netrade_a (746) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 750 | 852 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 51 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 805 | 911 adásvétel |
| Az eladóként kapott 821 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Meg voltam elégedve 100%!Segítőkész! Kellemes Karácsonyt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valerianna87 (215) (Vevő)
Pozitív
2011.12.14. 23:09:41
1518005291
Megbízható, korrekt partner! Mindenkinek szívből ajánlom. A termék tökéletes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors, precíz +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel során minden rendben zajlott. A kapcsolatfelvétel kicsit nehézkes volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, készséges vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, készséges vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jancsika54 (570) (Vevő)
Pozitív
2011.12.14. 20:26:38
1518404123
Gyors, pontos ügymenet! Igazán ajánlott partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindem ok volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
shaftman100 (97) (Vevő)
Pozitív
2011.12.14. 17:16:40
1520971487
Ő a nagybetűs ELADÓ. Azt hiszem az ilyen emberek miatt működik jól a Vatera. Köszönöm. +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendban volt, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az árú tökéletes volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krasznaigabor (27) (Vevő)
Pozitív
2011.12.14. 15:37:42
1520911667
Megbízható, rugalmas partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt rugalmas gyors csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sikeresen lezajlott a tranzakcio.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes eladó!Nagyon szépek!Köszönöm!MINDENKINEK AJÁNLOM!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.DigitalisHarcsa (824) (Vevő)
Pozitív
2011.12.14. 12:37:48
1521450407
✿⊱Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ Ideális Eladó, GYORS, PONTOS. Ajánlom! ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ⊰✿
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett! Nagyon köszönöm:) ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendes eladó!Nagyon szépek az égők!Köszönöm!MINDENKINEK AJÁNLOM!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett,köszi!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt eladó, minden rendben volt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes pontos segítőkész komunikatív eladó+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megrendeltek szerint, gyors, pontos, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztinaelectric (237) (Vevő)
Semleges
2011.12.14. 08:15:56
1515591674
A megbeszélt időpontban és helyen megjelentünk, hogy a terméket átvegyük, de sajnos az eladó nem volt jelen. Többszöri próbálkozás ellenére sem sikerült őt telefonon elérni. Az adásvétel nem jött létre. A terméket így már nem kérjük. Köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors ,pontos ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok, azt kaptam, amit vártam. Gondolom a karácsonyi őrület miatt picit hosszabb volt a szállítási idő, de a jó csomagolás, és a jó termék kárpótol. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok, azt kaptam, amit vártam. Gondolom a karácsonyi őrület miatt picit hosszabb volt a szállítási idő, de a jó csomagolás, és a jó termék kárpótol. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a kiírásnak és a megbeszéltek szerint történt. Korrekt volt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, rugalmas, jó partner. Szívből ajánlom mindenkinek!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:30003061 (21) (Vevő)
Pozitív
2011.12.13. 15:25:59
1511978000
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:30003061 (21) (Vevő)
Pozitív
2011.12.13. 15:25:59
1516183892
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos partner! Minden rendben ment! Az áru tökéletes, és nagyon szép!!! :)) Bátran Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam a terméket!Köszönöm++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cobraisland (536) (Vevő)
Pozitív
2011.12.13. 13:32:55
1516651136
Minden rendben volt, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szzsanett26 (163) (Vevő)
Pozitív
2011.12.13. 13:03:24
1514375363
Köszönöm Kellemes Ünnepeket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.