nikoca22 (194) 91.77% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 212 | 315 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 19 | 20 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 245 | 353 adásvétel |
| Az eladóként kapott 36 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szolnokboy68 (129) (Eladó)
Pozitív
2010.06.26. 22:42:09
172550895
Gyors vevő,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Veronika1310 (2330) (Eladó)
Pozitív
2010.06.23. 09:11:33
1087465391
Gyors megbízható vásárló!Ajánlom mindenkinek!!Ma postáztam a csomagot!!Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Veronika1310 (2330) (Eladó)
Pozitív
2010.06.23. 09:11:33
1072308347
Gyors megbízható vásárló!Ajánlom mindenkinek!!Ma postáztam a csomagot!!Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Veronika1310 (2330) (Eladó)
Pozitív
2010.06.23. 09:11:33
1082650098
Gyors megbízható vásárló!Ajánlom mindenkinek!!Ma postáztam a csomagot!!Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors, kedves, kapcsolattartó, pontos vevő! Köszönöm a vásárlást! Remélem még találkozunk! :) +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vásárló, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő az átvételkor meggondolta magát!
Másik fél: az ami újnak van meghirdetve ne legyen használt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pontos, megbízható, AJÁNLOM +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
WatchandGlasses (477) (Eladó)
Semleges
2010.05.29. 11:14:13
170588915
Kedves, megbizható, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek. csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.molnarpityu86 (168) (Eladó)
Pozitív
2010.05.27. 12:44:40
171038272
Minden rendben zajlott, gyors és pontos vásárló! Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, megbizhato Vateras, mindenkinek ajanlom! Orulok,hogy tetszik a cipo - Shoes4sale
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Megbízható, pontos partner.Mindenkinek szeretettel ajánlom . :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egy idő után eltűnt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többszöri megkeresés után nem válaszolt, nem utalt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbizhato gyors pontos korrekt partner Mindenkinek ajánlom Sok +++++++++++ A csomit ma adják postára
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható vaterás! Csupa +++! Köszönöm a vásárlsát!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható vaterás! Csupa +++! Köszönöm a vásárlsát!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos, megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tikotiko2 (2475) (Eladó)
Pozitív
2010.04.01. 09:58:49
165345518
Kedves korrekt vevö ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Budapesten (633) (Eladó)
Pozitív
2010.02.24. 06:24:30
160023399
Minden a legnagyobb rendben volt, ajánlom és köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vásárló:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment köszönöm..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, pontos vásárló! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cukibigi08panzer (1028) (Vevő)
Negatív
2009.12.03. 15:22:24
776185541
Ennyire jellemtelen és szemét eladót még nem láttam!!!! A termék úgy lett meghirdetve hogy jár hozzá játék is, elmentem érte hát játék nem volt se memória kártya! 2 hónapja várok a pótlásra de semmi!!!! azóta nem tudom elérni!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GabrielGabriella (266) (Eladó)
Pozitív
2009.12.02. 10:40:15
154404217
Megbízható, kedves vaterás, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tormatamas (273) (Eladó)
Pozitív
2009.11.25. 10:24:08
153781598
Köszönöm a vásárlást! Nagyon szépen köszönöm a türelmét!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
110151.maranello79_v (177) (Eladó)
Negatív
2009.11.18. 11:06:03
152176922
Remélem ennyi negatív értékelés után belátja a Tisztelt Vatera.hu Kft,hogy ezen felhasználójuk csak szórakozik mások kárára!!!!!Kérem mielőbbi eltávolítását!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hildus_2008 (791) (Eladó)
Pozitív
2009.11.11. 09:46:02
802292163
Megbízható, kedves partner! Mindenkinek ajánlom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hildus_2008 (791) (Eladó)
Pozitív
2009.11.11. 09:46:01
799857560
Megbízható, kedves partner! Mindenkinek ajánlom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hildus_2008 (791) (Eladó)
Pozitív
2009.11.11. 09:46:01
801854048
Megbízható, kedves partner! Mindenkinek ajánlom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hildus_2008 (791) (Eladó)
Pozitív
2009.11.11. 09:46:01
801266374
Megbízható, kedves partner! Mindenkinek ajánlom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hildus_2008 (791) (Eladó)
Pozitív
2009.11.11. 09:46:01
801854083
Megbízható, kedves partner! Mindenkinek ajánlom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mem kaptuk meg a beigért terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. Ajánlom másoknak is ! Köszönöm a vásárlást. Holnap postázom a csomagod.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. Ajánlom másoknak is ! Köszönöm a vásárlást. Holnap postázom a csomagod.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. Ajánlom másoknak is ! Köszönöm a vásárlást. Holnap postázom a csomagod.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.480226.fiorella4_a (1691) (Eladó)
Semleges
2009.10.05. 10:11:32
151943390
Sajnos a vásárló most egyéb okok miatt nem tudta megvenni a terméket. Nincs semmi baj, köszönöm hogy jelezte. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárlónak közbejött más dolog, ezért most nem tudta megvenni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel rendben lezajlott, kedves vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos egy idő után nem jelentkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jelentkezett egy idő utánAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Polinexus0 (110) (Eladó)
Negatív
2009.08.30. 11:33:52
150989129
A termékre vonatkozó aukciót külön a vevő kérésére előbb lezártam, mivel megígérte, hogy még a héten érte jön. Az aktuális héten egy telefonhívás kezdeményezésére nem futotta, helyette egy nem is nekem küldött e-mail üzenettel próbálja bizonygatni az igazát. A termék átvételére többszöri noszogatás után került sor, bőven az kikönyörgött időpont előtt. Nem ajánlom!
Másik fél: agresszív eladó a szavára nem lehet adni szemetet vettünk át jóindulatból, én jelentkeztem de sajnos nem hozzá jutott el de annyi megértés nem volt benne csak ordibált...hozzáteszem 3nappal később lett átvéve!
NEM AJÁNLOM!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2009.08.30. 11:05:25
150577500
Ha már toleránsan NEM NEGATÍVRA értékeltük le a 45 napos passzivítását(rögzített írásbeli ígérete ellenére nem sikerült kifizetnie a 4db !! árut),legyen kedves az Önhöz való hozzáállásért POZITÍV NEM MEGTÖRTÉNTNEK értékelje vissza az ügyletet.A komolytalanságát legalább tisztességgel kompenzálja.Mi ellenben Önnel,maradéktalanul helyt tudunk állni a termék lapján vállalt szállítási kötelezettségeinknek,de a tranzakció a licitáló közreműködése nélkül nem valósulhatott meg
Másik fél: összejött az adásvétel csak később
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2009.08.30. 11:05:14
150127216
Ha már toleránsan NEM NEGATÍVRA értékeltük le a 45 napos passzivítását(rögzített írásbeli ígérete ellenére nem sikerült kifizetnie a 4db !! árut),legyen kedves az Önhöz való hozzáállásért POZITÍV NEM MEGTÖRTÉNTNEK értékelje vissza az ügyletet.A komolytalanságát legalább tisztességgel kompenzálja.Mi ellenben Önnel,maradéktalanul helyt tudunk állni a termék lapján vállalt szállítási kötelezettségeinknek,de a tranzakció a licitáló közreműködése nélkül nem valósulhatott meg
Másik fél: összejött csak később
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2009.08.30. 11:05:04
150245416
Ha már toleránsan NEM NEGATÍVRA értékeltük le a 45 napos passzivítását(rögzített írásbeli ígérete ellenére nem sikerült kifizetnie a 4db !! árut),legyen kedves az Önhöz való hozzáállásért POZITÍV NEM MEGTÖRTÉNTNEK értékelje vissza az ügyletet.A komolytalanságát legalább tisztességgel kompenzálja.Mi ellenben Önnel,maradéktalanul helyt tudunk állni a termék lapján vállalt szállítási kötelezettségeinknek,de a tranzakció a licitáló közreműködése nélkül nem valósulhatott meg
Másik fél: összejött az adásvétel csak később
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2009.08.30. 11:04:44
150480615
Ha már toleránsan NEM NEGATÍVRA értékeltük le a 45 napos passzivítását(rögzített írásbeli ígérete ellenére nem sikerült kifizetnie a 4db !! árut),legyen kedves az Önhöz való hozzáállásért POZITÍV NEM MEGTÖRTÉNTNEK értékelje vissza az ügyletet.A komolytalanságát legalább tisztességgel kompenzálja.Mi ellenben Önnel,maradéktalanul helyt tudunk állni a termék lapján vállalt szállítási kötelezettségeinknek,de a tranzakció a licitáló közreműködése nélkül nem valósulhatott meg.
Másik fél: létrejött csak később
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
