szemika (1113) 99.82% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1115 | 1675 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1124 | 1686 adásvétel |
| Az eladóként kapott 450 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben zajlott,ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan pozitív.Minden rendben zajlott ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rozsadivat52 (376) (Eladó)
Pozitív
2014.02.22. 17:45:40
1856303720
Ajánlom minden kedves eladónak rendes vásárló !!! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rozsadivat52 (376) (Eladó)
Pozitív
2014.02.22. 17:45:40
1855690028
Ajánlom minden kedves eladónak rendes vásárló !!! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ajánlom.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ajánlom.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ajánlom.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan zajlott. Köszönöm! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.karmasangye (140) (Eladó)
Pozitív
2014.01.31. 10:37:29
1850225546
Csak ajánlani tudom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment ajánlom mindenkinek az eladót
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, kedves vevő. Csak+++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.agerencs (7719) (Eladó)
Pozitív
2013.12.20. 09:35:20
1806766502
minden rendben ment, csak ajanlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment gyors kedves eladó a leírásnak megfelelő áruval szívesen ajánlom mindenkinek köszönöm+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,gyors eladó,mindent meg lehet vele beszélni!A ruhák pedig mindig gyönyörűek!Csak ajánlani tudom!Én biztosan visszatérek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,gyors eladó,mindent meg lehet vele beszélni!A ruhák pedig mindig gyönyörűek!Csak ajánlani tudom!Én biztosan visszatérek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,gyors eladó,mindent meg lehet vele beszélni!A ruhák pedig mindig gyönyörűek!Csak ajánlani tudom!Én biztosan visszatérek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors eladó,mindent meg lehet vele beszélni!A ruhák pedig mindig gyönyörűek!Csak ajánlani tudom!Én biztosan visszatérek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,gyors eladó,mindent meg lehet vele beszélni!A ruhák pedig mindig gyönyörűek!Csak ajánlani tudom!Én biztosan visszatérek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Aliaskiller (226) (Eladó)
Pozitív
2013.12.11. 06:37:02
1837254560
Super gyors vaterás! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan elégedett vagyok, nagyon szép, köszönöm szépen, csak ajánlani tudom az eladót!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megkaptam a babakocsit nagyon klassz, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.balasajanos (190) (Eladó)
Pozitív
2013.12.02. 15:48:46
1833053159
Minden a megbeszéltek szerint volt, jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kedves, villámgyors eladó. Köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, kedves, megbízható vevő, szívesen ajánlom ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mokamano007 (119) (Vevő)
Pozitív
2013.11.23. 19:46:21
1820255858
Megkaptam a terméket, az adás-vétel rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A világ legrugalmasabb, legkedvesebb eladója! Nagyon szépen köszönöm a gyönyörűséget! Mindenkinek ilyen eladót kívánok! :-) ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nestavaro (6325) (Eladó)
Pozitív
2013.11.19. 18:08:13
1822757120
Megbízható! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható vevő, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jatekcenter (5483) (Eladó)
Pozitív
2013.11.18. 11:20:21
1830077417
gyors,kapcsolattartó partner!!a csomag elindult!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép kardigánokat kaptam, köszönöm!!! 100%
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors partner, ajánlom! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors, pontos eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csszorsi86 (125) (Eladó)
Pozitív
2013.11.14. 12:12:00
1817646902
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, a játék valóban nagyon szép állapotú! Megbízható, korrekt eladó!köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint ment. Korrekt vevő,ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt. extra gyorsan ideért! köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan meg vagyok elégedve! Nagyon szép terméket kaptam! Köszönöm! :) Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors és megbízható partner- szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, szimpatikus partner, szép cipők, szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kissmonyesz (24) (Vevő)
Pozitív
2013.10.14. 22:22:33
1806827942
Minden rendben és gyorsan zajlott. Gyorsan reagáló, kedves eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kissmonyesz (24) (Vevő)
Pozitív
2013.10.14. 22:22:17
1806827450
Minden rendben és gyorsan zajlott. Gyorsan reagáló, kedves eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kissmonyesz (24) (Vevő)
Pozitív
2013.10.14. 22:22:01
1806827141
Minden rendben és gyorsan zajlott. Gyorsan reagáló, kedves eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.matokatalin (3802) (Eladó)
Pozitív
2013.10.10. 19:05:09
1814593016
Minden a legnagyobb rendben volt az adásvétel során. Gyors, pontos, korrekt és megbízható üzleti partner. Mindenkinek meleg szívvel ajánlom. Köszönöm szépen a vásárlást! Csakis ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Matchboxvadasz (923) (Vevő)
Pozitív
2013.10.09. 13:34:59
1808009702
Minden OK! Köszi! Sok-sok ++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos vásárló. Úton a csomag. Köszönöm még egyszer. ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.