cinege999 (181) 92.89% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 196 | 273 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 229 | 310 adásvétel |
| Az eladóként kapott 158 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Csipkebogyo118 (25) (Vevő)
Pozitív
2014.04.20. 20:56:51
1869639407
Minden rendben ment, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez a nadrág rendben volt.köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A nadrág két helyen is foltos. Egy ragasztó, és egy olajfolt szerű..kiszedhetetlenek :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fendi_a (7368) (Eladó)
Semleges
2014.03.30. 08:08:10
1864494560
03.10 én nyert a partner. Azonnal irt , kérte az utalási a adatokat . Megadtam , sőt levélben többszzör is kértem utaljon számomra mert közel 20 napja nyert . Sajnos ezekre a levelekre válasz nem érkezett. - már ne is utaljon !! A TERMÉKE ÚJRA HIRDETVE !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnálom ..................Minden rendben zajlott, megbízható, korrekt Vaterás, csak ajánlani tudom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendbe ment. Nagyon kedves, segítőkész. Mindenkinek ajánlom! Köszönjük szépen a nadrágot +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arturka73 (254) (Eladó)
Semleges
2014.03.10. 17:54:19
1861516220
Közösen megegyeztünk. A postaköltség duplája lett volna a termék árának. Úgy gondolom, ilyenkor mérlegelni kell. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közösen megegyeztünk. A postaköltség duplája lett volna a termék árának.blovacska (663) (Vevő)
Semleges
2014.01.25. 09:25:55
1826201174
Jelentkeztem írtam 12.03.-án emailt.Nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel az én hibámból nem jött létre. De kedves eladó. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudok mit irni. Decemberben irtam valaszt arra most januar 10 kaptam viszont valaszt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon meglepett a semleges értékelése és az a hazugság,hogy nem sikerült a kapcsolatfelvétel. Hiszen én már dec 22.-én jelentkeztem
és kész voltam az átvételre, de Önnek nem felelt meg a decemberi átvétel. Megállapodtunk, hogy majd januárban átveszem a férjétől.
Én a mai napig arra vártam, hogy jelezze mikortól mehetek érte, de a válasza a mai napig késett és már nem is fog megérkezni, mert
egyszerübb volt Önnek semlegessel értékelnie- mint 1.- Ft ért átadni a nyereményt. Ne haragudjon de csa
Másik fél: Arról volt szó, hogy jelzi felém az érkezését a megelőző napon. Hetek óta vártam az időpontot. Más már régen negatívval értékelte volna.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kneritus1974 (573) (Vevő)
Pozitív
2014.01.13. 21:14:12
1826209607
Minden rendben zajlott! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Telefonra,emailre nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, koszonjuk szepen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék rendben megérkezett, a leírásnak megfelelő állapotban. A postázásra azonban két hetet kellett várnom, és az eladó csupán 1 levelet írt, az utalási adatokkal, a többi megkeresésemre nem reagált. Mivel nem tudhatom a késés, ill. a kommunikáció hiányának okát, így összességében pozitívan értékelem az adás-vételt. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Memphis100_a (33) (Vevő)
Semleges
2013.12.12. 09:24:29
1826207744
Az ígért visszahívás elmaradt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a terméket nem kaptam meg, de az elutalt vételárat visszakaptam, ilyen szempontból korrekt az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan ment, korrekt partner, bátran ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monuszka123 (39) (Vevő)
Pozitív
2013.11.13. 20:01:23
1813391408
minden rendben volt ! meg vagyok elégedve a termékével csak ajánlani tudom mindenkinek ! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monuszka123 (39) (Vevő)
Pozitív
2013.11.13. 20:00:26
1813388336
minden rendben volt ! meg vagyok elégedve a termékével csak ajánlani tudom mindenkinek ! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monuszka123 (39) (Vevő)
Pozitív
2013.11.13. 20:00:26
1813392194
minden rendben volt ! meg vagyok elégedve a termékével csak ajánlani tudom mindenkinek ! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monuszka123 (39) (Vevő)
Pozitív
2013.11.13. 20:00:26
1813376015
minden rendben volt ! meg vagyok elégedve a termékével csak ajánlani tudom mindenkinek ! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monuszka123 (39) (Vevő)
Pozitív
2013.11.13. 20:00:26
1813382744
minden rendben volt ! meg vagyok elégedve a termékével csak ajánlani tudom mindenkinek ! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monuszka123 (39) (Vevő)
Pozitív
2013.11.13. 20:00:25
1813341935
minden rendben volt ! meg vagyok elégedve a termékével csak ajánlani tudom mindenkinek ! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monuszka123 (39) (Vevő)
Pozitív
2013.11.13. 20:00:25
1813350908
minden rendben volt ! meg vagyok elégedve a termékével csak ajánlani tudom mindenkinek ! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monuszka123 (39) (Vevő)
Pozitív
2013.11.13. 20:00:25
1813370294
minden rendben volt ! meg vagyok elégedve a termékével csak ajánlani tudom mindenkinek ! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilvamag77 (107) (Vevő)
Pozitív
2013.11.10. 21:00:36
1802083949
minden a megbeszéltek szerint zajlott, a dzseki kifogástalan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szivmancs10 (969) (Vevő)
Pozitív
2013.11.10. 17:46:55
1805274866
Nagyon kedves,türelmes eladó.Az én hibámból nem sikerült az adásvétel,de nem volt az eladóval semmi gond. Csak ajánlani tudom++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindent egybevéve jó vaterás! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt eladó, egyedi, szép termék, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Kedves, gyors, segítőkész. Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Kedves, gyors, segítőkész. Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Kedves, gyors, segítőkész. Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Kedves, gyors, segítőkész. Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Kedves, gyors, segítőkész. Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ocsibogyo001 (48) (Vevő)
Pozitív
2013.11.05. 08:39:17
1809078422
Korrekt,megbízható,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felvettem az eladóval a kapcsolatot e-mailben, többször próbálkoztam. Egyáltalán nem jött válasz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a cipő méretprobléma miatt mégsem felelt meg, de maximálisan rugalmas, kedves eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Csak+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, kedves becsületes eladó. Mindenkinek bátran ajánlom az eladót és a termékeit is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Leighton_a (1005) (Vevő)
Negatív
2013.10.30. 14:19:44
1802085908
Alacsony összegen megnyert terméket nem adja oda: "jaj, elkeverte és majd jelentkezik ha meglesz, bocsi" - aztán nem jelentkezett. Fél éve meg egy dzsekiért telefonon hívogattam, üzenetet hagytam: nem hívott vissza, e-mailre nem válaszolt. Hirdesse meg olyan áron, amiért nem sajnálja odaadni. NEM AJÁNLOM - CSAK IDŐPOCSÉKOLÁS nála licitálni. Inkorrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó többszöri e-mail-es és telefonos megkeresésemre sem válaszolt. Egyszer sem tudtam vele kapcsolatba lépni 10.01. óta. Az aukción leütött kislány pólót így a mai napig nem tudtam megvásárolni. Nem értem.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
