netrade_a (746) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 750 | 852 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 51 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 805 | 911 adásvétel |
| Az eladóként kapott 821 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbizható partner mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, jó arc az eladó, legközelebb is tőle vásárolok :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kercsianett (11) (Vevő)
Pozitív
2012.01.04. 07:40:33
1515147305
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, pontos, és jól kommunikáló Partner! Csak ajánlani tudom! Kívánok további sikeres értékesítést és vásárlást a Vatera piacterén!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rossz terméket ütöttem le ! Ezért elnézést ! Megértését külön köszönöm !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben zajlottk, megbízható, gyors, kedves partner csakis ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, a termék is nagyon szép! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.meg bízható ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt adás-vétel!!! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül közreműködő,rendes ember. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru a leírásnak mefelelt! korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden,köszönöm.AJÁNLOM MINDENKINEK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vaterás! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó. Köszönöm+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vaterás, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan korrekt és segítőkész partner! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, de a kültéri led néhány eleme korrodál 2hét használat után, úgyhogy gondolom nem lesz hosszú életű. Egyébként kiválóan működik és szép esztétikus látványt nyújt, csak kérdés hogy meddig!?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabinalancsak (86) (Vevő)
Pozitív
2012.01.02. 11:23:41
1525349510
Szívből ajánlom mindenkinek. Megbízható, kedves és pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké, csak nem volt egyértelmű, hogy Jégcsap jellegű a termék, mert más terméknél ki volt emelve, hogy jégcsap, de ennél nem, de mégis az lett. Igaz, kérdezhettem volna. A partner amúgy gyors, korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A fizetés és a postára adás között eltelt időt találom soknak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt, pontos eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A Karácsonyi hajtás miatt volt egy kis kavarodás, pontatlanság az átadásnál, de azért minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt partner, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tranzisztor49 (50) (Vevő)
Pozitív
2012.01.02. 06:32:59
1523188034
Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.697173.evike001 (37) (Vevő)
Pozitív
2012.01.01. 20:23:36
1514862800
Minden rendben ment!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Megbízható eladó.Ajánlani tudom mindenkinek.Köszönjük szépen a fényfüzért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható! Ajánlom Őt mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlani tudom annak ellenére, hogy későn, de végül is megkaptam a jó minőségű árut. Az eladó korrekten, mindenre gyorsan válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.