netrade_a (746) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 750 | 852 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 51 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 805 | 911 adásvétel |
| Az eladóként kapott 821 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
margaret38_a (0) (Vevő)
Pozitív
2011.12.26. 08:56:43
1523782568
Megbízható, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,rugalmas eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,korrekt eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,korrekt eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható kapcsolattartó eladó .csak ajánlom mindenkinek.csupa ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos eladó,ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm! Minden rendben ment! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tomansandor (213) (Vevő)
Pozitív
2011.12.25. 10:23:05
1513372475
Minden rendben, korrekt partner, merem ajánlani mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan es a megbeszeltek alapjan tortent. Ajanlom, megbizhato.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a termék nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors , pontos, és ismeri Spanyol országot :) *****+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.14.-én fix áron egy 240 izzós szines karácsonyi fényfüzért vásároltam meg. Azonnal fizettem,rá két napra meg is jött.Helyette egy egy fehér jégcsap füzért kaptam. Több emailt küldtem, az aukciós oldalon is beirtam a termékéhez, hogy kérem válaszoljon, de nem reagált.A termékért 2190.-ft.-ot fizettem, a küldött terméket 1655.-ft.-ért hirdette az aukciós oldalon.Nem tartom korrekt eladónak, hogy válaszra sem méltatott.Nem ajánlom mint eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt Partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovacsdina78 (76) (Vevő)
Pozitív
2011.12.24. 13:02:26
1517999732
Korrekt eladó, ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendben megérkezett,szerencsére karácsony előtt!!!nem tudom mi volt a baj lehet,hogy a karácsonyi roham,az eladót többször keresetem telefonon,email-ben és nem tudott megfelelő választ adni a csomagom feladásával kapcsolatban...semmi baj de legközelebb nem vásárolok tőle...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló és megbízható eladó, gyorsan és rendben ment minden. Maximálisan pozitív, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm! Sok-sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék tökéletes, szerencsére időben meg is érkezett. Köszönöm +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cunamimester (51) (Vevő)
Pozitív
2011.12.23. 19:31:59
1524026471
Gyors, pontos, korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.paprika111AB (81) (Vevő)
Pozitív
2011.12.23. 19:24:12
1516651148
Megbízható,jó vaterás,ajánlom mindenkinek!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, nagyon gyors, megbízható Partner! Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mivel én hibáztam de az eladó nagyon segítőkész volt így megkaptam a megrendelt csomagot illetve még ajándékot is mellékelt az eladó köszönöm Kellemes ünnepeket kívánok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dealer71_a (214) (Vevő)
Pozitív
2011.12.23. 18:15:30
1524876392
mindn rendben volt.köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott!köszönöm!!!!!Ajánlom!!+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kommunikatív,megbízható eladó,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt!ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Az eladó korrekt, gyors, rugalmas, jó kapcsolattartó. Köszönöm! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.VILLÁM gyors ügyintézés :) ajánlom mindenkinek! igazi karácsonyi meglepi! köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, rugalmas partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Volt egy első csomag amit meg kellett volna kapnom1 héttel ezelőtt de azóta sem érkezett meg, így egy új csomagot küldve kaptam meg a terméket ami nem 180 ledes hanem 240 ledes! Bónuszként kaptam! Eltekintve ettől a postai kavarodástól, a termékkel mindn erenben van nagyon szuperül néz ki ....kár hogy fényképet nem lehet feltölteni ide , mert akkor lehetne látni igazán, hogy milyen is valójában! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Kellmes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1720822.EXADSOUND (15) (Vevő)
Pozitív
2011.12.23. 11:54:36
1521192464
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hajnalka218 (201) (Vevő)
Pozitív
2011.12.23. 11:29:56
1524700010
Minden rendben ment, köszönöm! Kellemes Ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors, megbízható partner.Köszönöm az égősort, nagyon szép! Boldog Karácsonyt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, megkaptam a terméket, nagyon szép az égősor, és szuperül működik. Korrekt partner, mindenkinek szívesen ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszi köszi ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ugyan elkeverte a terméket, és másikat küldött helyette, én meg küldhettem vissza elsőbbséggel, ajánlva, de utána még ma, azaz pénteken, a Karácsony előtti utolsó munkanap megjött a valóban megvett izzósor.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.balazsneagi (122) (Vevő)
Pozitív
2011.12.23. 09:12:28
1521547088
Minden rendben volt. Megbízható partner, mindenkinek szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Készséges, gyors partner. Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.