herta16 (376) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 378 | 777 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 390 | 791 adásvétel |
| Az eladóként kapott 119 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden renben ment! Csak is ajánlani tudom!!!! Csak is ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden renben ment! Csak is ajánlani tudom!!!! Csak is ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hzsazsika (443) (Eladó)
Pozitív
2010.08.11. 23:31:39
1156698699
Kommunikatív,megbízható vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szhildi_a (1722) (Eladó)
Pozitív
2010.08.11. 19:30:42
1159052980
Korrekt, megbízható partner, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Luisa_2008 (129) (Vevő)
Pozitív
2010.08.09. 14:26:01
1118292015
Minden rendben ment, kedves, kapcsolattartó eladó. Köszönöm ! Ajánlom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.clandestina-bp (19) (Eladó)
Pozitív
2010.08.07. 15:35:46
1098642921
Minden rendben ment; megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbízható partner. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbízható partner. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ildiko_ko (4644) (Eladó)
Pozitív
2010.07.31. 10:52:55
1128691154
Köszönöm a vásárlást.Minden gyorsan és zökkenőmentesen zajlott. CSAK IS+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos, gyors és jó kapcsolattartó az eladójával. csupa +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyorsan lebonyolítottuk, bátran tudom ajánlani mindenkinek++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11806173.markafuggo99 (21) (Vevő)
Pozitív
2010.07.29. 11:46:51
1097874313
Köszönöm,minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors , pontos , ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vighneszilvi (521) (Vevő)
Pozitív
2010.07.26. 15:54:34
1097852862
Kedves, megbízható, gyors eladó, nagyon szép termékkel! Jó szívvel ajánlom mindenkinek!!! Csakis ++++++++++ !!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vighneszilvi (521) (Vevő)
Pozitív
2010.07.26. 15:54:33
1090688804
Kedves, megbízható, gyors eladó, nagyon szép termékkel! Jó szívvel ajánlom mindenkinek!!! Csakis ++++++++++ !!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,megbízható tesz-vesz-s. Mindenkinek szívből ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kommunikatív eladó, csak ajánlani tudom másnak is!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hagymaeszti (1946) (Eladó)
Pozitív
2010.07.23. 21:49:11
1091619608
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hagymaeszti (1946) (Eladó)
Pozitív
2010.07.23. 21:49:11
1094180579
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hagymaeszti (1946) (Eladó)
Pozitív
2010.07.23. 21:49:11
1094390237
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hagymaeszti (1946) (Eladó)
Pozitív
2010.07.23. 21:49:11
1091605152
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hagymaeszti (1946) (Eladó)
Pozitív
2010.07.23. 21:49:10
1094180589
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható pontos vásárló csakis +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm szépen rendben megérkezett a küldemény.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm szépen rendben megérkezett a küldemény.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment köszönöm.Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors partner, minden rendben volt:) bátran ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors partner, minden rendben volt:) bátran ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, minden rendben ment:) bátran ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos partner:) minden rendben ment:) bátran ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott :) gyors, kedves, kommunikatív eladó :) bátran ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott :) gyors, kedves, kommunikatív eladó :) bátran ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,megbizható eladó.Csak is +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispocak_69 (207) (Vevő)
Pozitív
2010.07.23. 07:21:18
1090643909
Megbízható eladó, csakis ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon köszönöm a felsőt, imádom!!! Csakis pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispocak_69 (207) (Vevő)
Pozitív
2010.07.23. 07:19:55
1090593778
Megbízható eladó, csakis ajánlani tudom. Szép ruhákat kaptam! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsotiki (1312) (Vevő)
Pozitív
2010.07.22. 16:37:35
1090666884
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható partner. Ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors eladó. Ajánlom mindenkinek :).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden szuperül ment, csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden szuperül ment, csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csaplarvera (1117) (Vevő)
Pozitív
2010.07.16. 07:44:31
1090632218
Minden rendben ment. Köszönöm. Csak++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos, gyors partner, jó szívvel ajánlom mindenkinek! Sok-sok ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, megbízható, korrekt +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, megbízható, korrekt +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló mindenkinek bátran ajánlom +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható, szuper partner, mindenkinek csak ajánlani tudom. Nagyon sok ++++++++++ Sok ilyen ember kellene!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GothBoszi (321) (Eladó)
Pozitív
2010.07.11. 09:50:28
1114912234
Villámgyors vevő, minden rendben ment! :D Tényleg, szupergyors, kommunikatív! Köszi a vásárlást! Holnap vagy holnapután feladom a csomagot! Sok-sok +++ :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GothBoszi (321) (Eladó)
Pozitív
2010.07.11. 09:50:28
1114912232
Villámgyors vevő, minden rendben ment! :D Tényleg, szupergyors, kommunikatív! Köszi a vásárlást! Holnap vagy holnapután feladom a csomagot! Sok-sok +++ :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.