cranberry19 (65) 88.24% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
10394760.Nena49 (90) (Eladó)
Pozitív
2008.12.09. 21:00:56
495554762
Korrekt gyors vásárló!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment sok-sok+++++++++++++++++++++++++++++.köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment az eladót mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi szépen a cipőcskét, éppen az én méretem, és tetszik is nagyon:) Gyors és kedves eladó. Ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és nagyon BECSÜLETES eladó!!! Köszönöm!++++++++++++++++++++ TÜNDY
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szalaygergely (1106) (Vevő)
Pozitív
2008.11.26. 09:42:30
473963156
Minden rendben ment. Gyors, kedves, megbízható eladó. Bátran ajánlom vele az üzletet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves és korrekt partner, a termék gyönyörű, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos, türelmes eladó! Ajánlom mindenkinek!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
leposacsilla (1676) (Eladó)
Pozitív
2008.11.15. 01:20:57
465284365
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom, nagyon kedves, aranyos tesz-veszes! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzletmenet, mindenkinek szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm,megérkezett! Minden redben,az eladó kedves,segítőkész! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hiába írtam neki 1szerűen nem jelentkezik+ a megnyert terméket azóta újrahírdette másik oldalon! mindenkit lebeszélnék inkább róla!!!
Másik fél: VALÓSZÍNŰ nem érdekem az eladás!! Hát ez vicc. Telefon? Kommunikáció?
6454731.orsolya77 (378) (Eladó)
Pozitív
2008.11.07. 08:58:43
466688216
Nagyon kedves, gyors, megbízható partner! Jó szívvel ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást, sietek a postára!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10647247.geisha2008 (194) (Eladó)
Pozitív
2008.11.04. 20:55:33
465795329
Mindenkinek ajánlom,kedves,komunikatív partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lassan 1 hónapja lezárult egy dc felső és nem sikerült választ kapnom nagyon szemétség amit csináltál én utánad ugyanúgy fizetek!!egy kicsit gondolkodjál el előtte mielőtt licitálsz!!!!ne hagyátok h licitáljon!!Bunkó
Másik fél: KOMMUNIKÁCIÓ!!! ÉRTÉKELÉSED MINŐSÍT TÉGED!Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy freemailes vagy és nem megy át a levél. Ha írsz nekem fizettem volna, mint a többi eladónak. Ilyen hozzáállással ne teszveszezz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, aranyos vevő ajánlom mindenkienk!!! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nusika1127 (142) (Eladó)
Pozitív
2008.10.22. 12:22:05
461997054
Kedves,korrekt és gyors vevő.mindenkinek ajánlom.sajnálom,hogy nem lett jó rád a csizma :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10655986.Yano59 (16) (Eladó)
Pozitív
2008.10.02. 19:54:58
448263768
másnap megtörtént a vétel nagyon pozitív partner:) és a zokniért bocsi de akkor kihagytam egy zsebet:$:$..:DDD
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7414283.karel777karel_t (56) (Vevő)
Pozitív
2008.10.01. 18:02:58
423948248
köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orion-7-Mclain (270) (Vevő)
Pozitív
2008.10.01. 16:26:34
428605192
Türelmes és segít ,ez tuti, valamint nekem fontos volt ,hogy elérhető ! !! Köszönöm ! Bátran ajánlom az Eladót :) !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orion-7-Mclain (270) (Vevő)
Pozitív
2008.10.01. 16:24:02
433789324
Türelmes és segít ,ez tuti, elérhető ! !! Köszönöm ! Bátran ajánlom az Eladót
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fehercsoki_t (660) (Eladó)
Negatív
2008.09.26. 22:04:20
414902428
Augusztus 17.-én megnyert aukciót lassan 2 hónapja nem sikerült lezárni.Nem reagál.Sajnálom jutalékot fizetnem kell,ezért megy a nega a topot újra meghírdetem.Sajnálom..... Szerintem igazán türelmes voltam.
Másik fél: Szia, sajnos az utóbbi időben örültem, ha jó volt az internetem, mindenkivel telefonon tartottam a kapcsolatot. Egy telót azért megért volna. Jogos. :(
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9173119.warbeck (1) (Vevő)
Pozitív
2008.09.02. 00:15:00
419526183
Kedves, gyors eladó. Remek termékekkel. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, nagyon pontos vevő, mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkeztek a drágák, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkeztek a drágák, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Simán feladva is ideért.Nagyon csinos kis darab, annyira tetszik!Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
superstring (321) (Vevő)
Pozitív
2008.08.27. 13:38:28
415292691
Gyors, pontos, megbízható, barátságos partner! Minden rendben történt! Ajánlom mindenkinek és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
superstring (321) (Vevő)
Pozitív
2008.08.27. 13:38:21
415315944
Gyors, pontos, megbízható, barátságos partner! Minden rendben történt! Ajánlom mindenkinek és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
superstring (321) (Vevő)
Pozitív
2008.08.27. 13:38:20
415327653
Gyors, pontos, megbízható, barátságos partner! Minden rendben történt! Ajánlom mindenkinek és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
superstring (321) (Vevő)
Pozitív
2008.08.27. 13:38:20
415330458
Gyors, pontos, megbízható, barátságos partner! Minden rendben történt! Ajánlom mindenkinek és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam,köszönöm,minden okés:)!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és rugalmas partner,ezért szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsit lassu volt de miden renben ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.calibra_2_0_ (305) (Vevő)
Pozitív
2008.05.19. 14:55:32
351493281
Nagyon kedves eladó :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
calibra_2_0_ (305) (Vevő)
Pozitív
2008.05.19. 14:55:32
351493494
Nagyon kedves eladó :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cirrhopp_t (1727) (Eladó)
Negatív
2008.05.18. 10:24:01
333609167
Egyszerűen nem reagál a leveleimre. Másfél hónapja nyerte a két felsőt. Nem tudok tovább várni. 326Ft-ért nem éri meg negát kapni. Ha holnapig jelentkezik, és árveszi, visszavonatom (de csak júniusban tudom).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cirrhopp_t (1727) (Eladó)
Negatív
2008.05.18. 10:24:00
333600423
Egyszerűen nem reagál a leveleimre. Másfél hónapja nyerte a két felsőt. Nem tudok tovább várni. 326Ft-ért nem éri meg negát kapni. Ha holnapig jelentkezik, és árveszi, visszavonatom (de csak júniusban tudom).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.OK! Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom, mert gyors és pontos, megbízható!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7130569.Benjeeke (64) (Vevő)
Pozitív
2008.04.23. 11:25:19
347180748
kedves,gyors eladó!ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, gyors, megbízható vevő :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, hogy nem lett jó a kabát. Ha említetted volna a jutalékot, biztosan nem esett volna nehezemre kifizetni, hiszen kedves gesztus volt a felpróbálási lehetőség. Azért köszönöm.
Másik fél: Nekem miért kellett negatív értékelést kapnom? Én azt hiszem mindent megettem, telefonáltam, tali is volt....még mit?.......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kedves, nagyon jó kapcsolattartó, pontos, és megbízható!A termék egyszerűen tökéletes!Nagyon köszönöm!öröm volt tőled vásárolni!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
