netrade_a (746) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 750 | 852 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 51 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 805 | 911 adásvétel |
| Az eladóként kapott 821 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, mindenkinek ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SOK ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru megérkezett, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! sok ++++++++++++++ ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlani tudom,sok+++Az égősor épségben megérkezett köszönöm.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt gyors, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden szuper:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmas, korrekt, megbizható partner,mindenkinek szívből ajánlom,nem fog csalódni a minőség fantasztikus.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.240 LED-es jégcsap izzót rendeltem, gyönyörű, pont amilyent akartam, a legjobb választás. Minőségi, nem gagyi. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner. Minden rendben volt. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2377762.cinsela (1) (Vevő)
Pozitív
2011.12.16. 17:16:17
1513889051
e l é g e d e t t vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletesen rendben minden. Nagyon köszönöm. Nagyon szép!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó 100%++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Udvarias és gyors eladó.Kifogástalan terméket kaptam.Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Udvarias és gyors eladó.Kifogástalan terméket kaptam.Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper eladó!!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,korrekt,segítőkész partner.Teljesen megfelelnek a termékek a leírtaknak.Köszönöm.Mindenkinek ajánlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,korrekt,segítőkész partner.Teljesen megfelelnek a termékek a leírtaknak.Köszönöm.Mindenkinek ajánlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, pontos eladó, csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örülök, hogy időben megérkezett a termék, és nagyon meg vagyok elégedve a minőségével is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt eladó, bátran ajánlom mindenkinek a vele való üzletelést!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Másnak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm szépen! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlót, tökéletes volt .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agytraktor56 (71) (Vevő)
Pozitív
2011.12.15. 20:12:35
1515041006
Nagyon korrekt, segítőkész, igazi Vaterás.Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katatimea_v (29) (Vevő)
Pozitív
2011.12.15. 19:33:18
1516021085
Gyors, korrekt partner.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Korrekt, rendes partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
goldman94 (163) (Vevő)
Semleges
2011.12.15. 16:22:47
1513083935
Kissé csalódtam,mert én kéket kértem helyette fehéret kaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden úgy történt ahogy megegyeztünk. A csomagküldés gyors és korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható eladó. Nagyon köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner!!! Mindenkinek szívből ajánlom!!! AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,segítőkész,ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyorsan ment. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Precíz, megbízható, gyors eladó. A termék eredeti, bontatlan csomagolásban volt, úh. sajnos csak otthon vettük észre, hogy meg van szakadva egy vezeték benne, de sikeresen kijavítottuk. Erről a hibáról nem az eladó tehet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok az eladóval és a termékkel is a legnagyobb mértékben!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.