Kidmode03 (1131) 99.74% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1130 | 2267 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1142 | 2279 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1261 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott, kiváló eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, kiváló eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, kiváló eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, kiváló eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, kiváló eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindrn rendben volt. Pár darab igencsak játszós, de egy 20 db-os csomagban elfér ezen az áron.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szakacsm76 (260) (Vevő)
Pozitív
2019.02.12. 20:43:50
2696048009
Minden rendben ment. Köszönöm. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elfrigesso (920) (Vevő)
Pozitív
2019.01.30. 16:13:28
2708784776
Minden rendben ment+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elfrigesso (920) (Vevő)
Pozitív
2019.01.30. 16:13:28
2713089326
Minden rendben ment+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elfrigesso (920) (Vevő)
Pozitív
2019.01.30. 16:13:28
2708794670
Minden rendben ment+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elfrigesso (920) (Vevő)
Pozitív
2019.01.30. 16:13:28
2708793818
Minden rendben ment+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bkkrisztatsz (0) (Vevő)
Pozitív
2019.01.23. 22:25:18
2713088966
Nagyon ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.garadnayg_t (285) (Vevő)
Pozitív
2019.01.10. 06:48:13
2713089305
Minden rendben ment. Korrekt, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép nadrágot kaptam, gondosan csomagolva és gyorsan postázva. Gyors, pontos Eladó; ajánlom Őt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon tetszik, megfelelő mindenben a vásárolt termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, nagyon köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bmonika1007 (221) (Vevő)
Pozitív
2019.01.02. 09:13:08
2708010605
Minden rendben volt, ajánlom. +++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan ment, a sínadrág teljesen megfelel a képeknek és a leírásnak, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Kapcsolattartó, megbízható eladó, akihez jó visszatérni! Csak ajánlani tudom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Kapcsolattartó, megbízható eladó, akihez jó visszatérni! Csak ajánlani tudom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Kapcsolattartó, megbízható eladó, akihez jó visszatérni! Csak ajánlani tudom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Kapcsolattartó, megbízható eladó, akihez jó visszatérni! Csak ajánlani tudom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Kapcsolattartó, megbízható eladó, akihez jó visszatérni! Csak ajánlani tudom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Kapcsolattartó, megbízható eladó, akihez jó visszatérni! Csak ajánlani tudom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Kapcsolattartó, megbízható eladó, akihez jó visszatérni! Csak ajánlani tudom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Kapcsolattartó, megbízható eladó, akihez jó visszatérni! Csak ajánlani tudom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható eladó. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm az árut!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható eladó. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm az árut!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kedves, megbízható eladó, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.habiskinga (256) (Vevő)
Pozitív
2018.12.13. 12:12:16
2703581906
Korrekt, megbízható, rugalmas eladó, köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt :) köszönöm a szép ruhákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.