netrade_a (746) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 750 | 852 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 51 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 805 | 911 adásvétel |
| Az eladóként kapott 821 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A csomag megérkezett, köszönöm ! Mindenkinek jó szívvel ajánlom az eladót. Boldog karácsonyt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben,csak is +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben,csak is +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben,csak is +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben,csak is +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.POZITÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható partner.Mindenkinek ajénlom. Köszönök mindent Ira123
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm. Jó Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlott vaterás +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, megbízható vaterás partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1481621.Pipike011 (21) (Vevő)
Pozitív
2011.12.22. 10:31:15
1520794496
Rendben ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó gyors, pontos, korrekt volt, nagyon elégedett vagyok. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megvayok nagyon elégeddve.. mindenkinek csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptuk a fényfüzért köszönjük szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.babelmelinda (6) (Vevő)
Pozitív
2011.12.22. 07:33:43
1519851683
Korrekt partner, ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, kommunikatív eladó, kiváló termékkel. Sajna a karácsonyi rohanás és a posta tötymörgése miatt másfél hetet kellett várnom a termékre, azonban az eladótól kérdéseimre korrekt választ kaptam mindig! Elnézést a zaklatásért! Az égősor nagyon dekoratív, koszönjük szépen! Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon meg vagyok elégedve, az eladó gyors, precíz, rugalmas, vevőbarát! Az első égősor pár izzója nem működött, kicserélte szó nélkül, sőt, egy kategóriával nagyobbat kaptam a vásárolt helyett!!!! Csupa +++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlom mindenkinek!gyors korrekt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Aranyos , kedves eladó, a termék nagyon szép! Ajánlom!:D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbizható eladó!Mindenkinek ajánlom!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbizható eladó!Mindenkinek ajánlom!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék tökéletesen működik. A partner együttműködő. Ajánlom mindenkinek. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, gyorsan zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden korrekt, rendben! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ok, rendben megkaptam +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bagolajoszoltan (145) (Vevő)
Pozitív
2011.12.21. 16:36:03
1519806710
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlani tudom sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Meg vagyok elégedve!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbízható! ajánlom mindenkinek +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.chevikalos (118) (Vevő)
Pozitív
2011.12.21. 10:57:03
1514862989
Minden rendben ment! köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható eladó. Köszönet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékkel minden rendben, az eladó kedves és segítőkész, úgyhogy +++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.farkasera1_t (264) (Vevő)
Pozitív
2011.12.21. 09:06:57
1522604468
Gyors, pontos eladó! MIndenkinek ajánlom és köszönöm a gyorsaságot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A telefonos egyeztetést követően a megbeszéltek szerint sikerült a vásárlást lebonyolítani. Teljesen elégedettek vagyunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Royalking16 (51) (Vevő)
Pozitív
2011.12.21. 08:47:18
1519218323
Korrekt, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megrendeléstt követően a leghamarabb megérkezett a kért termék! Köszönöm a gyors ügyintézést! Meg vagyok elégedve!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ma megérkezett a csomag. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.