bekehunor (52) 96.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott, korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dinnyeee78 (3045) (Eladó)
Pozitív
2009.08.26. 14:11:04
151258957
Minden rendben zajlott, megbízható, gyors vevő. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm. Pozitív értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbiegirl19_v (14) (Eladó)
Negatív
2009.08.15. 23:27:26
150683569
Kikérem magamnak ezt a hangnemet!A pénzedet visszautaltam,másfelől,mindenről tájékoztattalak,hogy mikor tudok hazamenni!Sőt,még én tájékoztattalak kedvezőbb lehetőségekről is,holott egy szó nélkül küldhettem volna azt,amit megnyertél!
Másik fél: Hat... Nem eppen igy volt. Ha nem torlik a negativat, akkor elkuldom az egesz levelezest. Sot... Kiteszem ide, nem problema. Egyebkent, akit erdekel, meg lehet nezni, van meg nehany negativ... Ugyanlyen okbol kifolyolag. Csak ugye, az ember talan meg a sajat hibajabol sem hajlando tanulni... Elegge komolytalan a holgy.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
weronique_a (94) (Eladó)
Pozitív
2009.08.13. 22:09:57
151602460
Minden rendben zajlott!! Kedves, gyors, megbízható vevő! Csak ajánlani tudom mindenkinek! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
weronique_a (94) (Eladó)
Pozitív
2009.08.13. 22:09:57
151654967
Minden rendben zajlott!! Kedves, gyors, megbízható vevő! Csak ajánlani tudom mindenkinek! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
weronique_a (94) (Eladó)
Pozitív
2009.08.13. 20:11:18
151585188
Minden a legnagyobb rendben ment!! Kedves, megbízható, pontos vevő! Csak ajánlani tudom! Remélem még összefutunk itt!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pcdiszkont (2269) (Eladó)
Pozitív
2009.08.11. 21:48:02
150720013
Gyorsan és gördülékenyen zajlott le az adásvétel. Bátran ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
163428.gyogykleopatra (160) (Eladó)
Pozitív
2009.08.09. 11:11:34
150994441
Nagyon gyors, korrekt, kedves Vaterás! Bátran ajánlom mindenkinek!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt Vásárló. Mindenkinek ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
starsplash01 (282) (Eladó)
Pozitív
2009.04.27. 11:25:19
142111155
Gyors, pontos partner, ajánlom mindenkinek, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható vevő. Mindenkinek ajánolm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
