (Vevő)
Pozitív
2016.11.23. 20:27:52
2384540864
Nagyon segítőkész az eladó, rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, megbízható partner, remekül kommunikál, a termék tökéletes, köszönet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.üdv.Mivel az áru még szállítás alatt van ezért ezzel kapcsolatos értékelést nem tudok adni,de a kapcsolat felvétel a befizetés után gyorsan megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.üdv.Mivel az áru még szállítás alatt van ezért ezzel kapcsolatos értékelést nem tudok adni,de a kapcsolat felvétel a befizetés után gyorsan megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.üdv.Mivel az áru még szállítás alatt van ezért ezzel kapcsolatos értékelést nem tudok adni,de a kapcsolat felvétel a befizetés után gyorsan megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.üdv.Mivel az áru még szállítás alatt van ezért ezzel kapcsolatos értékelést nem tudok adni,de a kapcsolat felvétel a befizetés után gyorsan megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszörösen korrekt és kedves eladó. Kommunikáció jeles, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.14115436.Vali80 (4) (Vevő)
Negatív
2016.11.07. 07:56:00
2339717645
A 2016.09.08-án rendelt polók a mai napig nem érkeztek meg, pedig már 2 hónap eltelt!
Ezáltal a termékről, a tranzakcióról, a szállításról és csomagolásról véleményt mondani nem tudok.
Az eladónak kétszer is írtam mail-ben, hogy a pólók mikorra várhatók mindkét alkalommal ugyanazt a sablon szöveget küldte el!
A termék nyomon követéséhez még egy követési számot sem adott meg, hogy megnézhessem merre jár az általam kifizetett áru, amit ő rendelt meg külfdöldről.
Másik fél: Nem szívesen hazudtolom meg hölgyem, de a csomaghoz már küldtünk csomagszámot az elmúlt hétvégén, a rendelés kezdő napjának nem a megrendelést, hanem a kifizetést vesszük alapul, a szállítási idő pedig adott volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hatuliostvan (1) (Vevő)
Pozitív
2016.10.26. 22:49:06
2352216629
Minden rendben zajlott. Megbízható korrekt eladó. ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hatuliostvan (1) (Vevő)
Pozitív
2016.10.26. 22:49:05
2339850566
Minden rendben zajlott. Megbízható korrekt eladó. ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
igneczijolan65 (27) (Vevő)
Pozitív
2016.10.25. 18:48:13
2344534955
Az áru még nem érkezett meg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
igneczijolan65 (27) (Vevő)
Pozitív
2016.10.25. 18:44:26
2362984520
Még nem érkezett meg az áru ezért nem tudok pontos értékelést irni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel,közös megegyezéssel nem jött létre a vevő kérésére. Köszönet az eladónak a megértésért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kaptam még meg a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször vásároltam már, megbízható kommunikatív eladó, valóban minőségi termékek érkeznek megéri az úrtól vásárolni, nagyon más kategória mint a megszokott kínai gagyidömping. Az viszont tény, és el kell mondanom, hogy inkább a minőség színvonala, nem pedig a gyorsaság a szempont, ki kell várni az érkezését rendesen, de megéri... :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem tudom értékelni az adás-vételt mivel még nem kaptam meg az árút. A megrendelés visszaigazolása óta nincs semmilyen információm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dezs0apolip (15) (Vevő)
Semleges
2016.08.22. 19:03:15
2323528808
Marc 24-en rendeltem 1 feher Ck kabatot aug 10en kaptam kezhez.iszonyatosan sokat kellett ra varnom boven a megadott hataridon felul.A termek amugy kivalo valoszinuleg nem eredeti de iszonyatosan jo minosegi munka nincsenek bena varrasok ki logo szalak az anyaga nem valami gagyi kinai tapintasra is erezni hogy nagyon jo minosegu kinezetre 100% ugyanaz mint a kepen teljes mertekig elegedett vagyok vele ennyi penzert vetek kihagyni egyedul a horribilis az 5 honapos varakozasrt adok semlegest :/
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lehnerzsolt197 (33) (Vevő)
Pozitív
2016.08.12. 06:47:43
2302193519
Jó eladó javaslom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors megbízható partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.POZITÍV ++++++ Igen korrekt, igen megbízható partner, többször vásároltam már tőle. Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.POZITÍV ++++++ Igen korrekt, igen megbízható partner, többször vásároltam már tőle. Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.POZITÍV ++++++ Igen korrekt, igen megbízható partner, többször vásároltam már tőle. Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék az igért időponthoz képest lényegesen gyorsabban megérkezett es nagyon szép!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nincs mit értékelnem ,még nincs áru!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
omnia177 (9869) (Eladó)
Pozitív
2016.07.23. 15:50:01
2294522249
Maximálisan korrekt partner, csak ajánlani tudom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket ugyan még nem kaptam meg, ám az Eladó biztosított arról hogy minden rendben lesz! Én megelőlegezem a pozitív értékelést mondván hogy most már sajnos az időkorlát miatt kénytelen vagyok értékelni, és bízom a vásárlás sikeres létrejöttében!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Deltastore (41) (Eladó)
Pozitív
2016.06.23. 08:52:44
2280414977
minden rendben ment, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt eladó, mindenkinek ajánlom!!!4
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket február 8-án kifizettem, és június 15-én érkezett meg. Hamisítványt kaptam, amelynek a színe sem stimmelt. Feljelentést tettem.
Másik fél: Eredeti terméket kapott, a színe is stimmelt, a szürke az szürke nincs mit rágódni ezen. A késés igaz, sajnos nem rajtam múlt, de nyomkövetéssel együtt tájékoztatva lett róla.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Koszonom szepen a rugalmassagat, nagyon elegedett vagyok a termekkel, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem kaptam meg az árut, de gondoltam hogy a legritkább esetek közé tartozva a 60. nap környékén kapom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Másodszor is vásároltam, az áru mindenben megfelel az elvárásoknak, az eladó korrekt és kommunikatív, mindenkinek tiszta szívvel ajánlom!!!!!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mrsbandreasm (103) (Vevő)
Semleges
2016.06.03. 19:23:13
2232776618
Sajnos érdembeli értékelést nem tudok tenni,mert kb.2 hónapja nem érkezett meg a megrendelt termék.Az eladó nagyon kedves és előzékeny.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon lassan jött meg a termék, de biztosan nem az eladó hibájából. Amúgy mindig értesített ha valami történt az ügyben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék egyelőre még nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindennel elégedett voltam, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
toydolls77 (14) (Vevő)
Semleges
2016.05.24. 21:26:18
2226861755
A termék még nem érkezett meg. A rendelésem óta 30 munkanap telt el. A hirdetővel folyamatosan tartom a kapcsolatot,elmondása szerint a rendelésem folyamatban van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Kedves, gyors, pontos! Mindenkinek ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elálltam a vásárlástól,amit az eladó elfogadott! Tehát megértő,kedves eladó! Így csak ajánlani tudom! A termékről így sajnos nem tudok információt szolgáltatni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
opelvectrab_a (32) (Vevő)
Pozitív
2016.05.14. 17:38:10
2227449491
A sapka a vártnál hamarabb érkezett meg! Gyors és pontos volt,jó vaterás,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden tökéletes volt, a termék tökéletes. Az eladó segítőkész mindenkinek csak ajánlani tudom. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható és megértő partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
