herta16 (376) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 378 | 777 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 390 | 791 adásvétel |
| Az eladóként kapott 119 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben , köszönöm a gyorsaságot is ! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható Eladó! Ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cifetcafat (189) (Eladó)
Pozitív
2010.06.25. 18:24:38
1058389203
Köszönöm a vásárlást,minden rendben volt!!!Sok++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cifetcafat (189) (Eladó)
Pozitív
2010.06.25. 18:24:38
1050532304
Köszönöm a vásárlást,minden rendben volt!!!Sok++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.16304791.pitypang112 (13) (Vevő)
Pozitív
2010.06.24. 20:42:33
1059652641
A nyaklánc megérkezett, rendben zajlott az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon rendes, pontos és korrekt vásárló. Másoknak is szívesen ajánlom. Köszönöm. Sok ++++++++++++++++++. Tegnap elindult a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Zsoka_2006 (526) (Vevő)
Pozitív
2010.06.17. 15:03:07
1061245472
NAgyon-nagyon kedves eladó, nagyon szép áruval! Csakis ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom!!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.17225471.gandalf1978 (5) (Vevő)
Pozitív
2010.06.15. 13:09:47
1042018752
Simán ment minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ressmoni_t (325) (Vevő)
Pozitív
2010.06.08. 13:51:42
1042015619
Gyors, kedves eladó, minden rendben volt, ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható és gyors eladó, ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors eladó. Szép áruval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Zsufiszabi_a (91) (Vevő)
Pozitív
2010.06.02. 20:42:01
971509516
Kedves, megbízható eladó. Köszönöm a szép terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendben ment az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, szimpatikus, rugalmas és türelmes Eladó. Köszönök mindent :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, szimpatikus, rugalmas és türelmes Eladó. Köszönök mindent :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, szimpatikus, rugalmas és türelmes Eladó. Köszönök mindent :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, szimpatikus, rugalmas és türelmes Eladó. Köszönök mindent :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, szimpatikus, rugalmas és türelmes Eladó. Köszönök mindent :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves szimpatikus eladó, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható,kommunikatív eladó, szívből ajánlom! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,kommunikatív eladó, szívből ajánlom! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,kommunikatív eladó, szívből ajánlom! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,kommunikatív eladó, szívből ajánlom! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,kommunikatív eladó, szívből ajánlom! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,kommunikatív eladó, szívből ajánlom! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,kommunikatív eladó, szívből ajánlom! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ferences22 (252) (Vevő)
Pozitív
2010.05.17. 22:44:51
1022367151
Megbízható, gyors, rendkívül rugalmas, kedves partner, kiváló áru, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom jó szívvel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves eladó, minden rendben ment ajánlom jó szívvel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt.Ajánlom:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszi mindent! Csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszi mindent! Csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható partner,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.menomano_2008 (734) (Vevő)
Pozitív
2010.05.11. 17:54:17
996211763
Szép árut kaptam,köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez volt a beírt szöveg: Otto-bol rendelt, de egyszer sem hordtam, nagyon szexi felső. Azt hiszem 3.990-volt.. Ezzel szemben egy eléggé kinyúlt, láthatóan használt felsőt kaptam.Eléggé csalódtam, azt hiszem nem fogom sose hordani.
Másik fél: A felső nem kinyúlt, egy átlapolós felső, aminek van esése, nem volt hordva, ez a belevarrt címkén is látszott.
Megérkezett a termék! Bátran ajánlom másoknak is! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dark-pub-angel (491) (Vevő)
Pozitív
2010.05.10. 00:28:07
985395811
Megbízható, gyors teszveszes, szívből ajánlom! Köszi a szoknyát!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható és kedves vevő, csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves, ajánlom másnak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves. ajánlom másnak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
poisonkukac (992) (Eladó)
Pozitív
2010.05.06. 16:37:37
977644199
Kedves, gyors, megbízható! Abszolút elégedett vagyok! Használd egészséggel a tatyót és a cipellőt! Csupa-csupa ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.poisonkukac (992) (Eladó)
Pozitív
2010.05.06. 16:36:22
981781533
Nagyon kedves, közvetlen vásárló! Csakis pozitív!!!!!:-) Megy a csomi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, bátran ajánlom.sok-sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, bátran ajánlom.sok-sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
