dimesport (178) 99.44%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 179 | 201 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 180 | 202 adásvétel |
| Az eladóként kapott 120 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
radwanydora (33) (Vevő)
Pozitív
2011.12.06. 20:31:20
1508048330
Ajánlom mindenkinek! Korrekt, kedves eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves eladó! Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Korrekt, gyors eladó. Mindenkinek csaj ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész eladó, tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész eladó, tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cstunde_2008 (944) (Vevő)
Pozitív
2011.11.08. 21:23:44
1489352864
Nagyon kedves,pontos,megbízható Eladó,szívből ajánlom és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, csodaszépek, nagy volt az öröm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, csodaszépek, nagy volt az öröm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, csodaszépek, nagy volt az öröm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon együttműködő, szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4716962.petam (6) (Vevő)
Pozitív
2011.02.01. 10:31:36
1330268191
Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, és szuper a kerékpár is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szupi a bicaj!!!!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott. A kislányom nagyon örül a bicajnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönet érte
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek, nagyon korrekt!! 5 csillag a rugalmasságért!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korrekt kapcsolat fentartó, és eladó partner.++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó. Minden rendben zajlott, azt kaptam, amit vártam. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbizható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmas ,segítőkész eladó szuper termékkel. Csakis pozitív. Nagy az öröm:)+++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13289093.emesekalmar (37) (Vevő)
Pozitív
2010.07.28. 11:24:17
1077175993
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbizható partner. Ajánlom mindenkinek. Szupi a masina.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes árut kaptam és gyorsan. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon rugalmasan állt az adás-vétel lebonyolításához, gyorsan tetőalá hoztuk az ügyletet.Megegyezésünknek megfelelően.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon segítőkész, korrekt eladó. Csak ajánlani tudom. Ezúton is köszönet a "házhozszállításért" és a születésnapi jókívánságért :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, gyors, jó kapcsolattartó eladó a leírásnak megfelelő hibátlan termékkel. bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6525877.Jozzika_t (149) (Vevő)
Pozitív
2010.06.19. 18:01:17
1057597219
megbizható kedves teszveszes csak ajánlani tudom. köszönöm. csakis+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm,nagy sikere volt a járműnek.szuper gyors, megbizható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, segítőkész Eladó!!! Ajánlom szeretettel!!! A bringa szuper!!! Óriási sikere van!!! Köszönjük szépen!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük szépen, nagy örömet szereztünk a kis srácnak, azonnal indult a verseny és a száguldás. (két gyerkőc van a nagyobbiknak már van ilyen) +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GorogLaszlo (46) (Vevő)
Pozitív
2010.05.29. 19:56:24
1042648074
Figyelmes, megbízható, gyors és korrekt. Kell ennél több? KÖSZÖNJÜK! Szívesen ajánljuk másoknak is. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, szivesen ajánlom másoknak is. Természetesen +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, készséges, korrekt, megbízható partner. Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, rugalmas, pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5504737.gathi-imre (87) (Vevő)
Pozitív
2009.06.25. 12:48:17
660200340
Korrekt,gyors partner. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,gyors rugalmas partner! Köszönöm! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, rugalmas és segítőkész. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész partner. A babaház gyönyörű, nagy örömet szerzett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt és megbízható partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Bátran kössetek vele üzletet. Pontos és precíz. Csak +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors,megbízható.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható! Ajánlani tudom. Köszi:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható. Ajánlani tudom! Köszi:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.annamarie2006 (56) (Vevő)
Pozitív
2009.01.23. 21:34:45
531567691
Minden rendben zajlott, megbízható, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.