netrade_a (746) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 750 | 852 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 51 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 805 | 911 adásvétel |
| Az eladóként kapott 821 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Gyors,korrekt Partner! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Vaterás,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.viaszalexandra (22) (Vevő)
Pozitív
2011.12.19. 19:09:26
1517996525
Köszönöm!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Anonymus65 (184) (Vevő)
Pozitív
2011.12.19. 17:50:17
1522540769
Minden rendben zajlott. Megbízható, gyors vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, gyorsan zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható, gyors Partner. Ajánlom másoknak is. Köszönöm. Kellemes Karácsonyi ünnepeket!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Ajánlom másoknak is!!!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SOKALLTAM A POSTA KÖLTSÉGET,DE EGYEBEKBEN MEGBÍZHATÓ ELADÓ,AJÁNLOM! NEM SZERET LEVELEZNI!A KÜLÖNBÖZETET UTALOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt eladó.Mindenkinek ajánlom.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, korrekt csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
drbardoczi (583) (Vevő)
Pozitív
2011.12.19. 12:15:17
1520238515
Pontos,korrekt partner,csak ajánlani tudom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.till_vadasz_agi (161) (Vevő)
Semleges
2011.12.19. 11:13:33
1516532033
No comment....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ktibor00_t (772) (Vevő)
Pozitív
2011.12.19. 10:02:54
1518375032
Megbízható partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható Partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++minden ok,korrekt vaterás,ajánlom ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nincs mit hozzátennem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Oroszlan0729 (57) (Vevő)
Pozitív
2011.12.19. 07:47:54
1523115929
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó. Segítőkész, pontos. Ajánlati tudom bárkinek!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6DB ÉGŐSORT VETTÜNK,EBBŐL EGY SELEJT VOLT.AZ ELADÓ CSERÉT ÍGÉRT ,EGY HETE VÁROM A CÍMET AHOVA VISSZA KÜLDHETNÉM DE AZÓTA SEM KAPTAM MEG!!!!!!!!(LEHET NEM IS FOGOM)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, rugalmas partner. Ajánlom, mindenkinek, további sikeres adás-vételt! Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SZUPER korrekt,gyors partner, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
o.k.+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lettuscicus (12) (Vevő)
Pozitív
2011.12.18. 19:33:03
1513290995
Minden rendben volt, azt kaptam, amit vártam. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mariann217 (130) (Vevő)
Pozitív
2011.12.18. 19:26:45
1513928522
Minden rendben ment elégedett voltam mindennel csak ajánlom..++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, korrekt csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kameniczki01 (32) (Vevő)
Pozitív
2011.12.18. 19:02:56
1511613194
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbizható,csak ajánlani tudom mindenkinek.Sok+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors partner. Még aznap át tudtam venni a terméket. mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.munkacsieva (47) (Vevő)
Semleges
2011.12.18. 14:10:20
1515414683
Az én hibámból eredt, hogy meghiúsult a vásárlás, mert rossz terméket tettem a kosaramba. Szándékomban állt ezt helyrehozni, de az eladó sokára reagált, és a legutóbbi kérésemre még mindig nem jött válasz. Így nem tudok mást tenni, mint sikertelennek venni a tranzakciót, ugyanis a terméket karácsonyra készültem megvenni. Kölcsönös kommunikáció nélkül ez nem fog menni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
majdnem minden ok.................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hornyiklaszlo (173) (Vevő)
Pozitív
2011.12.18. 12:39:49
1521514163
korrekt, megbízható ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Köszönöm++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szentegyhaza (329) (Vevő)
Pozitív
2011.12.17. 18:03:04
1517127590
Minden rendben ment! 5 csillagos vaterás --> a termékkel kapcsolatban felmerült egy probléma, az eladó pedig készséges volt és kicserélte! Kommunikatív és rugalmas partner, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.