pupu48 (130) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Druskoczine (4246) (Eladó)
Pozitív
2009.12.23. 13:30:20
159204869
Minden rendben ment! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajŕnlom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors,kedves,pontos partner! Köszönöm a vásárlást!++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
582215.Casady (111) (Eladó)
Pozitív
2009.12.21. 17:59:57
159425171
gyors pontos megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben, gyorsan zajlott minden. Köszönöm! Elnézést az értékelés késéséért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel gyorsan és pontosan lezajlott, korrekt partner.Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
harmatmaci (3505) (Vevő)
Pozitív
2009.12.16. 13:48:44
157315379
Minden oké volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az áru megérkezett ,nem történt baja,nagyon szép áru,remélem a fiam is örülni fog neki!köszönöm!++++++++++++++++++!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható Vaterás, csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendeben ment gyors megbízható korrekt partner Szivből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendeben ment gyors megbízható korrekt partner Szivből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, szuper partner!Maximálisan korrekt. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Korrekt, lehet vele üzletelni!!!!!!! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pequenina_a (354) (Vevő)
Pozitív
2009.11.24. 20:24:11
155986715
Minden maximálisan rendben volt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pequenina_a (354) (Vevő)
Pozitív
2009.11.24. 20:24:11
155986699
Minden maximálisan rendben volt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben lezajlott, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó hozzáállása nagyon pozitív az áru nagyon szép.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó hozzáállása nagyon pozitív az áru nagyon szép.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan pozitív!!! Nagyon kedves, megértő partner!! Szívből ajánlom!!!! A póló nagyon édes, a tulajdonosa odavan érte:O)!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bussineswomen (681) (Vevő)
Pozitív
2009.11.17. 19:59:19
155986465
Minden rendben zajlott!Ajnálom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,korrekt vaterás.Csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és megértő partner! Szívesen ajánlom!!! Köszönök mindent :O)!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon Korrekt,Kedves,Pontos Vaterás!!!!!!!!!!!!!!!Mindenkinek tiszta szívből Ajánlom!! Maximális +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors maximálisan megbízható vaterás, ajánlom mimdenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó kapcsolattartó partner. Szívből ajánlom. +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott, gyors és pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben csak ajánlani tudom.Rendes,korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, minden rendben volt!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt ,gyors mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1039501.GazdagAniko (19) (Vevő)
Pozitív
2009.11.12. 12:16:15
155986766
Minden okes volt gyor korrekt ajanlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható,pontos vaterás. ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
................
Másik fél: Azért kapok semleges értékelést mert leütés után 12 órával már a kezedben volt a vételár?Hát akkor köszönöm!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zoltangabordr (258) (Vevő)
Pozitív
2009.11.02. 22:24:58
155984778
Gyors,pontos,megbízható.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
399051.tintin01 (623) (Eladó)
Pozitív
2009.10.27. 12:51:29
153508605
Köszi a vásárlást! Minden rendben ment, kedves, megbízható partner! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++POZITIV+++++++++Sajnos rendszer nem engedi a pozitiv értékelést , de a vevő 100%-ossan megbizható, korrekt, gyors partner!! Az aukció lejárta után egyből telefonon keresett az adás-vétel lebonyolitása végett, de sajnos nem tudtunk eggyező időpontot megbeszéni és neki 2 napra rá elkellett utaznia 3 hétre , én sajnos annyi időt nem tudtam várni így az én hibámból is hiusult meg az adás-vétel!Kevés ilyen becsületes vaterással találkoztam ,mindenkinek tiszta szivből csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ++++++++++++++++POZITIV++++++++++++++++++Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
+++++++++POZITIV+++++++Sajnos rendszer nem engedi a pozitiv értékelést , de a vevő 100%-ossan megbizható, korrekt, gyors partner!! Az aukció lejárta után egyből telefonon keresett az adás-vétel lebonyolitása végett, de sajnos nem tudtunk eggyező időpontot megbeszéni és neki 2 napra rá elkellett utaznia 3 hétre , én sajnos annyi időt nem tudtam várni így az én hibámból is hiusult meg az adás-vétel!Kevés ilyen becsületes vaterással találkoztam ,mindenkinek tiszta szivből csak ajánlani tudom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: +++++++++++++++++POZITIV++++++++++++++++Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos rendszer nem engedi a pozitiv értékelést , de a vevő 100%-ossan megbizható, korrekt, gyors partner!! Az aukció lejárta után egyből telefonon keresett az adás-vétel lebonyolitása végett, de sajnos nem tudtunk eggyező időpontot megbeszéni és neki 2 napra rá elkellett utaznia 3 hétre , én sajnos annyi időt nem tudtam várni így az én hibámból is hiusult meg az adás-vétel!Kevés ilyen becsületes vaterással találkoztam , mindenkinek tiszta szivből csak ajánlani tudom!!:)+++++++POZITIV++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőt csak ajánlani tudom mindenkinek!!! :)Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
++++++++POZITIV++++++ Sajnos rendszer nem engedi a pozitiv értékelést , de a vevő 100%-ossan megbizható, korrekt, gyors partner!! Az aukció lejárta után egyből telefonon keresett az adás-vétel lebonyolitása végett, de sajnos nem tudtunk eggyező időpontot megbeszéni és neki 2 napra rá elkellett utaznia 3 hétre , én sajnos annyi időt nem tudtam várni így az én hibámból is hiusult meg az adás-vétel!Kevés ilyen becsületes vaterással találkoztam , mindenkinek tiszta szivből csak ajánlani tudom!!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mindenkinek csak ajánlani tudom a vevőt!!!!!++++POZITIV+++++Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Abszolút elégedett vagyok, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható!Ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben .köszönöm .üdv jaksi71
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben .köszönöm .üdv jaksi71
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben .köszönöm .üdv jaksi71
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
21558.pipike_v (5) (Eladó)
Pozitív
2009.08.21. 13:43:30
151042503
Köszönöm a vásárlást.Gyors és kedves vásárló,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A legjobbat mondhatom,,gyors,pontos,preciz gondos csomagolás.Abszolute pozitiv.Ajánlom bátran.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
